První půlka byla vyrovnaná, ve druhé hosté přidali a zaslouženě zvítězili.
Petr Louša – Tomáš Čáp, Miroslav Hájek, Marek Hybeš, Miloš Niesner, Pavel Šnor, Petr Vydra vs Martin Douda – Pavel Borovička, Fabio Leggeri, Pavel Škirda, Karel Vadlejch, Josef Velán, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček
36., 42., 51., 55. Fabio Leggeri
46. Zdeněk Vojáček
56. Pavel Borovička
13. 6. 12 19:30 DEKAN 1.FC RUM Po Útlumu 06 10. 4:3 (1:1)
Zápas se odehrál ve vší slušnosti ve velice technickém duchu. Obě mužstva měla spoustu vyložených šancí z nichž o jednu více proměnili domácí. Výsledku zápasu by slušela spravedlivá remíza, to by ale museli hosté proměňovat vyložené šance.
1.FC RUM Po Útlumu 06
Martin Douda – Fabio Leggeri, Milan Miler, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Josef Velán, Francesco Vitale vs Martin Novotný – Vojtěch Dostal, Jan Harazím, Rostislav Korbel, Milan Polívka, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček, Miroslav Vostarek
9., 36. Fabio Leggeri
49., 57. Francesco Vitale
7., 35. Vojtěch Dostal
55. Petr Vaněček
6. 6. 12 19:30 DEKAN Kolotouš FC 1.FC RUM 9. 0:2 (0:1)
Za pozornost stály především skvělé výkony brankářů.
Kolotouš FC 1.FC RUM
Liboslav Matoušek – Miroslav Chrástek, Petr Hýsek, Pavel Jiroušek, Petr Mára, Jan Maruš, Pavel Procházka, Stanislav Volf vs Pavel Škirda – Pavel Borovička, Fabio Leggeri, Milan Miler, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček
16., 44. Fabio Leggeri
30. 5. 12 19:30 DEKAN 1.FC RUM Jawa - Techno team 8. 5:5 (3:1)
Utkání výborné úrovně, ve kterém vynikly výkony nejlepších hráčů obou týmů. Miroslav Duchek
1.FC RUM Jawa - Techno team
Martin Douda – Pavel Borovička, Fabio Leggeri, Milan Miler, Roman Suttner, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček vs Vladimír Hora – Richard Feuereisel, Ivan Gerschon, Pavel Gerschon, Petr Kotlín, Ladislav Sedlák, Roman Šťastný, Daniel Veselý
4., 18., 20., 46., 57. Fabio Leggeri 22. Roman Šťastný
38. Ladislav Sedlák
43., 48., 55. Petr Kotlín
23. 5. 12 19:30 DEKAN Dřeváci 1.FC RUM 7. 1:1 (1:0)
Poklidné utkání s góly padajícími vždy na konci poločasu zápasu.  Domácí šli do vedení 1:0, měli více příležitostí zvýšit náskok, nepovedlo se a v 59minutě přišel trest od hostů v podobě vyrovnávacího gólu.
Dřeváci 1.FC RUM
Petr Dosoudil – Pavel Bulín, Martin Černý, Jan Falc, Tomáš Hruška, Petr Shejbal, Pavel Špirek, Milan Žák vs Martin Douda – Pavel Borovička, Fabio Leggeri, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Josef Velán, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček
29. Martin Černý 59. Karel Vadlejch
16. 5. 12 19:30 DEKAN 1.FC RUM Demínka VET 6. 6:0 k.
Demínka se omluvila z utkání.
2. 5. 12 19:30 DEKAN Dejvický expres VET 1.FC RUM 5. 2:13 (1:5)
Zápas měl od začátku jasný průběh. Nejlepším hráčem byl jednoznačně Leggeri, který vstřelil 9 branek. Petr Fišer, Tomáš Soukup
Dejvický expres VET 1.FC RUM
Ladislav Mach – Aleš Breburda, Stanislav Fryč, Zdeněk Genčev, Robin Náse, Petr Šmejkal, Pavel Strnad vs Pavel Škirda – Pavel Borovička, Fabio Leggeri, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček
30. Aleš Breburda
60. Pavel Strnad
6., 31. Karel Vadlejch
10., 15., 24., 30., 32., 37., 48., 53., 54. Fabio Leggeri
40. Pavel Borovička
60. Roman Suttner
25. 4. 12 19:30 DEKAN 1.FC RUM Damned CF 4. 4:10 (1:6)
Slušně hrané utkání vysoké úrovně, kde mimo slušné úrody gólů byla k vidění i hezká řádka tyčí a ani početná střídačka bojovných hráčů RUMu nezabránila přídělu bodů pro techničtější Damned. Jiří Krejčík, Stanislav Hejhal
1.FC RUM Damned CF
Martin Douda – Pavel Borovička, Fabio Leggeri, Milan Miler, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Josef Velán, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček vs Luděk Michalík – Pavel Horáček, František Jakubec, Ladislav Kurucz, Michal Rychtera, Martin Suchý, Radek Zlatník
10. Karel Vadlejch
42., 44. Pavel Borovička
57. Josef Velán
5., 7., 43. Pavel Horáček
15., 21., 26., 40., 59. František Jakubec
18., 49. Radek Zlatník
18. 4. 12 19:30 DEKAN Slepí koně VET 1.FC RUM 3. 2:5 (1:3)
RUMu zařídil vítězství produktivní útočník z Itálie. Jiří Mařan, Marek Pešl
Slepí koně VET 1.FC RUM
Martin Morozovič – Pavel Fifka, Petr Gutvirt, Jiří Kalát, Petr Kolář, Ondřej Krutský, Jaroslav Renda vs Martin Douda – Pavel Borovička, Fabio Leggeri, Milan Miler, Pavel Škirda, Karel Vadlejch, Josef Velán, Francesco Vitale, Zdeněk Vojáček
14., 41. Jiří Kalát 13., 17., 29., 55. Fabio Leggeri
33. Josef Velán
11. 4. 12 19:30 DEKAN 1.FC RUM Orion Praha SK B 2. 7:1 (1:0)
Po 1.půli by těžko někdo tipoval takto vysoké vítězství 1.FC Rumu, ovšem výborný střelec Leggeri byl jiného názoru a v podstatě sám rozhodl utkání. Poražení si vybrali smůlu již v úvodu utkání, kdy se jim zranil gólman a musel být vystřídán. Bohumil Wasserbauer, Miloslav Jírovec
1.FC RUM Orion Praha SK B
Martin Douda – Pavel Borovička, Fabio Leggeri, Pavel Škirda, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Josef Velán, Francesco Vitale vs Václav Kovařík – Petr Babický, Martin Bendl, Tomáš Caizl, Václav Hrabě, Václav Jirsák, Pavel Karas, Dušan Kuzmík, Jiří Měsíček, Slavomír Novotný
29., 35., 46., 56., 57. Fabio Leggeri
31. Josef Velán
49. OG
50. Petr Babický
28. 3. 12 19:30 DEKAN 1.FC RUM Torzoo VET 1. 1:0 (1:0)
O osudu utkání a dvou bodech pro domácí rozhodla jediná vydařená střela ze 13.minuty.
1.FC RUM Torzoo VET
Martin Douda – Pavel Borovička, Milan Miler, Pavel Škirda, Karel Vadlejch, Josef Velán, Zdeněk Vojáček vs Jiří Dragon – Václav Jílek, Boris Kopečný, Martin Kult, Martin Müller, Ľubomír Prokop, Jan Šmíd, Petr Viesner