Čt 18.4.13 19:30 BECH Kbelák FC SUP Sen ČM PG supervet   (SVL1A)
Čt 18.4.13 20:45 BECH Gente VET Turman VET   (VL4D)
Čt 25.4.13 17:00 KBELY Oblouci 81 AFC SUP Apostrophe´FZ   (SVL3C)
Čt 25.4.13 18:15 KBELY Sebranka FC B Pod parou   (HL8H)
Čt 2.5.13 19:00 P2 Prase FC PRKA   (HL7D)
Čt 2.5.13 20:15 P2 Banzai Dromedarians Praha   (HL6F)

18. 6. 13 18:15 MIKU3 SquashArena A.G.Č.V. 11. 3:2 (0:1)
Smolný zápas pro hosty. Tři minuty před koncem vedli, ale nakonec prohráli a loučí se 4. ligou... Paleček
SquashArena A.G.Č.V.
Zdeněk Pospíšil – Michal Abraham, Martin Lorenc, Petr Nitsche, Ondřej Pekárna, Martin Piskorík vs Daniel Krynický – Ondřej Barvínek, Jiří Hendrich ml., Marek Holko, Libor Hošek, Michal Hošek, Miloš Klouček, Martin Kremla, Vladimír Myslík, Stanislav Pech, Ondřej Urbánek, Tomáš Voříšek
37. Martin Lorenc
57. Michal Abraham
58. Petr Nitsche
10., 53. Ondřej Barvínek
11. 6. 13 20:45 MIKU3 A.G.Č.V. Spajta 1905 10. 0:1 (0:1)
Velmi pěkné utkání které rozhodl jediný gol na konci 1.poločasu z kopačky Nájemníka.
2.poločas mohlo dojít jak k navýšení skore ze strany Spajty, tak k vyrovnání týmu A.G.Č.V., který v největší šanci trefil tyč.
Husák, Čapla M.
A.G.Č.V. Spajta 1905
Petr Jarolímek – Ondřej Barvínek, Jiří Hendrich ml., Marek Holko, Michal Hošek, Miloš Klouček, Stanislav Pech, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek vs Jakub Stankovič – Jaroslav Hňup, Jaroslav Kopa, Michal Krejča, Martin Michl, Richard Nájemník, Jiří Pavlovič
26. Richard Nájemník
28. 5. 13 20:45 MIKU1 Rychlí hroši APK A.G.Č.V. 9. 1:1 (1:0)
Velmi nervózní a vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách. Pavel Malina, Jiří Rus
Rychlí hroši APK A.G.Č.V.
Luboš Prosecký – Zdeněk Branžovský, Vladimír Burian, Jan Guzman, Pavel Hofrichter, Jiří Horák, Václav Lokajíček, Jan Miláček, Vít Řezníček, Ondřej Vaňura vs Petr Jarolímek – Ondřej Barvínek, Jiří Hendrich ml., Marek Holko, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Stanislav Pech, Tomáš Voříšek
24. Ondřej Vaňura 47. Jiří Hendrich ml.
21. 5. 13 20:45 MIKU1 A.G.Č.V. Slamník I.USP 8. 4:2 (1:1)
A.G.Č.V. Slamník I.USP
Petr Jarolímek – Ondřej Barvínek, Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Michal Hošek, Miloš Klouček, Martin Kremla, Daniel Krynický vs Jan Dolejš – Petr Casanova, Tomáš Mleziva, Zbyněk Mleziva, Michael Tereba
5., 45., 59. Ondřej Barvínek
38. Libor Hošek
10. Zbyněk Mleziva
44. Michael Tereba
14. 5. 13 19:30 MIKU2 Notorkros FK A.G.Č.V. 7. 4:4 (2:2)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Šťástka
Notorkros FK A.G.Č.V.
Miroslav Korbel – Jan Brázda, Marek Coufal, Jan Dvořáček, Petr Jirgl, Martin Kosek, Josef Kostka, Pavel Mirvald, Jaroslav Novák, Tomáš Sába, Ondřej Vildman vs Petr Jarolímek – Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Michal Hošek, Daniel Krynický, Stanislav Pech, Jiří Šnýdr, Tomáš Voříšek
42. Tomáš Voříšek
30. 4. 13 20:45 MIKU1 A.G.Č.V. Mystique Dynamo CF 6. 4:6 (3:1)
Během prvních pár minut zápasu jasné utkání pro domácí, s postupem času se hra však vyrovnala (hostům přišli hráči), zápas se obrátil a hosté zaslouženě vyhráli. Tomáš Doskočil, Jan Slabý
A.G.Č.V. Mystique Dynamo CF
Petr Jarolímek – Ondřej Barvínek, Jiří Hendrich ml., Libor Hošek, Michal Hošek, Daniel Krynický, Stanislav Pech vs Zdeněk Půta – Michal Burda, Jakub Burian, Jiří Burian, Jan Lenz, Jakub Mandelíček, Ladislav Nový
1. Daniel Krynický
2., 6., 57. Ondřej Barvínek
26., 50. Jakub Burian
33., 44., 56. Michal Burda
41. Jan Lenz
23. 4. 13 20:45 MIKU1 Důchodci A.G.Č.V. 5. 0:6 k.
Pěkné utkání hrané v režii hostů. Na domácích byla vidět nesehranost. Trnka
Důchodci A.G.Č.V.
Martin Píša – Erik Dobrovodský, Petr Dubský, Jakub Eibl, Marek Fajfr, Petr Hübsch, Jan Sokol, Tomáš Tůma vs Petr Jarolímek – Ondřej Barvínek, Jiří Hendrich ml., Michal Hošek, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Vladimír Myslík, Stanislav Pech, Tomáš Voříšek
31., 57. Marek Fajfr
59. Petr Hübsch
4., 6., 33. Ondřej Barvínek
46. Tomáš Voříšek
54. Jiří Hendrich ml.
16. 4. 13 20:45 MIKU1 A.G.Č.V. Celtic THK 4. 0:4 (0:4)
Hosté byli fotbalovější a hráli jako tým. Jejich soupeř měl smůlu v koncovce (několik tyčí) a když už se trefil mezi tyče byl proti naprosto skvělý gólman Blažek. Marek Valášek, Martin Beneš
A.G.Č.V. Celtic THK
Martin Kremla – Ondřej Barvínek, Jiří Hendrich ml., Miloš Klouček, Daniel Krynický, Stanislav Pech, Jiří Šnýdr vs Zdeněk Blažek – Petr Brejcha, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Jaroslav Píšek, Pavel Řehák, Petr Soukup, Jan Suchan, Jaroslav Vacek
5., 28. Jaroslav Hlinka
9. OG
26. Jaroslav Vacek
9. 4. 13 20:45 MIKU1 A.G.Č.V. VSK MFF UK Praha A 3. 4:4 (3:3)
Pohledné utkání hrané ve slušném tempu skončilo remízou, i když kolektivnější hosté byli o něco lepším týmem. Trnka
A.G.Č.V. VSK MFF UK Praha A
Martin Kremla – Ondřej Barvínek, Jiří Hendrich ml., Michal Hošek, Miloš Klouček, Daniel Krynický, Stanislav Pech, Jiří Šnýdr vs Tomáš Marek – Václav Bičovský, Viktor Bobro, Vojtěch Čertík, Vratislav Fabián, Radek Hanáček, Petr Kos, Milan Krtička, Petr Šácha
54. Vratislav Fabián
2. 4. 13 20:45 MIKU1 1.FP Praha A.G.Č.V. 2. 3:0 (2:0)
Vyhrál tým, který byl většinu doby fotbalovějším týmem. Za AGČV hrozil převážně útočník Barvínek, ale někdy hrál až příliš sobecky, a tak AGČV přišli o některé nebezpečné situace. 1.FP Praha působili celou dobu sehranějším dojmem a více si přihrávali. Díky tomu nakonec také zvítězili. Jiří Zika, Vladimír Zika
1.FP Praha A.G.Č.V.
Jaroslav Poplužník – Ivan Bareš, Ondřej Beran, Vojtěch Dobeš, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Michal Petr, Adam Sajfrt vs Martin Kremla – Ondřej Barvínek, Jiří Hendrich ml., Michal Hošek, Miloš Klouček, Vladimír Myslík, Stanislav Pech, Jiří Šnýdr, Ondřej Urbánek
18. Ondřej Beran
26. Vladimír Fojt
51. Michal Petr
26. 3. 13 20:45 MIKU1 A.G.Č.V. Steve 1. 1:2 (1:0)
Pěkný zápas hraný v rychlém tempu. Domácí se sice dostali před koncem první půle do vedení, ale hosté v závěru zápas otočili. Trnka