6. Tyran Saens 1.FC VET A 11 5 2 4 28:26 12

Po 7.5.12 19:30 MIKU3 Tlakové galoše Steve   (HL3A)
Po 7.5.12 20:45 MIKU3 Medicína Banana Chiquíta   (HL5B)
St 27.6.12 18:15 MIKU1 Playboy team AC GK Ohradní A   (HL8E)
St 27.6.12 19:30 MIKU1 Real TIDE XXL Vokra VV   (HL3B)

19. 6. 12 20:45 MIKU1 Klokan club Perón V Gambrinus VH VET 11. 10:2 (5:1)
Proti po patnácti minutách rozhádanému Gambrinusu si Klokan dobře zastřílel. Což o půli nevydržel ani gólman hostů. Utkání hrané ve vlažném tempu, přesto kombinace Klokanu jasně dominovala.
Klokan club Perón V Gambrinus VH VET
Petr Voženílek – Michal Jiráň, Jaroslav Klíma, Vladimír Klupsa, Karel Kristen, Petr Pohnán, Jan Saidl vs Michal Petráš – Petr Grégr, Ladislav Jacko, Petr Kubík, Miroslav Mašata, František Novák, Martin Ryšavý, Radek Smolík
9., 49. Karel Kristen
13., 14., 19., 43., 58. Jan Saidl
30., 52. Michal Jiráň
36. Petr Pohnán
3 Petr Voženílek 1. Ladislav Jacko
34. František Novák
5. 6. 12 19:30 MIKU1 Defect Klokan club Perón V 10. 1:6 (1:2)
Celkem jednoznačné utkání v režii Klokanů, kteří hráli chytře a produktivně. Michal Ryant, Pavel Vaňák
Defect Klokan club Perón V
Jiří Janecký – Milan Bouška, Martin Dlouhý, Filip Fuchsa, Jan Horáček, David Hůlka, Karel Hynek, Karel Kocian, Zbyněk Mareš, Martin Pleštil, Ladislav Vávra vs Petr Voženílek – Tomáš Franěk, Michal Jiráň, Karel Kristen, Martin Lafek, Petr Pohnán, Jan Saidl, Roman Veselý
16. Zbyněk Mareš 4. Michal Jiráň
17., 34. Karel Kristen
45., 54., 59. Martin Lafek
29. 5. 12 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V CFC Letňany 9. 6:1 (4:0)
Klokan club Perón V CFC Letňany
Petr Voženílek – Tomáš Franěk, Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Karel Kristen, Martin Lafek, Petr Pohnán, Roman Veselý vs Lubomír Vojta – Petr Adamec, Pavel Lattner, Stanislav Obešlo, Tomáš Otcovský, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka
3., 7. Martin Lafek
20., 23., 33. Roman Veselý
46. Karel Kristen
54. Pavel Lattner
21. 5. 12 18:15 ARIT Ekonom WT VET Klokan club Perón V 8. 2:5 (0:4)
Pohledné utkání plné kombinací a krásných akcí se zaslouženým vítězným koncem pro hosty.
Ekonom WT VET Klokan club Perón V
Michal Juna – Ladislav Adamec, Jiří Čapla, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Tomáš Kubr, Martin Vidman, Josef Wolf, Tomáš Zvěřina vs Petr Voženílek – Michal Jiráň, Karel Kristen, Martin Lafek, Daniel Mašek, Petr Pohnán, Jan Saidl, Roman Veselý
39. Tomáš Zvěřina
41. Tomáš Kubr
8., 18. Jan Saidl
16. Daniel Mašek
25., 50. Karel Kristen
15. 5. 12 20:45 MIKU1 Klokan club Perón V Bakera VET 7. 10:0 (9:0)
Utkání, které bylo brzy rozhodnuto. Hosté v druhé půli zvolnili a utkání se dohrávalo v poklidu. Trnka
Klokan club Perón V Bakera VET
Petr Voženílek – Tomáš Franěk, Michal Jiráň, Karel Kristen, Martin Lafek, Jan Saidl, Roman Veselý vs Václav Kohout – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Jiří Landa, Roman Petrák, Ladislav Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Schütz, Pavel Šimáček
5., 10., 27., 47. Roman Veselý
8. Michal Jiráň
11., 15., 25. Karel Kristen
19. Martin Lafek
29. Jan Saidl
8. 5. 12 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Klokan club Perón V 6. 6:14 (4:6)
S. Dominika dokázala s Klokanem držet krok celých 20minut. Bohužel jí utekl začátek 2.poločasu, kdy Klokan 3x skóroval a zápas po učebnicových kombinacích dovedl s převahou do vítězného konce.
Santa Dominica VET Klokan club Perón V
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Jozef Hanulík, David Hrubý, Petr Mlateček, Miloš Pastyřík, Miroslav Petrů, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný, Tomáš Stříbrný vs Petr Voženílek – Michal Jiráň, Karel Kristen, Martin Lafek, Petr Pohnán, Jan Saidl, Roman Veselý
46., 56., 59. Roman Veselý
1. 5. 12 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Prapražačka A 5. 12:1 (7:1)
Velmi pěkné a pohledné utkání v podání Klokanu, kde divák si přišel na své. Po celou dobu byl Klokan lepším týmem a vše vyvrcholilo překrásnou hlavičkou hráče Klokanu Lafka zakončenou gólem. Díky gólmanu Kubínovi nebylo skóre vyšší. Tomáš Zach
Klokan club Perón V Prapražačka A
Petr Voženílek – Tomáš Franěk, Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Karel Kristen, Martin Lafek, Petr Pohnán, Roman Veselý vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Roman Havel, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka
10. Radovan Dostál
24. 4. 12 19:30 MIKU1 PH Servis Klokan club Perón V 4. 4:8 (1:3)
Utkání bez závad.
PH Servis Klokan club Perón V
Roman Soukup – Radek Babánek, Tomáš Bartecký, Milan Kvajsar, Jiří Lokvenc, Jan Němec, Aleš Vavřík vs Petr Králíček – Tomáš Franěk, Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Karel Kristen, Martin Lafek, Jan Saidl, Roman Veselý
21. Martin Lafek
17. 4. 12 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Pankráckej válec 3. 14:3 (7:1)
Jasná převaha Klokanů od úvodních minut utkání. Většina akcí Klokanů přímo do prázdné brány. Jan Suchan, Jaroslav Vacek
Klokan club Perón V Pankráckej válec
Petr Voženílek – Tomáš Franěk, Michal Jiráň, Karel Kristen, Petr Pohnán, Jan Saidl, Pavel Saidl, Roman Veselý vs Zdeněk Feierfeil – Tomáš Bárta, Jaroslav Horel, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Karel Vacek, Martin Vacek, Miroslav Vostatek
39. Miroslav Petržilka
3. 4. 12 19:30 MIKU1 Tyran Saens 1.FC VET A Klokan club Perón V 2. 0:0 (0:0)
Utkání ve vysokém tempu, které překvapivě přineslo více šancí týmu Saens. Postupem času rostla mezi týmy nervozita, ale i tak utkání skončilo spravedlivou remízou. Jaroslav Hlinka, Zdeněk Blažek
Tyran Saens 1.FC VET A Klokan club Perón V
Evžen Trexler – Milan Čihák, Tomáš Freisler, Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Jan Kropáček, Robert Lamáček, Daniel Lyach, Zdeněk Vondráček, Miroslav Weiner vs Petr Voženílek – Michal Jiráň, Vladimír Klupsa, Martin Lafek, Petr Pohnán, Jan Saidl, Pavel Saidl, Luděk Zelenka
58 Evžen Trexler 46. Michal Jiráň
27. 3. 12 18:15 MIKU1 Inter 2011 Klokan club Perón V 1. 4:15 (2:6)
Utkání rozhodla větší sehranost hostů. Domácí se navíc sešli v malém počtu a od začátku byl znát fyzický deficit.
Inter 2011 Klokan club Perón V
Jan Répal – David Čejka, Aleš Kvasnička, Pavel Rezek, Jaroslav Šimek, Jan Syrovátka, Michal Vejvoda vs Petr Voženílek – Stanislav Bejda, Pavel Bouška, Michal Jiráň, Karel Kristen, Jiří Plánička, Petr Pohnán, Pavel Saidl