17. 11. 13 18:45 MIKU1 Klikaři FC Ukradený širáci 10. 1:2 (1:1)
Pohledné utkání, hráno v duchu fair play. Oleg Ivantsiv, Yakiv Gurak
Jiří Povolný – Jiří Andrle, Karel Andrle, Jakub Jirků, Jan Klenka, Vojtěch Kounovský, Jakub Lekeš, Petr Malina, David Šimera, Matěj Slavík, Petr Sýkora vs Petr Freiman – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Vladimír Novák, Michal Odvárka, Ondřej Pecha, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda
24. Jan Klenka 5. Michal Odvárka
42. Jiří Šikner
10. 11. 13 20:00 SCBEC Ukradený širáci Dropa FC A 9. 2:2 (0:1)
Bylo znát, že oba týmy bojují o záchranu a na malém hřišti za nevlídného počasí nebyla nouze o vyhrocené okamžiky. Týmy se nakonec rozešli spravedlivou remízou. Dreksler, Rajniš
Ukradený širáci Dropa FC A
Petr Freiman – Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Tomáš Svoboda, Karel Wiedermann vs Martin Vávra – Martin Babička, Patrik Gregor, Jan Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič
41. Tomáš Hazlbauer
55. Ondřej Pecha
5. Jan Horn
43. Jan Horák
31. Jan Horák
3. 11. 13 20:00 MIKU4 Absinth Ukradený širáci 8. 4:0 (0:0)
Utkání dvou rozdílných poločasů. První měl celkem vyrovnaný průběh, druhý poločas patřil týmu Absinth. Trnka
Absinth Ukradený širáci
Jan Kopřiva – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Martin Moník, Ondřej Pohan, Marek Šumník, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs Petr Freiman – Miroslav Havlík, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Petr Kučera, Vladimír Novák, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda
42. Martin Moník
43., 48. Marek Šumník
56. Ondřej Pohan
20. 10. 13 14:45 BECH Ukradený širáci Zimbru Olymp A 7. 2:2 (0:2)
Celkem pohledné a bojovné utkání se zaslouženou remízou. Duben
Ukradený širáci Zimbru Olymp A
Michal Odvárka – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Petr Kučera, Vladimír Novák, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda vs Eugeniu Marandici – Sergiu Birca, Andrei Cepoi, Igor Costandoi, Vitalie Dumitras, Stepan Lungu, Andrei Pazeniuc, Sergiy Rumyantsev, Aureliu Secara, Yauheni Vasilyeu
50. Petr Kučera
54. Jiří Šikner
35 Vladimír Novák
38 Miroslav Havlík
16. Andrei Pazeniuc
26. Igor Costandoi
13. 10. 13 18:45 MIKU4 Youngsters FC Ukradený širáci 6. 10:2 (3:2)
Druhý poločas se hosté téměř nedostali k balonu.
Youngsters FC Ukradený širáci
Jan Nováček – Denis Duga, Patrik Duga, Tomáš Koubek, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Jakub Nesvorný, Miloslav Pavelka vs Petr Železný – Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Vladimír Novák, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda
9., 10., 55., 56. Denis Duga
14., 51. Jakub Maršoun
31., 32., 39. Lukáš Mihula
35. Jakub Nesvorný
25., 26. Jiří Šikner
6. 10. 13 12:15 BECH Ukradený širáci Vozovna Hloubětín B 5. 2:3 (2:0)
Zajímavý zápas s obratem ve skóre a několika ostrými zákroky. Hošek
Ukradený širáci Vozovna Hloubětín B
Petr Freiman – Ondřej Beneš, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný, Tomáš Svoboda, Petr Železný vs Martin Hladík – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Pavel Hladík, Václav Huček, Jan Janota, Robert Kopřiva, Filip Lukášek, Jan Přibyl
18. Miloslav Pokorný
28. Tomáš Hazlbauer
32 Miloslav Pokorný 32., 59. Jan Janota
48. Jiří Brychta
35. Jiří Brychta
49. Filip Lukášek
29. 9. 13 18:45 HANSP Paraguay Ukradený širáci 4. 3:1 (1:1)
Utkání hrané v rychlém tempu skončilo zaslouženou výhrou domácích. Jiří Humhal, Vladimír Lis
Paraguay Ukradený širáci
Jan Tyl – Adam Aussenberg, Pavel Gold, Michal Houška, Jan Mackovič, Marek Šída, Josef Švanda, Jan Tyl vs Petr Freiman – Ondřej Beneš, Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Petr Kučera, Vladimír Novák, Ondřej Pecha, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda
9., 58., 60. Pavel Gold 18. Tomáš Hazlbauer
22. 9. 13 17:30 MIKU1 S.T.R.U.P. Ukradený širáci 3. 5:2 (2:1)
Na obě strany hodně šancí, ale domácí byli lepší v koncovce. Adam Valeček, Tomáš Klenner
S.T.R.U.P. Ukradený širáci
Jaroslav Carva – Ondřej Jeník, Jakub Kronus, Petr Lustig, Filip Ondruš, Petr Padevět, Michal Stárek, Milan Tima, Tomáš Veverka vs Petr Freiman – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Tomáš Hazlbauer, Petr Kubalík, Petr Kučera, Vladimír Novák, Miloslav Pokorný, Tomáš Svoboda, Karel Wiedermann
53. Miloslav Pokorný
15. 9. 13 18:45 ZABEH Ukradený širáci s.Oliver A 2. 5:4 (1:2)
Zápas začal jako poměrně vyrovnaný. Po 12min. začali červení dávat góly, měli častější držení balónu. Po půli začali domácí mít převahu na hřišti a většina útoku byla zakončena gólem. Hosté se snažili o remízu. René Benda, Jiří Ptáček
Ukradený širáci s.Oliver A
Petr Freiman – Miroslav Havlík, Jan Hazlbauer, Vladimír Novák, Michal Odvárka, Ondřej Pecha, Miloslav Pokorný, Jiří Šikner, Tomáš Svoboda, Petr Železný vs Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Petr Horák, Josef Janota, Radek Matějka, Petr Musil, Martin Valenta, Václav Venclík