11. Vibromax 1985 juniorka 11 2 2 7 18:43 6

Út 16.10.12 18:30 HRAB1 Novis Praha Tučňáci SUP B   (SVL3B)
Út 16.10.12 19:45 HRAB1 V.I.P. Pod parou   (HL8D)
Út 27.11.12 19:00 STER2 Inter 2011 Gambrinus VH VET   (VL1A)
Út 27.11.12 20:15 STER2 Penco FC Gambrinus VH   (HL6C)

3. 12. 12 19:00 STOD Věčná žízeň FC VET Vibromax 1985 juniorka 11. 2:2 (1:0)
Velmi nervózně hrané utkání s množstvím soubojů a faulů. Zasloužená remíza. Aleš Kvasnička, Ladislav Němec
Věčná žízeň FC VET Vibromax 1985 juniorka
Milan Mrázek – Roman Čečák, Hynek Češpiva, Boris Damjanov, Pavel Kameš, Tomáš Kirbl, Václav Kozmík, Vladimír Kubert, Robert Písařík, Jan Zdich vs Pavel Hájek – Petr Burian, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla, Lubomír Štorek, Robert Volník
23. Pavel Kameš
40. Roman Čečák
41. Robert Volník
46. Petr Koutník
19. 11. 12 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Úterní hosté VET 10. 3:7 (0:6)
Hosté měli celý zápas pod kontrolou. Kučera
Vibromax 1985 juniorka Úterní hosté VET
Pavel Hájek – Karel Čáp, Vladimír Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Robert Volník vs Jan Tóth – Martin Havlík, Karel Kopecký, Stanislav Morávek, Petr Novák, Martin Zabavskyj
35. Robert Volník
44. Jiří Mužíček
52. Pavel Mráz
5., 19., 48. Petr Novák
9., 10., 23. Martin Havlík
12. Martin Zabavskyj
12. 11. 12 18:00 zzDOLME Stewardi Vibromax 1985 juniorka 9. 1:3 (1:2)
Utkání od začátku patřilo hostům, kteří zaslouženě zvítězili.
Stewardi Vibromax 1985 juniorka
Roman Přibyl – Pavel Bartl, Jan Dlabal, Michal Fassinger, David Filoun, Michal Ježdík, Peter Kováč, Vladimír Oliva, Miloslav Paveza, Jiří Přeslička vs Pavel Hájek – Petr Burian, Milan Höllge, Štefan Klíma, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Robert Volník
25. Jan Dlabal 9. Milan Höllge
15. Štefan Klíma
5. 11. 12 17:45 STOD Vibromax 1985 juniorka Malvazinky B 8. 1:5 (1:2)
Rozhodčí se k utkání nedostavil.
Vibromax 1985 juniorka Malvazinky B
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla vs Karel Rákosník – David Adamec, Tomáš Houdek, Ladislav Míka, Daniel Pulchart, Ivo Štefec
13. Petr Koutník 4., 26. Tomáš Houdek
33., 55. Daniel Pulchart
57. Ivo Štefec
22. 10. 12 19:00 STOD Károv ZJ veteran Vibromax 1985 juniorka 7. 3:2 (1:2)
Károv nastoupil pouze ve čtyrech hráčích v polo, přesto z brejku poprvé uděřil. Vibromax do konce poločasu vývoj otočilo, ale ve druhém poločasu hrál Károv již v plném počtu a z brejkových situací dvěma brankami vývoj skóre otočil. Jiří Lupoměch
Károv ZJ veteran Vibromax 1985 juniorka
Zdeněk Reich – Jan Kos, Jiří Košťál, Luboš Neveršil, Jaromír Rajský, Miroslav Štěrba, Petr Vítek vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Štefan Klíma, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek
12., 45. Miroslav Štěrba
32. Jiří Košťál
20. Pavel Mráz
21. Petr Koutník
15. 10. 12 17:45 STOD Vibromax 1985 juniorka Lisako A 6. 1:6 (1:4)
Jasné vítězství mužstva Lisako, které předčilo soupeře fotbalovostí. Milan Mašek, František Šťasta
Vibromax 1985 juniorka Lisako A
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Štefan Klíma, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Robert Volník vs Jiří Žďárský – Roman Dočekal, Karel Ehrenberger, Petr Häusler, Josef Herman, Zdeněk Kuneš, Daniel Rantoš, Jiří Špaček, Miroslav Vašek, Roman Zika
8. Pavel Mráz 3. Roman Dočekal
5. Zdeněk Kuneš
12. Petr Häusler
25., 59. Daniel Rantoš
31. Jiří Špaček
1. 10. 12 19:00 STOD Kikina bar 1.FC VET Vibromax 1985 juniorka 5. 5:1 (2:0)
Luboš Hladík, Jiří Hudec
Kikina bar 1.FC VET Vibromax 1985 juniorka
Ladislav Král – Petr Hádek, Pavel Horký, Tomáš Jílek, Martin Mlýnek, Pavel Sedlák, Petr Sedlák vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Robert Volník
11., 40., 45. Petr Sedlák
21. Tomáš Jílek
48. Pavel Sedlák
52. Robert Volník
24. 9. 12 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Double United 4. 3:1 (2:0)
Vibromax si s týmem soupeře poradil navzdory tomu, že první půli odehrál se čtyřmi hráči v poli. Tomáš Voldán, Ondřej Gros
Vibromax 1985 juniorka Double United
Vladimír Freml – Petr Burian, Štefan Klíma, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Jiří Petrla vs Karel Šturma – Jiří Abdúl, Milan Balda, Tomáš Čebiš, Ladislav Daniš, Radim Frajer, Jan Houska, Josef Kovář, Zdeněk Kovář
20. Vladimír Freml
25., 60. Petr Koutník
45. Jiří Abdúl
17. 9. 12 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Santa Tranta VET 3. 0:6 (0:3)
Hosté přesvědčili, že nepatří do 4. ligy, zatímco domácí spoléhali jen na to, jestli gólman chytí všech 30 střel. Sami vystřelili až v 60.minutě a jen přihlíželi útočným nájezdům soupeře a skvělému výkonu svého gólmana. František Klečka, Jakub Novák
Vibromax 1985 juniorka Santa Tranta VET
Vladimír Freml – Petr Burian, Petr Koutník, Pavel Mráz, Zbyněk Musil, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek vs Jan Soukup – Martin Boháč, David Čejka, Tomáš Král, Petr Kubík, Zdeněk Vondráček, Petr Žemla
10., 27. Petr Kubík
30., 50., 57. David Čejka
43. Petr Žemla
10. 9. 12 19:45 HRAB2 Drink SOS VET Vibromax 1985 juniorka 2. 5:0 (3:0)
Domácí válcovali Vibromax od začátku zápasu až do konce. Hráli pěkný kombinační fotbal a dobře se dostávali do gólových šancí. Lukáš Srb, Kamil Srb ml.
Drink SOS VET Vibromax 1985 juniorka
Tomáš Moravec – Petr Aldorf, Stanislav Buchta, Radovan Čáp, Pavel Emanovský, Libor Plíhal, Petr Podaný, Martin Šála, Michal Škarda, Petr Svoboda, Radek Tůma, Václav Venclík vs Pavel Hájek – Petr Burian, Karel Čáp, Vladimír Freml, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek
10., 15., 47. Radek Tůma
20., 31. Petr Svoboda
3. 9. 12 17:45 STOD Vibromax 1985 juniorka Zlatý krysy FC 1. 2:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, které ozdobily výborné zákroky brankáře domácích a Mrázův lob ála Poborský. Martin Kubů, Josef Nepomucký