Po 14.10.13 18:15 zzNOVOB Mystique Dynamo CF 1.FC Žižkov   (HL4A)
Po 14.10.13 19:30 zzNOVOB Kings FC Domácí potřeby A   (HL4A)
Po 14.10.13 20:45 zzNOVOB Zlatý krysy FC MVS Recycled   (VL4A)
Po 2.12.13 18:15 P2 Pirelli Gambrinus VH   (HL7A)
Po 2.12.13 19:30 P2 K.K.K. Serval KPKS   (HL6B)
Po 2.12.13 20:45 P2 Vyprahlo FC VET K.F.C. FC VET   (VL4A)

4. 12. 13 20:45 MIKU4 V.I.P. Executors United 11. 6:1 (2:1)
Po 1. celkem vyrovnaném poločase se přeci jen více gólově prosadil tým vítězných VIP a přidal v 2.pol. ještě 4 góly.
V.I.P. Executors United
Robert Johánek – Petr Ctibor, Martin Daňhel, Marek Hájek, Tomáš Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, Miloslav Švarc vs Lukáš Fiala – Jiří Jiráček, Jakub Pavel, Vojtěch Příkopa, Miroslav Semerád, Ondřej Voda
11., 57. Miloslav Švarc
15. Petr Ctibor
42. Radek Kutnohorský
53., 54. Tomáš Hájek
13. Jakub Pavel
20. 11. 13 19:00 HRAB1 Vidím čaj V.I.P. 10. 1:5 (1:2)
Jednoznačný průběh s jistým vítězem. Tomáš Erben, Martin Mráz
Vidím čaj V.I.P.
Lukáš Klaus – Petr Bouška, Michal Chudoba, Radek Chudoba, Filip Gibiš, Jaroslav Korpa, Jakub Lacina, Jan Roulich, Alfréd Zeus, Michal Žofka vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Martin Daňhel, Tomáš Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha
23. Michal Chudoba 13. David Pecha
24., 37. Tomáš Hájek
33. Martin Nykl
50. Petr Ctibor
13. 11. 13 19:00 HRAB2 Tvar VD V.I.P. 9. 0:6 k.
Domácí se nedostavili k utkání v dostatečném počtu.
Tvar VD V.I.P.
Martin Fadrhons – Matouš Korbel, Jan Raška, Matěj Szunyog vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Martin Daňhel, Tomáš Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Miloslav Švarc
30. 10. 13 19:00 HRAB2 V.I.P. South Rise Again FC 8. 5:1 (1:1)
Na 8. ligu velmi pohledné utkání, hrál se kombinační fotbal. V první půli se hrálo vyrovnaně, ve druhé půli domácí zapnuli a zaslouženě vyhráli. Martin Lukšík, Václav Lukšík
V.I.P. South Rise Again FC
Robert Johánek – Petr Ctibor, Martin Daňhel, Tomáš Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Miloslav Švarc, Tomáš Vít vs Jiří Neumann – Jakub Beránek, Roman Dámen, Michal Dobiáš, Jaroslav Hančl, Jan Němec, Jakub Šafařík, Antonín Vohanka, Martin Vrtílka
25. Tomáš Hájek
50. David Pecha
55. Petr Ctibor
57. Martin Nykl
58. Miloslav Švarc
2. Michal Dobiáš
23. 10. 13 19:00 HRAB1 Sean team B V.I.P. 7. 0:7 (0:4)
Jednoznačná záležitost v podání hostů. Samuel Marinov, Filip Hausknecht
Sean team B V.I.P.
Miroslav Vlach – Daniel Hörl, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Petr Málek, Michal Menšík, Mykola Shpylchak, Petr Šmigol, Pavel Tomšík, Michal Veselý vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Martin Daňhel, Marek Hájek, Tomáš Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Tomáš Vít
15., 40. Marek Hájek
16., 27. Tomáš Vít
29. Martin Nykl
43. David Pecha
57. Tomáš Hájek
16. 10. 13 19:00 HRAB3 V.I.P. Pražský axiom 6. 3:1 (1:1)
Domácí byli fotbalovější a bojovnější a zaslouženě vyhráli. Hosté se snažili, ale na domácí zkrátka neměli. Husák,Recht
V.I.P. Pražský axiom
Robert JohánekPetr Ctibor, Martin Daňhel, Marek Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Tomáš Vít vs Mikuláš Starý – Ondřej Doubrava, Pavel Fabini, Pavel Janeček, Michal Pitín, Jan Sodomka, Ondřej Vaněček
18. Petr Ctibor
51. Martin Nykl
15. Ondřej Vaněček 25. Pavel Fabini
9. 10. 13 17:45 HRAB1 No madam ! B V.I.P. 5. 3:4 (3:3)
Pěkné utkání, ve kterém padlo dost branek na obou stranách. Hosté byli o něco lepší a se štěstím vyhráli.
No madam ! B V.I.P.
Tomáš Baier – Pavel Charvát, Petr Dvořák, Pavel Nedbálek, Petr Novotný, Michael Novoveský, Vítězslav Uhlíř vs Robert Johánek – Petr Ctibor, Martin Daňhel, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Tomáš Vít
1., 12. Pavel Nedbálek
17. Petr Dvořák
5., 40. Martin Nykl
20. Radek Kutnohorský
29. Petr Ctibor
2. 10. 13 19:00 HRAB2 V.I.P. Neumann S.K. 4. 2:1 (0:0)
Utkání slušné úrovně na 8.ligu. Hosté zápas ztratili v posledních minutách a mohou se zlobit sami na sebe, že nebyli dostatečně koncentrovaní. Jan Čanda, Miroslav Lauš
V.I.P. Neumann S.K.
Robert Johánek – Martin Chodounský, Petr Ctibor, Martin Daňhel, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Tomáš Vít vs Štěpán Honzík – Ján Hlaváč, Jaroslav Konečný, Djordje Marinkovič, Daniel Šebek, Filip Šebek
57. David Pecha
59. Martin Nykl
59. Ján Hlaváč
25. 9. 13 19:00 HRAB3 Maisner gang V.I.P. 3. 0:2 (0:2)
Utkání začalo velmi svižně, avšak postupem času tempo upadalo. Ve druhé půli si domácí vytvořili velký tlak, hosté se však i s trochou štěstí ubránili a odváží si 2 body. Matouš Novosad, Ondřej Příhonský
Maisner gang V.I.P.
Tadeáš Antůšek – Tomáš Dytrych, Jiří Fleisner, Josef Habr, Matouš Kapek, Jiří Kučera, Eduard Málek, Jakub Simajchl vs Robert Johánek – Martin Chodounský, Petr Ctibor, Martin Daňhel, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha, Miloslav Švarc
18. Miloslav Švarc
22. Petr Ctibor
11. 9. 13 19:00 HRAB1 V.I.P. Faux-pas 2. 4:2 (2:0)
Zkušenější domácí měli zápas proti mladým soupeřům celou dobu pod kontrolou. Občasným rychlým akcím hostů totiž chyběl větší klid v koncovce nebo přesnější finální přihrávka. Jinak na 8.ligu celkem kvalitní zápas. Marek Helebrant, Michal Freiberg
V.I.P. Faux-pas
Robert Johánek – Martin Chodounský, Petr Ctibor, Martin Daňhel, Marek Hájek, Radek Kutnohorský, Martin Nykl, David Pecha vs Dmitry Vasilyev – Jiří Barnet, Zdeněk Matoušek, Martin Nádvorník, Milan Sochor, Jaromír Srba, Jakub Šteiner, Tomáš Veselý
14. Martin Nykl
15., 35. Petr Ctibor
52. David Pecha
45. Martin Nádvorník
53. Jiří Barnet
4. 9. 13 19:00 HRAB3 AC SK Viktoria 1905 V.I.P. 1. 2:2 (0:1)
V utkání neproměnila Viktoria 2 vyložené šance a naopak do poločasu inkasovala. Po změně stran utkání otočila, ale poslední slovo měli v podobě vynikajícího gólu V.I.P.. Druhý poločas se odehrál prakticky ve tmě. Správce areálu zaslouží trest! Čapla, Staněk