10. Křídla Ďáblic VET B 10 1 0 9 19:61 2

Út 29.10.13 18:15 MIKU1 Beercelona FC Krocani FC   (HL8E)
Út 29.10.13 19:30 MIKU1 Klokan club Perón V VV Vokra VV   (VL1A)
Út 29.10.13 20:45 MIKU1 Medvědi C JUDr. Brouk Pytlík   (HL7C)
Čt 21.11.13 17:45 STOD AC SK FC Pistol Shrimps   (HL8I)
Čt 21.11.13 19:00 STOD Indiana Team Oranjes 04 FC   (HL6F)
Čt 21.11.13 20:15 STOD Canary FC OrangeBoom   (HL7B)

3. 12. 13 18:15 MIKU4 Starci na chmelu B Bublifuck VET 11. 6:0 (2:0)
Utkání bylo ve 28. minutě předčasně ukončeno pro pokles počtu hráčů Bublifucku pod povolenou mez.
Starci na chmelu B Bublifuck VET
Jaroslav Skála – Ladislav Brázda, Vladimír Dusil, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Petr Jambor, Jaroslav Kalabus, Marian Křivan, Lukáš Lebr, David Václavek, Jiří Zetek vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Pavel Řápek, Vladimír Soudný
8., 13. Jan Hobík
19. 11. 13 19:30 ARIT Bublifuck VET Trenhos VET 10. 2:6 (2:2)
Utkání, ve kterém rozhodla druhá polovina a fyzické síly. Josef Fujdiar, Petr Bakalár
Bublifuck VET Trenhos VET
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Pavel Řápek, Petr Socha, Vladimír Soudný vs Tomáš Kůstka – Vladimír Černý, Martin Gabaj, Karel Holeček, Václav Novák, Martin Šída, Roman Sýkora, Pavel Vrtiška
1. Vladimír Soudný
20. Petr Socha
23., 37. Martin Šída
29. Karel Holeček
48. Václav Novák
50., 55. Vladimír Černý
12. 11. 13 19:15 SCBEC Studenti Praha FC VET Bublifuck VET 9. 5:1 (0:0)
V první půli vyrovnaný zápas, ve druhé půli se zranil hráč hostů a Studenti trestali z brejků. David Motl, Jakub Motl
Studenti Praha FC VET Bublifuck VET
Petr Votruba – Radek Janouš, Martin Procházka, Jiří Růžička, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Pavel Řápek, Petr Socha, Pavel Strunz
38., 45., 58. Jarmil Vavřina
53. Jan Vokůrka
60. Tomáš Vavřina
56. Petr Lukavský
5. 11. 13 19:30 ARIT Bublifuck VET Rychlé pípy VET 8. 6:3 (2:2)
Pohodové utkání, fotbalovější Bublifuck rozhodl o svém vítězství až slepenými góly ve druhé půli. Vít Pecka, Karel Tureček
Bublifuck VET Rychlé pípy VET
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Pavel Řápek, Petr Socha, Vladimír Soudný, Pavel Strunz vs Libor Viták – Martin Mačalík, Pavel Mařata, Petr Novotný, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
8. Pavel Strunz
24., 53., 56. Petr Lukavský
32. Tomáš Majdl
39. Jaroslav Chmela
14., 28. Pavel Mařata
60. Karel Vonášek
22. 10. 13 19:30 ARIT Prohibice FKK VET Bublifuck VET 7. 3:3 (1:0)
Krásné vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou dělbou bodů. Husák,Recht
Prohibice FKK VET Bublifuck VET
Milan Dostál – Jan Calta, Jiří Češka, Tomáš Hejhal, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Jan Novák, Ondřej Roflík vs Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Pavel Řápek, Petr Socha, Vladimír Soudný, Pavel Strunz
19., 31., 44. Jan Calta 42. OG
54. Pavel Strunz
55. Petr Lukavský
15. 10. 13 19:30 ARIT Bublifuck VET Podolka FC VET 6. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili. Husák
Bublifuck VET Podolka FC VET
Pavel Souček – Jaroslav Chmela, Tomáš Majdl, Pavel Řápek, Petr Socha, Vladimír Soudný vs
1. 10. 13 19:30 ARIT Old Bayern Prag Bublifuck VET 5. 2:4 (1:2)
Zajímavé utkání, ve kterém se více prosadili hosté. Trnka
Old Bayern Prag Bublifuck VET
Roman Zouza – Michal Brenner, Jiří Činovec, Tomáš Hloušek, Milan Satoranský, Vladimír Ševčík, David Šulek, Marián Svorad, Dalibor Trojáček vs Vladimír Soudný – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Socha, Pavel Strunz, Petr Vodenka
9. David Šulek
40. Jiří Činovec
5. Petr Socha
30., 44. Petr Lukavský
35. Petr Vodenka
37. Vladimír Soudný
24. 9. 13 19:30 ARIT Bublifuck VET Křídla Ďáblic VET B 4. 6:1 (3:0)
Domácí po zásluze lepším týmem, jejich pečlivá hra odzadu přinesla  gólovou nadílku již v 1.půli. Líbivé avšak marné pokusy hostů o zvrácení výsledku přišly pozdě a pouze snížili na 5:1 v závěru utkání. Pěkný fot. zážitek. Jiří Jiřík, Jiří Navrátil
Bublifuck VET Křídla Ďáblic VET B
Pavel Řápek – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Socha, Petr Vodenka vs Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Tomáš Berný, Jan Mach, Petr Mach, Jiří Vlach
10., 23. Petr Socha
15. Tomáš Majdl
35. Petr Lukavský
42. Petr Vodenka
53. Jaroslav Chmela
45. Petr Mach
17. 9. 13 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Bublifuck VET 3. 2:7 (1:4)
Velmi pohledné utkání, oba týmy se prezentovaly dobrou kombinační hrou. Hosté vyhráli zaslouženě, neboť se dokázali častěji dostat k zakončení. Richard Stránský, Jonathan Ton
Hvězda VAB F.C. Bublifuck VET
Peter Chudovan – Petr Babka, Karel Březina, Milan Kička, Ladislav Kitko, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Pavel Svoboda vs Pavel Řápek – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Socha, Petr Vodenka
30., 50. Karel Březina 11. Petr Vodenka
14., 51. Petr Lukavský
23., 55. Petr Socha
24. Tomáš Majdl
35. Jaroslav Chmela
10. 9. 13 19:30 ARIT Bublifuck VET Gente VET 2. 1:6 (1:3)
Od začátku měli ve své režii utkání hráči Gente. Nejsvětlejší okamžik měli hráči domácích ve 23.min., kdy začali pohlednou akci na svojí polovině jesličkami soupeři, na soupeřově polovině opět "nasadili" soupeřovi housle a akci zakončili gólem. Poté byli opět lepším týmem hráči Gente. Petr Šindelář