Čt 16.5.13 18:15 MIKU1 Klokan club UVL Nejistý Felix UVL   (UVL1A)
Čt 16.5.13 19:30 MIKU1 XXX Sokol Picasso A   (HL6F)
Čt 16.5.13 20:45 MIKU1 Medicína Opatoff A K   (HL6F)
St 5.6.13 18:00 SCBEC Pralinky F.C.K. 1.FC RUM   (VL4C)
St 5.6.13 19:15 SCBEC Útlum Santa Tranta PC C   (HL3C)
St 5.6.13 20:30 SCBEC Morová rána 1.FC AG team   (HL5D)

25. 6. 13 20:45 ARIT Prapražačka A Ekonom WT VET 11. 2:3 (1:1)
Velmi pohledné a vyrovnané utkání které v závěru rozhodli hráči Ekonomu ve svůj prospěch. Roman Zika, Josef Herman
Prapražačka A Ekonom WT VET
Dušan Voleský – Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Lukáš Kučera, Vladimír Mrázek, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka vs Michal Juna – Ladislav Adamec, Karel Chaloupka, Marcel Čuba, Zdeněk Fiala, Karel Kadlec, Roman Kunc, Martin Vidman, Tomáš Zvěřina
13. René Hönig
38. Radovan Dostál
30. Karel Kadlec
35., 54. Marcel Čuba
13. 6. 13 19:30 MIKU4 CFC Letňany Prapražačka A 10. 2:3 (0:2)
Jiří Jíša, Petr Herman
CFC Letňany Prapražačka A
Lubomír Vojta – Petr Adamec, Zdeněk Kreuzer, Stanislav Obešlo, Tomáš Otcovský, Martin Průša, Jan Roubíček, Stanislav Sabol, Michal Škopek, Richard Starý, Oldřich Vodrážka vs Dušan Voleský – Radovan Dostál, René Hönig, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka
45. Petr Adamec
58. Jan Roubíček
7. Branislav Večerek
9. Radovan Dostál
45. René Hönig
4. 6. 13 19:00 P3 Prapražačka A Bakera VET 9. 3:5 (2:4)
Vyrovnaný zápas, Bakera měla více šancí a více jich využila. Kyjak
Prapražačka A Bakera VET
Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, Jan Syrovátka, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka vs Jiří Landa – Filip Burda, Miroslav Fritz, Jiří Kuděj, Roman Petrák, Luboš Řeháček, Libor Šafránek, Pavel Šimáček, Jakub Urban
48. Miroslav Fritz
30. 5. 13 19:30 MIKU2 Defect Prapražačka A 8. 13:1 (8:1)
Pohledné a velice kvalitní utkání za deště se zaslouženou výhrou domácích Josef Krupička, Lubomír Kubička
Defect Prapražačka A
Filip Fuchsa – Karel Hynek, Karel Kocian, Luboš Laštovka, Zbyněk Mareš, Otakar Mestek, Tomáš Neumann, Václav Socher, Jan Toman vs Vladimír Mrázek – Radovan Dostál, Martin Gregor, Lukáš Kučera, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka
9. Lukáš Kučera
21. 5. 13 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Prapražačka A 5. 6:1 (2:1)
1.půle vyrovnaná, hosté vedli a neproměnili ještě několik slibných šancí. Domácí se rozehrávali pomalu, ale od 20.minuty byli jasně lepší a ve 2.půli to potvrdili i střelecky. Hráno čistě a ve slušném tempu. Michal Janoška, Tomáš Němec
Santa Dominica VET Prapražačka A
Martin Petrů – Jiří Bašta, Petr Dvořák, Jozef Hanulík, David Hrubý, Petr Mlateček, Tomáš Sobotka, Roman Šťastný vs Lukáš Kučera – Radovan Dostál, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka
20., 22., 40., 50. Petr Dvořák
41. Jiří Bašta
58. Petr Mlateček
10. Radovan Dostál
14. 5. 13 19:30 zzZARUB Prapražačka A VV Vokra VV 7. 1:3 (1:1)
Hezké férově hrané utkání. Oba týmy potvrzovali svou fotbalovou kvalitu, ale rozhodla produktivita před brankou, kde měli hosté i trochu více štěstí. Jaroslav Hněvkovský, Pavel Žirko
Prapražačka A VV Vokra VV
Petr KubínRadovan Dostál, Martin Gregor, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka, Zbyněk Zahrádka vs Tomáš Zunt – Ondřej Bláha, Pavel Haltuf, Tomáš Kouřil, Tomáš Procházka, Petr Řezáč, Rostislav Vavruša , Pavel Vrkoslav, Pavel Zmatlík
2. Radovan Dostál 29. Ondřej Bláha
46. Rostislav Vavruša
60. Petr Řezáč
9. 5. 13 20:15 P1 Damned CF Prapražačka A 6. 2:1 (1:1)
Hosté, kteří hráli celé utkání bez střídání, se po brejku dostali rychle do vedení. Domácícm se podařilo skóre otočit, ale další šance nevyužili. O výsledku tak nebylo rozhodnuto. Bylo to pěkné utkání s minimem nedovolených zákroků. Karel Filip
Damned CF Prapražačka A
Luděk Michalík – Pavel Horáček, Ladislav Kurucz, Miroslav Plessl, Michal Rychtera, Martin Suchý, Martin Vlasák, Radek Zlatník, Petr Zouza, Miroslav Zuntych vs Petr Kubín – Radovan Dostál, René Hönig, Lukáš Kučera, Vladimír Mrázek, Zbyněk Zahrádka
18. Miroslav Plessl
37. Radek Zlatník
5. Lukáš Kučera
23. 4. 13 18:15 MIKU3 Prapražačka A Tyran Saens 1.FC VET A 4. 1:3 (1:1)
Pohledné utkání, mnoho šancí. Vyhrál lepší tým. Boubín
Prapražačka A Tyran Saens 1.FC VET A
Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka vs Evžen Trexler – Sergey Greshnyakov, Jaroslav Halama, Miloslav Jonáš, Jan Kropáček, Robert Lamáček, Daniel Lyach, Stanislav Šamonil, Miroslav Weiner
23. Zbyněk Zahrádka 25. Sergey Greshnyakov
45. Jaroslav Halama
51. Robert Lamáček
16. 4. 13 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V Prapražačka A 3. 7:1 (4:0)
Jednoznačná zápas v režii domácích. Marek Valášek, Ladislav Jančí
Klokan club Perón V Prapražačka A
Petr Voženílek – Pavel Bouška, Tomáš Franěk, Michal Jiráň, Karel Kristen, Martin Lafek, Jiří Plánička, Roman Veselý vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka, Branislav Večerek, Zbyněk Zahrádka
9., 17., 52., 56. Martin Lafek
12. Karel Kristen
13. Tomáš Franěk
41. Roman Veselý
53. Radovan Dostál
12. 4. 13 17:45 TEMPO Prapražačka A Játro TJ 2. 4:5 (1:1)
Fotbalovější hosté zaslouženě vyhráli. Rudolf Stein, Marek Nečas
Prapražačka A Játro TJ
Petr KubínRadovan Dostál, Martin Gregor, René Hönig, Lukáš Kučera, Vladimír Mrázek, Jan Syrovátka, Zbyněk Zahrádka vs Ondřej Fitz – Zdeněk Chrudimský, Michal Hozák, Jaromír Jindráček, Jaroslav Malý, Čestmír Pavlásek, Radek Pekárek, Viktor Švestka, Michal Zemjánek
28. Vladimír Mrázek
42., 57., 60. Radovan Dostál
18., 37., 56. Jaromír Jindráček
32. Radek Pekárek
45. Zdeněk Chrudimský
2. 4. 13 18:15 MIKU1 Inter 2011 Prapražačka A 1. 9:7 (7:2)
V první půli jasně lepší Inter téměř doplatil na horší pohyb v 2.poločase. Jiří Zika, Vladimír Zika
Inter 2011 Prapražačka A
Zdeněk Feierfeil – Pavel Dvořák, Jiří Hádek, Jiří Křepínský, Aleš Kvasnička, Tomáš Procházka, Jaroslav Šimek vs Petr KubínRadovan Dostál, Martin Gregor, Lukáš Kučera, Jan Syrovátka, Branislav Večerek, Dušan Voleský, Zbyněk Zahrádka