Ne 8.9.13 18:45 P2 Beerchester United Real Hagrid CF   (HL6L)
Ne 8.9.13 20:00 P2 Lord Mayor Idiot Tus Pelotas   (HL4F)
Ne 20.10.13 16:15 ZAK Manchlastr FC Černý pumy   (HL6L)
Ne 20.10.13 17:30 ZAK Drsný šrouby Sokol Vysočany B   (HL4F)
Ne 3.11.13 13:45 P2 F3N FC B Sexnejensex   (HL7K)
Ne 3.11.13 15:00 P2 Sturm JM Real Hagrid CF   (HL6L)

1. 12. 13 10:00 P3 Šnek FC B Basta fidli B 11. 1:2 (0:0)
První poločas neměl s fotbalem nic společného, v druhém poločase už se konečně začalo hrát a vyhráli lepší hosté. Tomáš Axler, Ladislav Malý
Šnek FC B Basta fidli B
Ondřej Čemus – Josef Budínský, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Pavel Potměšil, Branislav Rendár, Jan Slepička, Pavel Váňa, Miroslav Vaněk vs Pavel Brožík – Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Martin Kejmar, Jan Ungerman, Daniel Waňka
55. Miroslav Neubauer 32. Tomáš Hájek
40. Jan Ungerman
17. 11. 13 11:15 P2 Badíci Šnek FC B 10. 1:1 (1:0)
Průměrné utkání.
Badíci Šnek FC B
Daniel Knespl – Martin Bašta, Tomáš Růžička, Michal Slavík, Filip Vorlíček, Matěj Vorlíček vs Ondřej Čemus – Josef Budínský, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Tomáš Nikodým, Pavel Potměšil, Branislav Rendár, Jan Slepička, Miroslav Vaněk
26. Matěj Vorlíček 55. Tomáš Nikodým
10. 11. 13 18:45 MIKU1 Šnek FC B Athletico Spořilov 9. 4:3 (2:1)
Bojovné utkání nadprůměrné úrovně, které skončilo těsným vítězstvím domácího týmu.
Šnek FC B Athletico Spořilov
Ondřej Čemus – Michal Němec, Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Branislav Rendár, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička, David Švamberg, Miroslav Vaněk vs Jiří Květoň – Jan Bartoň, Lukáš Bartoň, Daniel Černý, Andrej Hronec, Antonín Kec, Petr Olha, Martin Šabat, Zdeněk Šabat, Ondřej Žáček
10. OG
13. Miroslav Neubauer
38. Miroslav Vaněk
58. Branislav Rendár
20., 60. Martin Šabat
56. Antonín Kec
2. 11. 13 10:00 ZAK All Blacks Šnek FC B 8. 2:7 (1:3)
Domácí trpěli na nedostatek hráčů. Hosté se těžko prosazovali, dokud nedošli domácím síly, poté už to byla jasná záležitost. Ladislav Just
All Blacks Šnek FC B
Vojtěch Losman – Jakub Chlad, Matěj Novák, Dominik Pražák, Jakub Punčochář, Jan Šramota vs Ondřej Čemus – Josef Budínský, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Tomáš Nikodým, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Branislav Rendár, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička
6. Vojtěch Losman
58. Matěj Novák
22. Tomáš Nikodým
25., 27., 37., 40., 57. Miroslav Neubauer
59. Jorge Reparaz Andrade
19. 10. 13 11:15 P2 Šnek FC B Rychlá rota 7. 3:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodla lepší koncovka domácích. Jakub Motyčka, Lukáš Motyčka
Šnek FC B Rychlá rota
Ondřej Čemus – Josef Budínský, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Tomáš Nikodým, Libor Píbil, Branislav Rendár, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička, David Švamberg, Miroslav Vaněk vs Jiří Hrnčíř – Jaroslav Bureš, Lukáš Hrnčíř, Lukáš Kapinus, Rudolf Kvapil, Vladimír Škaloud
17. Miroslav Vaněk
48. Miroslav Neubauer
52. Jorge Reparaz Andrade
57. Vladimír Škaloud
13. 10. 13 13:45 ZAK Parádníci Šnek FC B 6. 2:4 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli oba týmy dost šancí. Hosté vyhráli hlavně díky skvěle chytajícímu brankáři. Martin Králík, Jakub Motyčka
Parádníci Šnek FC B
Vojtěch Urban – Luboš Černý, Robin Erde, Vladimír Faktor, Tair Iminov, Martin Moravec, Thanh Nguyen, Marcel Patěk, Tomáš Peroutka, Viet Anh Vu vs David Švamberg – Josef Budínský, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Branislav Rendár, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička, Miroslav Vaněk
23., 57. Marcel Patěk 28. Michal Němec
30. Jan Slepička
47. Jorge Reparaz Andrade
6. 10. 13 11:15 P1 Šnek FC B Mal Wall FC 5. 0:5 (0:1)
Poměrně nervózní utkání s mnoha nepřesnostmi na obou stranách. Ve druhé půli se domácí zlepšili a zaslouženě vyhráli. Husák,Rajniš
Šnek FC B Mal Wall FC
Miroslav Vaněk – Michal Němec, Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Branislav Rendár, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička vs Zdeněk Hradecký – Filip Havel, Martin Hruška, Filip Karan, David Kovařík, Roman Studenovský, Jiří Tichý, Roman Vojíř, Jan Widtmann
28. David Kovařík
28. 9. 13 08:45 zzNOVOB Xichties FC Šnek FC B 4. 3:5 (1:3)
O osudu zápasu rozhodla první třetina, kdy domácí zahazovali šance z kategorie absolutních a Šnek dávali laciné branky. I dále měli domácí převahu, ale šancí i branek bylo vyrovnaně. Jan Karlík, Aleš Řeřicha
Xichties FC Šnek FC B
Roman Pytlíček – Luboš Dlouhý, Jakub Horáček, Tom Jankovec, Vít Jankovec, Martin Klimt, Josef Kocourek vs Ondřej Čemus – Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Branislav Rendár, David Švamberg, Miroslav Vaněk
24. Jakub Horáček
37. Vít Jankovec
57. Martin Klimt
2., 39. Miroslav Neubauer
21. Miroslav Vaněk
29., 47. David Švamberg
22. 9. 13 12:30 P2 Horsis heads Šnek FC B 3. 4:1 (1:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích. Procházka M.
Horsis heads Šnek FC B
David Hynek – Jiří Beránek, Jan Burda, Jan Havelka, Zdeněk Kricner, Ondřej Sýkora, Michal Zvolánek vs Ondřej Čemus – Josef Budínský, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Libor Píbil, Branislav Rendár, Jan Slepička, David Švamberg, Miroslav Vaněk
4., 50. Jan Havelka
43. Ondřej Sýkora
52. Jan Burda
11 Zdeněk Kricner 15. David Švamberg
15. 9. 13 15:00 DEKAN Šnek FC B Dýně AC A 2. 1:9 (0:3)
Prvních dvacet minut vyrovnaný zápas, za zbytek hovoří skóre. Tomáš Zahradníček, Lukáš Bárta
Šnek FC B Dýně AC A
Branislav Rendár – Josef Budínský, Ondřej Čemus, Michal Němec, Miroslav Neubauer, Tomáš Nikodým, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Jorge Reparaz Andrade, Jan Slepička, David Švamberg, Miroslav Vaněk vs Tomáš Čermák – Radek Dolejší, Roman Hegenbart, Tomáš Horvát, Václav Ježek, Michal Mach, Petr Přerovský, Petr Skalický, Miroslav Sobola, Jan Soudil, Martin Vrkoč, Tomáš Zeman
43. Miroslav Neubauer 20., 34. Roman Hegenbart
21., 47., 54., 59. Jan Soudil
22. Radek Dolejší
40. Michal Mach
42. Tomáš Zeman
7. 9. 13 10:00 P1 Corleone Šnek FC B 1. 7:1 (2:0)
Pohledné utkání s jednoznačným průběhem jednoznačně pro domácí. Václav Plecitý, Martin Jiroušek
Corleone Šnek FC B
Jan Turek – Martin Duha, Jaroslav Kolanda, Zdeněk Kozarec, Ondřej Kudláček, Miroslav Sajfert, Michal Šejvl, Daniel Sokolíček, Michal Suchopár, Marcel Zanusso vs Miroslav Vaněk – Miroslav Neubauer, Tomáš Nikodým, Libor Píbil, Pavel Potměšil, Branislav Rendár, Jan Slepička