So 14.9.13 08:45 P3 Catchers SC SG-II Butovice   (HL7H)
So 14.9.13 10:00 P3 Notor Střešovice FC Legendy FC   (HL8L)
Ne 29.9.13 18:45 P2 Bez názvu Beerchester United   (HL6L)
Ne 29.9.13 20:00 P2 S.N.F. A MTPCH   (HL4E)

1. 12. 13 10:00 P1 Mal Wall FC Badíci 11. 1:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, které vyhráli zaslouženě hosté. Domácí neunesli porážku a byli velmi vzteklí. Vojtěch Koželka, Tomáš Slavík
Mal Wall FC Badíci
Zdeněk Hradecký – Filip Havel, Martin Hruška, Filip Karan, Lukáš Kostečka, Michal Koudelka, David Kovařík, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Roman Vojíř, Jan Widtmann vs Martin Bašta – Daniel Knespl, Vojtěch Plecitý, Tomáš Růžička, Michal Slavík, Roman Tumpach, Lukáš Veselý, Filip Vorlíček
26. Michal Koudelka 55 Zdeněk Hradecký 37. Lukáš Veselý
43. Daniel Knespl
17. 11. 13 11:15 P1 Athletico Spořilov Mal Wall FC 10. 2:1 (1:0)
Rozhodčí se nedostavil.
Athletico Spořilov Mal Wall FC
Lukáš Bartoň – Jiří Bareš, Jan Bartoň, Milan Bartoň, Daniel Černý, Jan Fulín, Andrej Hronec, Antonín Kec, Jiří Květoň, Petr Olha, Martin Šabat, Zdeněk Šabat, Jiří Vlach vs Zdeněk Hradecký – Filip Havel, Martin Hruška, Filip Karan, Lukáš Kostečka, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Roman Vojíř, Jan Widtmann
24. Antonín Kec
47. OG
32. Jiří Tichý
10. 11. 13 11:15 P1 Mal Wall FC All Blacks 9. 8:1 (1:1)
První půle byla výsledkově i herně vyrovnaná. Ve druhé půli se domácí začali prosazovat a nasázeli několik gólu během pár minut, což rozhodlo o osudu utkání. Kohout,Pavlíček
Mal Wall FC All Blacks
Zdeněk Hradecký – Filip Havel, Martin Hruška, Filip Karan, David Kovařík, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Roman Vojíř, Jan Widtmann vs Václav Duda – Jakub Chlad, Dariusz Horváth, Vojtěch Losman, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota
6., 34., 35., 49., 55., 60. David Kovařík
36., 57. Jiří Tichý
15. Jakub Punčochář
3. 11. 13 11:15 P1 Rychlá rota Mal Wall FC 8. 0:3 (0:1)
Celkem vyrovnaný zápas. Domácí prohráli díky malému počtu hráčů. Čapla M.
Rychlá rota Mal Wall FC
Jiří Hrnčíř – Martin Holub, Lukáš Kapinus, Vojtěch Raiman, Vladimír Škaloud, Martin Skýva vs Zdeněk HradeckýFilip Havel, Martin Hruška, Filip Karan, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Roman Vojíř, Jan Widtmann
20. Martin Hruška
42. Filip Havel
60. Jiří Tichý
28. 10. 13 17:30 P3 Mal Wall FC Horsis heads 4. 4:4 (3:1)
Kuriózní vlastní góly poslali domácí do vedení, které smazal až v závěru Louda. Ondřej Kocourek, David Perl
Mal Wall FC Horsis heads
Zdeněk Hradecký – Filip Havel, Filip Karan, Lukáš Kostečka, David Kovařík, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Roman Vojíř vs David Hynek – Jiří Beránek, Jan Burda, Zdeněk Kricner, Tomáš Louda, Vladimír Němeček, Andrej Tatka, Michal Zvolánek
7., 14. OG
16. Roman Studenovský
35. David Kovařík
9., 47., 51. Tomáš Louda
31. Jiří Beránek
20. 10. 13 11:15 P1 Mal Wall FC Parádníci 7. 4:2 (2:1)
Utkání, ve kterém rozhodl nedůraz a nepřesnosti hostů ve vlastním vápně. Domácí si rychle vypracovali dvougólový náskok, který hlídali až do konce utkání. Viktor Kulíšek, Jan Libus
Mal Wall FC Parádníci
Zdeněk Hradecký – Filip Havel, Martin Hruška, Filip Karan, David Kovařík, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Roman Vojíř, Jan Widtmann vs Robin Erde – Luboš Černý, Tair Iminov, Lukáš Moravec, Thanh Nguyen, Marcel Patěk, Vojtěch Urban, Viet Anh Vu
5., 32. David Kovařík
9. Martin Hruška
33. Filip Karan
23. Lukáš Moravec
37. Marcel Patěk
13. 10. 13 11:15 P1 Xichties FC Mal Wall FC 6. 1:1 (0:0)
Zápas odpovídající úrovni 7.ligy- nepřesnosti na obou stranách. Zápas zaslouženě skončil remízou. Jaroslav Sládek
Xichties FC Mal Wall FC
Roman Pytlíček – Přemysl Dvořák, Jakub Horáček, Jan Horáček, Vít Jankovec, Martin Klimt, Jiří Škoda vs Zdeněk Hradecký – Filip Havel, Martin Hruška, Filip Karan, Lukáš Kostečka, David Kovařík, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Jan Widtmann
53. Martin Klimt 42. Martin Hruška
6. 10. 13 11:15 P1 Šnek FC B Mal Wall FC 5. 0:5 (0:1)
Poměrně nervózní utkání s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. Ve druhé půli se domácí zlepšili a zaslouženě vyhráli. Husák,Rajniš
Šnek FC B Mal Wall FC
Miroslav Vaněk – Michal Němec, Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Branislav Rendár, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička vs Zdeněk Hradecký – Filip Havel, Martin Hruška, Filip Karan, David Kovařík, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Roman Vojíř, Jan Widtmann