So 6.4.13 13:45 zzNOVOB Česlo Sporting Luka   (HL8M)
Ne 5.5.13 19:15 BECH Běchovice VET Real Prd VET   (VL4B)
Ne 5.5.13 20:30 BECH Team Motivated KTB B   (HL5I)

23. 6. 13 17:30 MIKU4 Periferie United Blesk VK B 11. 8:0 (4:0)
Vojtěch Buřič – Martin Binar, Petr Dunda, Marek Holeš, Radek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Martin Štěrba, Michal Trnka, Pavel Trnka, Jan Zídek vs Milan Cina – Jan Babinec, Libor Štohanzl, Jiří Tříska, David Vobořil
8., 12., 42., 56. Martin Štěrba
22. Vojtěch Buřič
41. Martin Binar
9. 6. 13 18:45 ZABEH A.Č.A.B. FC Periferie United 10. 0:0 (0:0)
Hezké utkání plné osobních soubojů a šancí. Nakonec utkání skončilo zaslouženou remízou, vše proběhlo v duchu fair play.
A.Č.A.B. FC Periferie United
Sebastian Šuba – Jiří Bůžek, Lukáš Ditrich, Jiří Petr, Jiří Princ, Petr Šveněk vs Vojtěch Buřič – Martin Binar, Petr Dunda, Marek Holeš, Radek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Martin Štěrba, Michal Trnka
2. 6. 13 17:30 MIKU3 Periferie United Strážci Pomeranče 9. 3:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, hosté byli o gól lepší.
Periferie United Strážci Pomeranče
Petr Dunda – Radek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Martin Štěrba vs Richard Zandt – David Chott, Jakub Lippert, Harry Löwit, Tomáš Prokš, Petr Tinka, Šimon Větrovský, Milan Vondra
15. Daniel Ochman
52. Martin Štěrba
54. Radek Holeš
18. Jakub Lippert
22. Tomáš Prokš
57., 59. Petr Tinka
26. 5. 13 17:30 TEMPO Budvarka B Periferie United 8. 4:4 (1:1)
Týmy vyrovnané a také tak dopadl výsledek. David Malý
Budvarka B Periferie United
Tomáš Karbula – Aleš Celerýn, Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Jaroslav Marek, Jan Regent, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň, Štěpán Velenský vs Vojtěch Buřič – Martin Binar, Petr Dunda, Marek Holeš, Radek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Martin Štěrba
9., 60. Vladimír Sršeň
47. Josef Fiřt
59. Jan Regent
23. Daniel Ochman
32., 57. Martin Štěrba
54. Martin Binar
19. 5. 13 18:30 HOSTI Parukářka FC Periferie United 7. 0:6 (1:2)
Vyrovnaný zápas, zasloužená remíza. Utkání bylo STDK kontumováno ve prospěch Periferie pro start hráče v trestu v dresu Parukářky.
Parukářka FC Periferie United
Jindřich Ornst – Radim Fischer, Martin Hodboď, Jiří Janoušek, Aleš Jirásek, Jiří Ornst, Stanislav Pýcha, Jan Šimek, Daniel Vaca vs Vojtěch Buřič – Petr Dunda, Radek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Martin Štěrba, Michal Trnka, Jan Zídek
5. Aleš Jirásek
42. Stanislav Pýcha
27., 30. Kryštof Kratochvíl
12. 5. 13 13:45 TEMPO Periferie United MoKo 2.FC 6. 4:2 (4:1)
Pohledné utkání se šťastným koncem pro domácí. Petr Nedbal, Martin Horák
Periferie United MoKo 2.FC
Vojtěch Buřič – Petr Dunda, Radek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Martin Štěrba, Michal Trnka, Pavel Trnka vs Tomáš Stejskal – Václav Beneš, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Jan Mirola, Pavel Pátecký, Libor Pešek
2., 9. Martin Štěrba
22. Radek Holeš
28. Daniel Ochman
24. Jan Mirola
35. Aleš Josefus
55. Václav Beneš
28. 4. 13 16:15 MIKU1 Komety FC A Periferie United 5. 5:1 (3:0)
Hráči Komety byli o třídu lepší a zaslouženě vyhráli ve slušně hraném zápase. Tomáš Voděsil, Jan Špatenka
Komety FC A Periferie United
Stanislav Ineshin – Yan Bastrykin, Chacik Gevorkjan, Vlad Matrosau, Yuri Matrosau, Maksym Plokhin, Sebastian Skradde, Alexej Tsarev, Dzmitry Zhmako vs Viktor Jacina – Radek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Martin Štěrba, Michal Trnka, Pavel Trnka, Jan Zídek
3. Dzmitry Zhmako
13. Chacik Gevorkjan
18., 58. Sebastian Skradde
35. Yan Bastrykin
36. Michal Trnka
21. 4. 13 16:45 zzHABR Periferie United Kanálpucers PL 4. 3:4 (1:3)
Hosté podávali fotbalovější výkon a po 15ti minutách to vypadalo na jasné vítězství. Domácí se přesto dokázali zvednout a zápas zdramatizovali, nakonec si však hosté vítězství pohlídali. Čapla,Tomanec
Periferie United Kanálpucers PL
Viktor Jacina – Kryštof Kratochvíl, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Martin Štěrba, Pavel Trnka, Jan Zídek vs Jakub Rubeš – Zdeněk Běťák, Jiří Charvát, Jan Čuřín, Martin Kotaška, Vojtěch Kumšta, Aleš Nakládal, Vít Ryboň, Lukáš Veselý
17. Martin Štěrba
50., 60. Daniel Ochman
4. Aleš Nakládal
8., 59. Jan Čuřín
15. Vojtěch Kumšta
14. 4. 13 18:45 ZABEH Hustá pěna FC Periferie United 3. 2:1 (1:0)
Domácí byli aktivnější a lépe kombinovali, jen díky soupeřovu brankáři není rozdíl ve skóre vyšší. Klail
Hustá pěna FC Periferie United
Jaroslav Blažek – Daniel Beneš, Tomáš Bobek, Michal Divíšek, Tomáš Dvořák, David Gregora, Pavel Morda, Tomáš Sobota, Michal Stáňo, Jakub Voldřich vs Vojtěch Buřič – Martin Binar, Marek Holeš, Radek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Martin Štěrba, Pavel Trnka
4. Michal Stáňo
42. OG
53. Radek Holeš
7. 4. 13 15:00 TEMPO Periferie United England Praha 2. 4:3 (2:1)
Vcelku pohledné utkání, které domácí rozhodli dvěma slepenými góly deset minut před koncem. Jiří Rameš, Luboš Nouzovský
Periferie United England Praha
Vojtěch Buřič – Martin Binar, Marek Holeš, Radek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Martin Štěrba, Michal Trnka, Jan Zídek vs Radek Pubanc – Michal Borák, Jiří Chmelík, Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Roman Pém, Tomáš Pém, Radek Peš, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Jakub Teplý, Michael Zmeškal
4. Marek Holeš
13., 50. Martin Binar
51. Martin Štěrba
8., 33. Josef Skořepa
39. Michael Zmeškal
1. 4. 13 16:15 TEMPO Bröndby codein IF Periferie United 1. 4:5 (0:3)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Ve druhé půli domácí dotahovali, ale na remízu už nedosáhli. Trnka