Pá 19.4.13 18:15 PRKOP Beach attack 90210 Dukla Praha FK   (HL6G)
Pá 19.4.13 19:30 PRKOP President FC FC 1869   (HL6G)
St 15.5.13 19:00 STOD PRKA Taurin 1.FC   (HL7D)
St 15.5.13 20:15 STOD Veget FC Kontis 1.FC   (HL5E)

27. 6. 13 19:30 HANSP Neumann S.K. Prosek Praha FC 11. 0:6 (0:5)
Jednostranné utkání, ve druhé půli hosté trochu polevili. Martin Líbal, Radek Líbal
Neumann S.K. Prosek Praha FC
Josef Freith – Ján Hlaváč, Michal Lainer, Djordje Marinkovič, Peter Maysenhölder, Stephan Andre Schmid, Daniel Šebek vs Miroslav Vlach – Daniel Hörl, Václav Kalaš, Ruslan Karpa, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Petr Smělý, Petr Šmigol, Pavel Tomšík
8., 9. Ruslan Karpa
12. Petr Šmigol
12. Petr Smělý
15. Stanislav Krejčí
36. Daniel Hörl
20. 6. 13 20:45 MIKU1 Neumann S.K. Palmeiras Prosek 3. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
13. 6. 13 19:00 P2 Lazareth Neumann S.K. 10. 2:1 (0:1)
Hosté hráli většinu první půle ve čtyřech, přesto byli lepším týmem a zaslouženě vedli. Po přestávce se hra paradoxně vyrovnala a domácí strhli vítězství na svou stranu.
Lazareth Neumann S.K.
Marian Holub – Karel Bachrony, Jiří Hobza, Tomáš Hobza, Filip Lukeš, Martin Ořešník, Petr Strnad, Daniel Žalman vs Ján Hlaváč – Štěpán Honzík, Boris Kaliský, Michal Lainer, Peter Maysenhölder, Filip Šebek
37., 50. Jiří Hobza 2. Michal Lainer
3. 6. 13 18:00 STER2 Neumann S.K. Klobásy FC 9. 6:0 k.
Utkání bez jediného faulu, hosté hráli celý zápas v oslabení, což se na výsledku projevilo. Pavel Herrmann, Jiří Herrmann
Neumann S.K. Klobásy FC
Štěpán Honzík – Josef Freith, Boris Kaliský, Michal Lainer, Peter Maysenhölder, Stephan Andre Schmid, Filip Šebek vs Matěj Halama – Lukáš Beneš, Jan Heczko, Tomáš Kuna, Ondřej Moša
19., 22. Josef Freith
29., 59. Michal Lainer
43., 45., 57. Boris Kaliský
29. 5. 13 18:00 STER2 Klika CFA Neumann S.K. 8. 0:2 (0:0)
Domácí měli převahu, ale hosté dokázali využít dva rychlé brejky. Paleček
Klika CFA Neumann S.K.
Libor Voděracký – Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, Ivan Teplanský vs Štěpán Honzík – Josef Freith, Ján Hlaváč, Michal Lainer, Stephan Andre Schmid, Daniel Šebek, Filip Šebek
41. Filip Šebek
56. Michal Lainer
21. 5. 13 18:15 MIKU4 Neumann S.K. Houbařův Ráj 7. 1:4 (1:0)
Po vyrovnaném prvním poločase se prosadil střelec Charvát, který 3 góly rozhodl utkání. Jaroslav Hubínek, Zbyněk Staníček
Neumann S.K. Houbařův Ráj
Stephan Andre Schmid – Ján Hlaváč, Štěpán Honzík, Michal Lainer, Daniel Šebek, Filip Šebek vs Vladimír Olšovský – Jan Charvát, Tomáš Coufal, Radek Nejedlo, Martin Trnovec, Jakub Zais
26. Štěpán Honzík 40., 50., 60. Jan Charvát
59. Radek Nejedlo
13. 5. 13 18:00 STER2 Atletico Dělo SFC A Neumann S.K. 6. 4:0 (1:0)
Jednoznačná výhra domácích. Plucar
Atletico Dělo SFC A Neumann S.K.
Daniel Bacho – Martin Diatilo, Jan Fronček, Ondřej Fronček, Jakub Hepp, Tomáš Kaplan, Jan Langer, Jan Lasák, Jan Říha, Matěj Uhlíř, Daniel Weinert vs Štěpán Honzík – Michal Lainer, Peter Maysenhölder, Stephan Andre Schmid, Daniel Šebek, Filip Šebek
18. Matěj Uhlíř
33. Jan Langer
41., 50. Jan Fronček
30. 4. 13 18:30 HRAB2 Parta AC Neumann S.K. 4. 1:1 (0:1)
SK v zápase o chlup lepší, také se ujal vedení, AC však nakonci z půlky hřiště vyrovnal. Hošek
Parta AC Neumann S.K.
David Buřínský – Miroslav Buřínský, Marek Csémi, Petr Csémi, Stanislav Smola, Jakub Suchopár, Vladimír Zelenka, Zdeněk Zimovčák vs Štěpán Honzík – Josef Freith, Ján Hlaváč, Michal Lainer, Peter Maysenhölder, Stephan Andre Schmid, Daniel Šebek, Filip Šebek
59. Jakub Suchopár 26. Peter Maysenhölder
18. 4. 13 20:15 P1 Neumann S.K. Sculpturo FC 5. 2:1 (0:0)
Na 8.ligu kvalitní utkání, ve kterém zaslouženě vyhráli domácí tým. Všechny branky padly v rozmezí několika málo minut. Vojtěch Příkopa, Adam Hasák
Neumann S.K. Sculpturo FC
Štěpán Honzík – Josef Freith, Ján Hlaváč, Jaroslav Konečný, Michal Lainer, Djordje Marinkovič, Peter Maysenhölder, Vlastislav Říčař, Daniel Šebek, Filip Šebek vs Štěpán Marek – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka
38., 41. Michal Lainer 40. Michael Mařík
10. 4. 13 20:30 zzSTRE No madam ! B Neumann S.K. 2. 1:6 (1:2)
Zasloužená výhra hostujícího týmu, domácím došly síly a nemohli hostům konkurovat. Filip Obermajer, Michal Staněk
No madam ! B Neumann S.K.
Tomáš Baier – Petr Dvořák, Jan Lachmann, Petr Ležatka, Pavel Nedbálek, Marek Řehák, Jaroslav Spejchal, Vítězslav Uhlíř vs Štěpán Honzík – Josef Freith, Ján Hlaváč, Jaroslav Konečný, Michal Lainer, Djordje Marinkovič, Peter Maysenhölder, Daniel Šebek, Filip Šebek