Po 5.11.12 17:00 BECH Banditi z Palmovky Legends are back   (HL5A)
Po 5.11.12 18:15 BECH J.R.Club A Tatran Válec   (HL4A)
Po 5.11.12 19:30 BECH Kontis 1.FC Tramway FC   (HL4D)
Čt 22.11.12 18:15 MIKU1 Albuquerque tuplaks Morová rána 1.FC   (HL6F)
Čt 22.11.12 19:30 MIKU1 Kbelák FC SUP Klokan Perón club SUP   (SVL1A)
Čt 22.11.12 20:45 MIKU1 Tuscarora 03 Opatoff A K   (HL7F)

28. 11. 12 20:30 ZAK Rokoska VET B Estudiantes VET B 11. 1:2 (0:2)
Mužstvo Rokosky se scházelo jak švábi na pivo, 3 klíčoví hráči dorazili postupně během první půle, když už Rokoska prohrávala 0:2. Ve druhé půli se Rokoska snažila alespoň srovnat skóre, ale Estudiantes úporně bránili.
Rokoska VET B Estudiantes VET B
Milan Énok – Martin Beránek, Karel Bláha, Tomáš Kučera, Leonard Marku, Josef Novák, Pavel Stehlík, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný vs Miroslav Bílek – Zbyněk Bureš, Martin Čáp, Vilém Hodulák, Miroslav Kalvas, Josef Krupička, Petr Kult, David Nekvasil, Martin Plicka, Miloš Princ
53. OG 59 Leonard Marku 10. Martin Čáp
27. Vilém Hodulák
59. Martin Plicka
14. 11. 12 18:00 SCBEC Běchovičtí sršni A Rokoska VET B 10. 4:3 (2:0)
Velmi pohledné utkání. Domácí byli lepší, soupeř celý zápas marně dotahoval skóre. Tomáš Hettner, Michal Roháč
Běchovičtí sršni A Rokoska VET B
Marek Dráb – Stanislav Bednář, Tomáš Černoch, Alan Hejma, Lukáš Koudelka, Rudolf Kubín, Martin Motyčka, Libor Šmída, Radek Taške, Pavel Vokoun vs Milan Énok – Martin Beránek, Karel Bláha, Tomáš Kučera, Josef Novák, Pavel Stehlík, Tomáš Volný
60. Karel Bláha
6. 11. 12 20:30 SCBEC Rokoska VET B 1.FC RUM 9. 11:2 (5:1)
Jednoznačné utkání v režii týmu Rokoska. Tým nastoupil ve výborné formě a zejména hráč č.18 Beránek se předvedl skvělým výkonem, převyšujícím ostatní spoluhráče. Tomáš Kostorek
Rokoska VET B 1.FC RUM
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Karel Bláha, Leonard Marku, Josef Novák, Pavel Stehlík, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný vs Pavel Škirda – Pavel Borovička, Milan Miler, Roman Suttner, Karel Vadlejch, Josef Velán, Zdeněk Vojáček
8., 14., 25., 40. Martin Beránek
13., 49. Leonard Marku
22., 36., 45., 53. Lubomír Velčovský
51. Tomáš Volný
23. Pavel Borovička
41. Milan Miler
31. 10. 12 18:15 DEKAN Vršáci VET Rokoska VET B 8. 2:5 (2:3)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí.
Vršáci VET Rokoska VET B
Patrik Parikrupa – Pavel Dík, Gustav Duras, Zdeněk Grůša st., Pavel Havlík, Vladimír Horák, Vladislav Loskot vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Karel Bláha, Leonard Marku, Josef Novák, Jaroslav Válek, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný
19. Vladimír Horák
27. Vladislav Loskot
4. Jaroslav Válek
6. Lubomír Velčovský
30., 57. Leonard Marku
34. Martin Beránek
25. 10. 12 19:00 P2 Rokoska VET B Stýbla Ďáblic VET 7. 3:2 (2:0)
Klidné utkání, Rokoska jen tak tak udržela svojí zaslouženou výhru. Bouzid, Červenka
Rokoska VET B Stýbla Ďáblic VET
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Karel Bláha, Milan Énok, Leonard Marku, Josef Novák, Pavel Stehlík, Lubomír Velčovský vs Jan Jehlička – Michal Bartůněk, Josef Čuda, Václav Friml, Aleš Jehlička, Petr Kačerovský, Jan Mach, Vladimír Stibora, Martin Těžký, Roman Venc, Miroslav Weiner
1., 12. Martin Beránek
51. Karel Bláha
52. Petr Kačerovský
54. Martin Těžký
17. 10. 12 20:15 P1 Šrot FC VET Rokoska VET B 6. 1:8 (1:5)
Kdyby hráči Šrotu odehráli 1.poločas stejně jako druhý, mohli by pomýšlet na body, leč nestalo se. Ozdobou utkání byl třetí gól Velčovského, který z přímého kopu dloubákem doslova "přechcal" gólmana i celou obranu. Skvěle zachytal i gólman Rokosky, zejména v druhé půli se měl co ohánět.
Šrot FC VET Rokoska VET B
Petr Dubec – Ladislav Brož, Zbyněk Kovár, Jiří Kurka, Jiří Marek, Petr Rýdl, Leoš Souhrada vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Karel Bláha, Leonard Marku, Josef Novák, Pavel Stehlík, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný
30. Zbyněk Kovár 3., 19., 48. Lubomír Velčovský
9. Leonard Marku
17., 60. Martin Beránek
18. Tomáš Volný
50. Pavel Stehlík
2. 10. 12 20:30 SCBEC Orion Praha SK B Rokoska VET B 5. 1:7 (0:5)
Orion odehrál více než poločas v počtu 4+1. Dlouho odolával díky výbornému výkonu brankáře, nebýt jeho zákroků byl by výsledek minimálně dvouciferný. Jiří Čapla
Orion Praha SK B Rokoska VET B
Jiří Sedláček – Petr Babický, Martin Bendl, Tomáš Caizl, Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Petr Janda, Dušan Kuzmík vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Karel Bláha, Leonard Marku, Josef Novák, Pavel Stehlík, Jaroslav Válek, Lubomír Velčovský
53. Tomáš Caizl 8., 20. Leonard Marku
24., 25., 37., 58. Martin Beránek
26. Karel Bláha
25. 9. 12 19:30 BECH Rokoska VET B Kolotouš FC 4. 3:1 (1:1)
Zasloužená výhra domácích. Tomáš Hanzlík, Pavel Kvapil
Rokoska VET B Kolotouš FC
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Milan Énok, Josef Novák, Pavel Stehlík, Lubomír Velčovský vs Liboslav Matoušek – Miroslav Chrástek, Jan Hodík, Petr Hýsek, Pavel Jiroušek, Petr Mácha, Petr Mára, Jan Maruš, Stanislav Volf
11. Milan Énok
34., 38. Lubomír Velčovský
3. Petr Mácha
19. 9. 12 19:00 P2 Po Útlumu 06 Rokoska VET B 3. 0:2 (0:0)
Bojovné utkání plné šancí, zasloužené vítězství hostů. Rajniš
Po Útlumu 06 Rokoska VET B
Jan Harazím – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Martin Novotný, Petr Šichor, Petr Vaněček vs Tomáš Kučera – Martin Beránek, Karel Bláha, Vít Krutilek, Leonard Marku, Josef Novák, Jiří Sadílek, Pavel Stehlík, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný
53. OG
57. Leonard Marku
11. 9. 12 20:30 SCBEC Rokoska VET B Kliďas SFC 2. 5:2 (2:0)
Tomáš Najman, Alan Balha
Rokoska VET B Kliďas SFC
Tomáš Kučera – Martin Beránek, Karel Bláha, Vít Krutilek, Leonard Marku, Josef Novák, Jiří Sadílek, Lubomír Velčovský, Tomáš Volný vs Roman Pekárek – Jaroslav Baka, Tomáš Búřil, Radek Cerha, Michal Černík, Hynek Heisig, Michal Heisig, Ferdinando Lorenzi, Gimmi Manganello, Martin Pecha, Pavel Zima