Po 26.11.12 19:00 STER1 Kbelské vosy A Holosmetky FC A   (HL2A)
Po 26.11.12 20:15 STER1 Litrpůl FC Nikdo nikde   (HL4A)

3. 12. 12 20:45 BECH Premiéra TV Kulišáci CF VET 11. 4:2 (0:0)
Daniel Sládek – Tašo Andjelkovski, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, David Lištvan, Martin Richter, Petr Šimek vs Milan Duda – Petr Cichra, Tomáš Kordač, Roman Kříž, Tomáš Kříž, Jiří Sýkora, Vlastimil Tvrdík
45. Martin Richter
36. OG
46. Petr Cichra
20. 11. 12 20:45 MIKU2 Domácí potřeby VET Premiéra TV 10. 3:3 (1:1)
Utkání přerušeno ve 35. minutě za stavu 2:2 pro těžké hranění hráče hostů. Ve zbytku utkání padlo po jedné brance na každé straně a tak se zrodila zasloužená remíza. Miloslav Lev
Domácí potřeby VET Premiéra TV
Jiří Krupka – Vladimír Houda, Miroslav Kvasnička, Michal Louda, Luboš Petrášek, Radek Šanda, Vlastimil Schwarz, Luboš Urban, Václav Zahradník vs Jaromír Koubík – Tašo Andjelkovski, Lubor Klouda, Jakub Kohák, David Kratochvíl, David Lištvan, Josef Nehasil, Martin Richter, David Rozvald, Petr Šimek, Daniel Sládek
18. Miroslav Kvasnička
32. Luboš Petrášek
37. Luboš Urban
10. David Kratochvíl
31. Jaromír Koubík
46. OG
12. 11. 12 19:30 BECH Premiéra TV Cormoran FC 9. 3:1 (2:0)
Premiéra měla po celý zápas velmi slušného utkání mírnou převahu a více šancí, které dokázal v 1.půli proměnit Šimek. Ve druhé půli si v poklidu Premiéra vítězství pohlídala. Jan Slavíček, Zdeněk Budín
Premiéra TV Cormoran FC
Daniel Sládek – Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, David Lištvan, Petr Šimek, Petr Staněk vs Pavel Černý – Martin Duchek, Jiří Jirsa, Vladimír Kargl, Daniel Levý, Daniel Los, Jiří Vacík
3., 15. Petr Šimek
50. Lubor Klouda
59. Daniel Levý
4. 11. 12 18:45 P3 Úderka Žižkov Premiéra TV 8. 5:2 (2:2)
Úderka častěji u balonu, Premiéra spoléhala na rychlé protiútoky. Rozhodla i početnější lavička Úderky. Luboš Rudiš, Arnošt Barták
Úderka Žižkov Premiéra TV
Miroslav Václavík – Pavel Čechura, Jiří Dusil, Miroslav Herzig, Ivan Jurčík, Milan Mazáč, Josef Skopal, Václav Teller, František Vosecký vs Josef Staněk – Jakub Kohák, David Lištvan, Martin Richter, David Rozvald, Petr Šimek, Petr Staněk
16., 33. Pavel Čechura
30. Miroslav Herzig
54., 60. František Vosecký
5. Martin Richter
14. Petr Šimek
28. 10. 12 17:30 DEKAN Premiéra TV Traktor humus VET A 7. 2:3 (0:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostů. Petr Pekár, Tomáš Pekár
Premiéra TV Traktor humus VET A
Lubor Klouda – Tašo Andjelkovski, Jakub Kohák, Martin Richter, David Rozvald, Petr Šimek vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Filip Křesťan, David Kudrnáč, Petr Lahovský, Václav Meisner, Petr Mládek, Robert Varyš
40., 47. Jakub Kohák 6. Václav Meisner
27., 49. David Kudrnáč
15. 10. 12 19:30 BECH VV Vokra VV Premiéra TV 6. 4:1 (2:0)
Techničtí hráči Vokry ovládali většinu utkání a dokázali v obranné fázi i dostatečně přitvrdit. Soupeř bez možnosti střídat dokázal vstřelit pouze čestný úspěch. Hošek, Rataj
VV Vokra VV Premiéra TV
Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Michal Bobysud, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík vs Daniel Sládek – Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Martin Richter, Josef Staněk
10., 41. Michal Bobysud
20. Petr Řezáč
32. Pavel Zmatlík
34. David Kratochvíl
8. 10. 12 19:30 BECH PH Servis Premiéra TV 5. 2:1 (2:1)
Vše podstatné se odehrálo na začátku utkání, kdy padly 3 góly. Ale i v další části utkání se bylo na co dívat. Nepatrně navrch měl PH Servis a po zásluze vítězství udržel. Velmi slušně hrané utkání. Ladislav Pauch, Rudolf Šafr
PH Servis Premiéra TV
Roman Soukup – Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Aleš Vavřík vs Daniel Sládek – Tašo Andjelkovski, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Martin Richter, Petr Šimek
4. Josef Pokorný
9. Tomáš Bartecký
10. Tašo Andjelkovski
1. 10. 12 19:30 BECH Premiéra TV Pankráckej válec 4. 2:6 (2:3)
V úvodu utkání Válec zaspal, dostal branku, ale rychle obrátil a 3 brankami šel do vedení, které si udržel do konce utkání. Ve druhém poločase Premiéra nebyla schopna vstřelit branku, i když několikrát stál útočník před brankářem. Jakub Fajfr, Tomáš Rousek
Premiéra TV Pankráckej válec
Daniel Sládek – Tašo Andjelkovski, Lubor Klouda, Jakub Kohák, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Martin Richter, Josef Staněk vs Jan Pospíšil – Tomáš Bárta, Peter Budoš, Jaroslav Hájek, Leoš Jindra, Miroslav Petržilka, Jan Přibyl, Miloslav Smetana, Martin Vacek
1. Martin Richter
19. Josef Staněk
8., 15. Martin Vacek
15., 46., 51., 58. Jan Přibyl
24. 9. 12 19:30 BECH Malostranský SK Premiéra TV 3. 3:4 (0:3)
V 1. půli si hosté vybudovali třígólový náskok, byli rychlejší, přesnější a pohotovější v zakončení. Po přestávce se zbytečně zatáhli a protože z brejků nedokázali skórovat, domácí začali kousat. V závěru se na hřišti odehrávalo drama hodné Národního divadla. Velice pěkné fotbalové představení! Jiří Čurda, Jakub Krebs
Malostranský SK Premiéra TV
Petr Deršák – Pavel Čermák, Roman Čížek, Milan Kozel, Ivan Kubík, Jan Šobr, Miloš Verner vs Daniel Sládek – Tašo Andjelkovski, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Martin Richter, Petr Staněk
36. Roman Čížek
42., 57. Miloš Verner
1. Jaromír Koubík
5. Tašo Andjelkovski
12. David Kratochvíl
32. Martin Richter
17. 9. 12 19:30 BECH Premiéra TV Javorák 2. 1:1 (0:1)
Zasloužená remíza.
Premiéra TV Javorák
Daniel Sládek – Tašo Andjelkovski, Jakub Kohák, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Martin Richter, David Rozvald, Petr Šimek vs Zdeněk Krejčí – Matouš Hilar, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Pavel Kurz, Martin Lančarič, Miloslav Maxa, Petr Vlasák
57. Tašo Andjelkovski 21. Alexandr Kurz
5. 9. 12 20:15 STOD Dřevosprint SC Premiéra TV 1. 4:1 (3:0)
Kvalitní utkání ve vysokém tempu. Domácí zvítězili díky tvrdé hře a důrazu. Zdeněk Pechar, David Lambl
Dřevosprint SC Premiéra TV
Čestmír NovotnýPavel Bokůvka, Marcel Fikar, Tomáš Hábl, Stanislav Lavers, Pavol Matejčík, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šťastný, Jaromír Tomaides, František Vondruška vs Josef Staněk – Tašo Andjelkovski, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, David Lištvan, David Rozvald, Petr Šimek