Ne 21.4.13 18:45 DEKAN Tycho de Brahe VET Socra AFK Karlín FC VET   (VL3D)
Ne 21.4.13 20:00 DEKAN Pražská hnědka DK Marná snaha   (HL8Q)
Ne 12.5.13 19:15 DABLI Valícíse Kojoti Klátiči WH   (HL8P)
Ne 12.5.13 20:30 DABLI M16 AC FC Pragochmel Blšany A   (HL6K)
Ne 2.6.13 17:30 TEMPO Hustá pěna FC Budvarka B   (HL7K)
Ne 2.6.13 18:45 TEMPO Bohemia Roztyly Kliďas FC   (HL4F)

21. 6. 13 19:15 P2 Real Prd VET Podolka FC VET 11. 3:6 (2:3)
Pohledné, korektně hrané utkání v přátelském duchu. Zasloužená výhra hostů. Martin Dušek, Jakub Lejnar
Real Prd VET Podolka FC VET
Zdeněk Jasanský – Roman Černovský, Pavel Drinka, Vladimír Kalous, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Princ, Jiří Tomášek vs Jiří Svátek – Richard Bednář, Martin Hradec, Pavel Miler, Petr Miler, Daniel Mlynář, Richard Slaměník, Zdeněk Zimovčák
16. Bohumil Pěnička
21. Vladimír Kalous
35. Roman Černovský
13., 19., 37., 58. Petr Miler
26. Richard Slaměník
48. Richard Bednář
9. 6. 13 17:30 ARIT Bublifuck VET Real Prd VET 10. 2:4 (1:1)
Pohledné utkání na urovni 4Vet ligy, kde nechybělo nadšení a zápal pro hru. S přesností to bylo horší. Vyhrál běhavější tým. Tomáš Klička, Marek Teller
Bublifuck VET Real Prd VET
Pavel Souček – Tomáš Majdl, Petr Mareš, Tomáš Peterka, Pavel Řápek, Petr Šimsa, Pavel Strunz, Petr Vodenka, Martin Zíka vs Tomáš Jindra – Roman Černovský, Pavel Drinka, Jan Enökl, Zdeněk Jasanský, Vladimír Kalous, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Princ, Jiří Tomášek
18. Petr Šimsa
46. Tomáš Majdl
10. Vladimír Kalous
33. Jiří Princ
52., 52. Bohumil Pěnička
1. 6. 13 08:45 P2 Real Prd VET Caroil VET 9. 5:1 (2:1)
Na pohled hezký fotbal v mizerném počasí. Domácí vyhráli díky lepší kombinační hře. Paleček
Real Prd VET Caroil VET
Tomáš Jindra – Roman Černovský, Pavel Drinka, Jan Enökl, Vladimír Kalous, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Tomášek vs Miloš Vanžura – Petr Breburda, Ladislav Horský, Aleš Houra, Petr Meduna, Jan Mikloško, Nikos Štěpánek, Jiří Zelinka
10., 38. Roman Černovský
15. Vladimír Kalous
45. Libor Pokorný
50. Bohumil Pěnička
25. Jan Mikloško
26. 5. 13 16:15 DEKAN Old Bayern Prag Real Prd VET 8. 3:4 (3:1)
Slušně hrané utkání, který díky fyzické kondici rozhodli ve 2.poločase hosté, kteří dokázali otočit nepříznivé skóre z prvního poločasu. Jiří Blažek, Tomáš Blažek
Old Bayern Prag Real Prd VET
Roman Zouza – Michal Brenner, Jiří Činovec, Milan Ponert, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, Marián Svorad vs Tomáš Jindra – Roman Černovský, Pavel Drinka, Jan Enökl, Zdeněk Jasanský, Vladimír Kalous, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Tomášek
56. Vladimír Kalous
19. 5. 13 17:30 DEKAN Old boys Bohemia Chips Real Prd VET 7. 3:1 (0:0)
Zápas hraný v poklidném tempu, ve kterém zvítězili lepší domácí. Jiří Rejzek
Old boys Bohemia Chips Real Prd VET
Oldřich Knyř – Petr Frizovič, Petr Hendrych, Tomáš Hendrych, Jiří Horák, Milan Janča, Václav Křikava, Radek Nezval, Kamil Srb vs Tomáš Jindra – Roman Černovský, Pavel Drinka, Jan Enökl, Zdeněk Jasanský, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Tomášek
32. Petr Hendrych
44., 58. Václav Křikava
47. Zdeněk Jasanský
11. 5. 13 10:00 P3 Real Prd VET Šajtle s.r.o. VET 6. 0:1 (0:1)
Vyrovnaný souboj rozhodla branka v samém závěru první poloviny. Marek Mikeš, Jakub Javůrek
Real Prd VET Šajtle s.r.o. VET
Jiří Princ – Roman Černovský, Pavel Drinka, Jan Enökl, Zdeněk Jasanský, Vladimír Kalous, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Tomášek vs Miroslav Kastner – Jiří Dobeš, Václav Dobeš, Petr Figalla, František Kotouček, Marek Mestl, Ivan Moravec, Lubomír Němec, Petr Zíka
30. Marek Mestl
5. 5. 13 19:15 BECH Běchovice VET Real Prd VET 5. 6:0 k.
Hosté se nedostavili v dostatečném počtu. Petr Dunda, Martin Štěrba
Běchovice VET Real Prd VET
Jakub Hozman – Jaroslav Blesk, Petr Janouš, David Krechter, Martin Kunc, Karel Sádlo st., Petr Urban vs Zdeněk Jasanský – Bohumil Pěnička, Libor Pokorný
28. 4. 13 18:45 P3 Real Prd VET Speciál Braník VET 4. 1:0 (0:0)
Pěkně hrané utkání v pomalém tempu rozhodla jediná střela domácích která pronikla. Roman Bačák, Vít Zukal
Real Prd VET Speciál Braník VET
Jiří Princ – Roman Černovský, Pavel Drinka, Jan Enökl, Zdeněk Jasanský, Vladimír Kalous, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Tomášek vs Karel Kodeš – Roman Fiala, Ota Kopřiva, Jiří Nový, Pavel Procházka, Ivan Vokurka, Jaroslav Zíka
42. Libor Pokorný
19. 4. 13 20:15 ZABEH Tyran Saens 1.FC VET B Real Prd VET 3. 6:3 (5:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. V první půli si domácí vytvořili vysoký náskok o který se však museli v závěru strachovat. Čapla
Tyran Saens 1.FC VET B Real Prd VET
Vratislav Feigel – Jiří Brožka, Sergey Greshnyakov, Petr Novák, Dušan Prosický, Marek Prosický, Michal Škaloud, Jiří Štemberk vs Tomáš Jindra – Roman Černovský, Pavel Drinka, René Horelica, Zdeněk Jasanský, Vladimír Kalous, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Tomášek
4. Jiří Brožka
11., 56. Sergey Greshnyakov
21., 22., 28. Petr Novák
36. Zdeněk Jasanský
51. Vladimír Kalous
54. Bohumil Pěnička
14. 4. 13 15:00 P3 Real Prd VET Double United 2. 7:4 (3:1)
Vyrovnaný zápas s větším štěstím pro Real. Jan Mucala, Prokop Vodrážka
Real Prd VET Double United
Jiří Princ – Roman Černovský, Pavel Drinka, Jan Enökl, Vladimír Kalous, Bohumil Pěnička, Libor Pokorný, Jiří Tomášek vs Jaroslav Kapek – Jiří Abdúl, Ladislav Daniš, Jan Houska, Josef Kovář, Marek Svoboda, Otakar Vlasák