Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.11.13 | 18:00 | SCBEC | Omlékované Sojky Gobi dezert | 11. | 1:4 |
St 20.11.13 | 19:30 | MIKU1 | Demínka B Omlékované Sojky | 10. | 3:1 |
Út 12.11.13 | 19:00 | STOD | Omlékované Sojky Strahovská 10 B | 9. | 4:1 |
St 6.11.13 | 20:45 | MIKU3 | Tazmánští čertíci Omlékované Sojky | 8. | 3:4 |
So 2.11.13 | 12:30 | KBELY | Red Leads Omlékované Sojky | 7. | 5:2 |
St 23.10.13 | 17:45 | HRAB1 | Omlékované Sojky Rarach FC | 6. | 2:1 |
Út 8.10.13 | 20:15 | METE2 | Pražská Stoka Omlékované Sojky | 5. | 0:1 |
St 2.10.13 | 19:30 | MIKU4 | Omlékované Sojky Playboy team AC | 4. | 3:1 |
Pá 27.9.13 | 19:00 | ZABEH | Plný plíce Omlékované Sojky | 3. | 6:3 |
Út 17.9.13 | 17:45 | STOD | Omlékované Sojky Planners Prague FC A | 2. | 2:1 |
Út 3.9.13 | 19:00 | MOTO2 | Lipnice Omlékované Sojky | 1. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Lipnice | 11 | 8 | 0 | 3 | 42:15 | 16 |
2. | Red Leads | 11 | 7 | 2 | 2 | 44:20 | 16 |
3. | Plný plíce | 11 | 8 | 0 | 3 | 47:30 | 16 |
4. | Planners Prague FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 37:20 | 15 |
5. | Omlékované Sojky | 11 | 7 | 0 | 4 | 26:27 | 14 |
6. | Tazmánští čertíci | 11 | 5 | 2 | 4 | 31:27 | 12 |
7. | Pražská Stoka | 11 | 5 | 1 | 5 | 35:22 | 11 |
8. | Demínka B | 11 | 3 | 4 | 4 | 25:28 | 10 |
9. | Strahovská 10 B | 11 | 2 | 2 | 7 | 22:44 | 6 |
10. | Rarach FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 24:47 | 6 |
11. | Gobi dezert | 11 | 1 | 4 | 6 | 21:45 | 6 |
12. | Playboy team AC | 11 | 2 | 0 | 9 | 17:46 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 8.9.13 | 17:30 | ARIT | Banzai Skleňák AC (HL7J) |
Ne 8.9.13 | 18:45 | ARIT | Masokombinát Protector 1320 FC (HL8R) |
Pá 13.9.13 | 17:45 | STOD | Ontosport Gladiators Beroun (HL6G) |
Pá 13.9.13 | 19:00 | STOD | TBC Lachtan B Čelzí (HL7G) |
Ne 13.10.13 | 18:45 | MIKU4 | Youngsters FC Ukradený širáci (HL5I) |
Ne 13.10.13 | 20:00 | MIKU4 | Pivson a Pofel Poštmistři A (HL5H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bartůněk Martin | 9 | 3 |
Boško Adam | 11 | 0 |
Kolařík Michal | 5 | 1 |
Marek Matěj | 11 | 1 |
Mrkvička Tomáš | 11 | 3 |
Orolín Daniel | 11 | 0 |
Panec Josef | 11 | 2 |
Smutný Ondřej | 10 | 0 |
Sochůrek Jan | 11 | 4 |
Staněk Martin | 8 | 0 |
Verner David | 8 | 4 |
Verner Marek | 11 | 8 |