7. Vibromax 1985 juniorka 11 4 2 5 21:30 10

Út 23.4.13 17:00 zzNOVOB Flamengo CR VET Domácí potřeby VET   (VL2A)
Út 23.4.13 18:15 zzNOVOB PRKA Pivušky FC   (HL7D)
St 29.5.13 19:00 STOD SuperNova L.F.C. Koliba F.C.V.   (SVL3A)
St 29.5.13 20:15 STOD Kolíci Beercelona FC   (HL8C)

25. 6. 13 18:15 STOD Vibromax 1985 juniorka Věčná žízeň FC VET 11. 1:1 (0:1)
Věčná žízeň měla 1. poločas více možností na vstřelení více než jednoho golu. 2.poločas mohl naopak přidat více než 1 gol Vibromax tak se snad remíza jeví jako spravedlivá.. Husák, Valtr
Vibromax 1985 juniorka Věčná žízeň FC VET
Robert Volník – Petr Burian, Milan Höllge, Petr Koutník, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek vs Vladimír Kubert – Roman Čečák, Miloš Jirák, Pavel Kameš, Tomáš Kirbl, Robert Písařík, Miroslav Trégner, Jan Zdich
41. Petr Koutník 19. Miloš Jirák
10. 6. 13 19:00 STOD Traktor Praha VET Vibromax 1985 juniorka 10. 0:2 (0:1)
Utkání chudé na šance i branky. Důraz hostů nebyl Traktoru příliš po chuti. Procházka
Traktor Praha VET Vibromax 1985 juniorka
Radek Šíp – Vladimír Brenner, Filip Fremund, Tomáš Hanuš, Jiří Malaník, Luděk Tobola, Luděk Tobola vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Robert Volník
53 Vladimír Brenner 17. Petr Koutník
43. Robert Volník
27. 5. 13 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Hvězda VAB F.C. 9. 2:1 (0:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Hošek
Vibromax 1985 juniorka Hvězda VAB F.C.
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Robert Volník vs Peter Chudovan – Karel Březina, Milan Kička, Martin Kovář, Peter Micheľ, Karel Šimek, Pavel Svoboda
50. Petr Koutník
58. Milan Höllge
38. Pavel Svoboda
20. 5. 13 19:45 HRAB2 Drink SOS VET Vibromax 1985 juniorka 8. 10:0 (4:0)
Jednoznačné utkání v režii domácích. Martin Zalabák, Tomáš Zalabák
Drink SOS VET Vibromax 1985 juniorka
Tomáš Moravec – Jiří Blažek, Radovan Čáp, Petr Licek, Tomáš Link, Libor Plíhal, Michal Škarda, Petr Svoboda vs Pavel Hájek – Petr Burian, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Robert Volník
3., 20., 38. Libor Plíhal
15., 29., 44., 48., 59. Petr Svoboda
40., 58. Jiří Blažek
13. 5. 13 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka K.F.C. FC VET 7. 2:1 (2:1)
Více řečí než fotbalu, zasloužená výhra domácích. Boubín
Vibromax 1985 juniorka K.F.C. FC VET
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Robert Volník vs Martin Liner – Jiří Hás, Robin Jackl, David Kalous, Arne Kejdana, Petr Mžourek, Jan Pavlík, Karel Valeš, Miroslav Voldřich
12. Robert Volník
21. Milan Höllge
1. Miroslav Voldřich
6. 5. 13 19:00 STOD Károv ZJ veteran Vibromax 1985 juniorka 6. 4:2 (3:0)
Po jasném 1.poločase převzal Vibromax iniciativu. Károv nakonec vítězství uhájil. Oboustranně slušné férové utkání hrané ve slušném tempu a s nasazením. Miloš Trinkmoc, Jindřich Stejskal
Károv ZJ veteran Vibromax 1985 juniorka
Zdeněk Reich – Milan Baláž, Václav Běloch, Jaroslav Kafka, Jiří Košťál, Radek Motyka, Miroslav Štěrba vs Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Robert Volník
2., 15. Jiří Košťál
7., 53. Václav Běloch
41. Robert Volník
48. OG
22. 4. 13 19:00 STOD Vibromax 1985 juniorka Traktor humus VET B 5. 2:3 (2:0)
Vibromax vyhrál první půli a zdálo se, že už si zápas pohlídá. Jenže traktor druhou půli zapnul a zaslouženě zápas otočil. Paleček
Vibromax 1985 juniorka Traktor humus VET B
Pavel Hájek – Petr Burian, Vladimír Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Lubomír Štorek vs Pavel Macák – Daniel Dubec, Jiří Podaný, Milan Průša, Jiří Šubrt, Pavel Vejvoda, Michal Žák
28., 29. Petr Koutník 46. Daniel Dubec
48. Milan Průša
59. Pavel Vejvoda
15. 4. 13 20:45 zzNOVOB Zlatý krysy FC Vibromax 1985 juniorka 4. 3:0 (1:0)
Klidný fotbal v přátelské atmosféře, oba týmy chtěli hrát fotbal. Zvítězilo šťastnější mužstvo. Martin Lukeš, Aleš Kopeček
Zlatý krysy FC Vibromax 1985 juniorka
Marek Poláček – Viktor Kassl, Pavel Krejza, Ladislav Kršek, Antonín Lanhaus, Jiří Pátek, Michal Srba, Jiří Svoboda, Pavel Vošahlík vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Robert Volník
13. Jiří Pátek
31., 42. Pavel Krejza
8. 4. 13 19:00 STOD Kapacity FC Vibromax 1985 juniorka 3. 3:2 (1:1)
Hosté byli po většinu zápasu lepším týmem, ale nakonec se jim vymstilo neproměňování šancí a výborný závěr domácích. Petr Fišer, Tomáš Soukup
Kapacity FC Vibromax 1985 juniorka
Radek Mihola – Martin Čermák, Jan Dráb, Daniel Peřina, Tomáš Peške, Antonín Ptáček, Petr Suchý, Michal Zelenka, Jiří Zikeš, Milan Zikeš vs Zbyněk Musil – Petr Burian, Vladimír Freml, Milan Höllge, Petr Koutník, Pavel Mráz, Jiří Mužíček, Lubomír Štorek, Robert Volník
13. Antonín Ptáček
52. Petr Suchý
53. Jan Dráb
9 Petr Suchý 20., 44. Lubomír Štorek
2. 4. 13 20:15 STOD Vibromax 1985 juniorka Prohibice FKK VET 2. 6:2 (4:0)
Na to, že hosté hráli v početní nevýhodě, velmi vyrovnané utkání i přes jasný rozdíl ve skóre. David Brož, Pavel Brychta