21. 11. 13 17:45 HRAB1 AC SK Viktoria 1905 South Rise Again FC 10. 2:3 (1:3)
Utkání bez faulů, hosté udrželi vedení z 1.pol.. Jan Dont, Michal Kabelka
Jan Gruber – Martin Bánoci, Tomáš Bartoň, Ladislav Beneš, Pavel Čepek, Miroslav Fér, Mikuláš Ferjenčík, Jan Matějka, Dušan Radovanovič, Jan Trusina, Lukáš Veselý vs Jan Němec – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Jaroslav Hančl, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka
13. Richard Schubert
16. Michal Dobiáš
18. OG
13. 11. 13 17:45 ZABEH South Rise Again FC Executors United 9. 0:0 (0:0)
Oba týmy se snažily hlavně neudělat chybu a to se projevilo na celkovém skóre, Řekové by jásali. Jinak na osmou ligu slušný fotbal. Janča
South Rise Again FC Executors United
Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Jaroslav Hančl, Jan Němec, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Martin Vrtílka vs Lukáš Fiala – Jiří Bumba, Jiří Jiráček, Vojtěch Příkopa, Miroslav Semerád, Zbyněk Švejcar, Zbyněk Tetour, Ondřej Voda
30. 10. 13 19:00 HRAB2 V.I.P. South Rise Again FC 8. 5:1 (1:1)
Na 8. ligu velmi pohledné utkání, hrál se kombinační fotbal. V první půli se hrálo vyrovnaně, ve druhé půli domácí zapnuli a zaslouženě vyhráli. Martin Lukšík, Václav Lukšík
V.I.P. South Rise Again FC
Robert Johánek – Petr Ctibor, Martin Daňhel, Tomáš Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Miloslav Švarc, Tomáš Vít vs Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Jaroslav Hančl, Jan Němec, Jakub Šafařík, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka
25. Tomáš Hájek
50. David Pecha
55. Petr Ctibor
57. Martin Nykl
58. Miloslav Švarc
2. Michal Dobiáš
24. 10. 13 19:00 HRAB2 South Rise Again FC Tvar VD 7. 4:2 (1:1)
Fotbalovější domácí měli namále, když s outsiderem skupiny prohrávali 1:2. Ve druhé půli se však domácí zvedli a utkání otočili. Hosté by si za svou bojovnost zasloužili remízu. Jan Bárta, Vít Pecánek
South Rise Again FC Tvar VD
Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Jaroslav Hančl, Jan Němec, Jakub Šafařík, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal vs Martin Fadrhons – Filip Bouška, Martin Kovařík, Matyáš Křížkovský, Marek Palma, Jan Raška, Matěj Szunyog
11., 48. Jaroslav Hančl
50. Roman Dámen
59. Michal Dobiáš
25. Matyáš Křížkovský
32. Filip Bouška
15. 10. 13 19:00 MOTO2 Vidím čaj South Rise Again FC 6. 5:3 (4:1)
Lepší domácí byli lepší v kombinaci a díky skvělé organizaci nepustili hosty do kontaktní branky.
Vidím čaj South Rise Again FC
Lukáš Klaus – Petr Bouška, Michal Chudoba, Radek Chudoba, Jakub Lacina, Jan Roulich, Alfréd Zeus, Michal Žofka vs Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Jaroslav Hančl, Jan Němec, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka
15., 16. Michal Žofka
19. Petr Bouška
25. Radek Chudoba
53. Alfréd Zeus
25. Jan Němec
43., 55. Antonín Vohanka
8. 10. 13 20:15 MOTO2 Sean team B South Rise Again FC 5. 2:3 (0:2)
Kombinační fotbal, domácí hráli důrazně, ale chyběl jim pohyb, hosté tak nakonec těsně vedení udrželi. Jakub Sochor, Ivan Moravec
Sean team B South Rise Again FC
Stanislav KrejčíDaniel Hörl, Václav Kalaš, Ruslan Karpa, Jiří Kuklík, Mykola Shpylchak, Petr Šmigol, Pavel Tomšík, Michal Veselý, Miroslav Vlach vs Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Jaroslav Hančl, Jan Němec, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka
33. Daniel Hörl
52. OG
12., 44. Jaroslav Hančl
28. Richard Schubert
3. 10. 13 19:00 P3 South Rise Again FC Pražský axiom 4. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání. Rozhodl větší důraz hostů. Jan Chadt, Michal Vokřínek
South Rise Again FC Pražský axiom
Jan Němec – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Jaroslav Hančl, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka vs Tomáš Pilař – Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Kilián Kešner, Jan Sodomka, Jakub Vaněček, Ondřej Vaněček
39. Roman Dámen
46. Jaroslav Hančl
24. 9. 13 19:00 METE2 No madam ! B South Rise Again FC 3. 0:4 (0:3)
Mladý nadějný tým hostů v poklidném utkání přehrál bojovný tým domácích. Hosté byli fotbalovější a techničtější.
No madam ! B South Rise Again FC
Tomáš Baier – Pavel Charvát, Petr Dvořák, Petr Kabát, Jan Lachmann, Pavel Ležatka, Petr Ležatka, Petr Novotný, Vítězslav Uhlíř vs Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Jaroslav Hančl, Jan Němec, Jakub Šafařík, Richard Schubert, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka
12., 21., 54. Jaroslav Hančl
27. Richard Schubert
12. 9. 13 20:15 P1 South Rise Again FC Neumann S.K. 2. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodli 2 branky v úvodu 2.půle. Kučera, Šťástka
South Rise Again FC Neumann S.K.
Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Jaroslav Hančl, Jan Němec, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka, Petr Zaspal vs Štěpán Honzík – Josef Freith, Michal Lainer, Peter Maysenhölder, Vlastislav Říčař, Daniel Šebek, Filip Šebek, Jakub Tichý
2. Jan Němec
31., 33. Jaroslav Hančl
25. Vlastislav Říčař
4. 9. 13 20:15 ZABEH Maisner gang South Rise Again FC 1. 6:0 (3:0)
Hosté zaplatili daň nováčka. Prvních 20 minut se hledali na hřišti a než se našli už prohrávali o 3 góly. Druhý poločas se dohrával v klidu. Jan Hodík, František Hubr
Maisner gang South Rise Again FC
Eduard Málek – Tadeáš Antůšek, Tomáš Dytrych, Jiří Fleisner, Josef Habr, Matouš Kapek, Jiří Kučera, Jakub Simajchl vs Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Jaroslav Hančl, Jakub Šafařík, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka