10. Křídla Ďáblic VET B 10 1 0 9 19:61 2

St 16.10.13 18:00 STER2 GK Ohradní A Orange Predators B   (HL8C)
St 16.10.13 19:15 STER2 Defect VV Vokra VV   (VL1A)
St 16.10.13 20:30 STER2 VZ Prase FC   (HL7F)
St 13.11.13 18:00 STER1 Liboc united GFC   (HL8D)
St 13.11.13 19:15 STER1 Kelímci 3.FC Žalud United 1.PC   (HL6D)
St 13.11.13 20:30 STER1 Juventus Pivus Kovárna PC   (HL7D)

3. 12. 13 18:00 SCBEC Studenti Praha FC VET Hvězda VAB F.C. 11. 4:2 (3:1)
Pohledné a vyrovnané utkání s velkým množstvím šancí na obou stranách. Zvítězil efektivnější tým, který se dostal do vedení a už ho nepustil. Zasloužená výhra Studentů. Roman Vorel, Ondřej Hrdina
Studenti Praha FC VET Hvězda VAB F.C.
Petr Votruba – Radek Janouš, Milan Maskaluk, Jiří Růžička, Ladislav Skalský, Jarmil Vavřina, Tomáš Vavřina, Jan Vokůrka, František Zeman vs Peter ChudovanPetr Babka, Karel Březina, Milan Kička, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Libor Svoboda, Pavel Svoboda
12., 52. Jan Vokůrka
15. Jarmil Vavřina
18. Ladislav Skalský
2. Milan Kička
33. Karel Březina
19. 11. 13 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Rychlé pípy VET 10. 11:5 (5:2)
Klidné utkání s jasnou převahou domácího týmu. Luboš Petr, Ivan Bareš
Hvězda VAB F.C. Rychlé pípy VET
Peter Chudovan – Petr Babka, Pavel Jakubček, Milan Kička, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Pavel Svoboda vs Libor Viták – Martin Mačalík, Pavel Mařata, Petr Novotný, Karel Vonášek, Jan Vorlík, Petr Vorlík
55. Pavel Mařata
12. 11. 13 18:00 SCBEC Prohibice FKK VET Hvězda VAB F.C. 9. 2:2 (0:2)
Pěkné utkání, množství šancí na obou stranách, zasloužená dělba bodů. David Motl, Jakub Motl
Prohibice FKK VET Hvězda VAB F.C.
Milan DostálJan Calta, Petr Holý, Pavel Hrdlička, Jan Novák, Metoděj Paul, Ondřej Roflík vs Peter Chudovan – Josef Bouda, Luděk Fencl, Pavel Jakubček, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Pavel Svoboda
47. Jan Calta
57. Ondřej Roflík
2., 17. Pavel Jakubček
5. 11. 13 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Podolka FC VET 8. 4:1 (1:0)
Lepší pohyb a kombinace a hlavně skvělý brankář, rozhodli o vítězství domácího týmu. Kohout
Hvězda VAB F.C. Podolka FC VET
Peter ChudovanPetr Babka, Karel Březina, Pavel Jakubček, Milan Kička, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Libor Svoboda, Pavel Svoboda vs Petr Baštář – Richard Bednář, Michal Bedrna, Pavel Miler, Daniel Mlynář, Jiří Nekola, Richard Slaměník
30. Karel Šimek
44. Petr Babka
51. Karel Březina
52. Milan Kička
40. Jiří Nekola
22. 10. 13 18:00 SCBEC Old Bayern Prag Hvězda VAB F.C. 7. 0:2 (0:1)
Docela pěkný fotbálek.
Old Bayern Prag Hvězda VAB F.C.
Roman Zouza – Tomáš Berka, Michal Brenner, Jiří Činovec, Daniel Parys, Petr Šetina, Vladimír Ševčík, David Šulek vs Peter Chudovan – Petr Babka, Karel Březina, Pavel Jakubček, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Pavel Svoboda
11. Karel Březina
32. Pavel Svoboda
15. 10. 13 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Křídla Ďáblic VET B 6. 4:2 (0:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů. Nakonec zvítězil fotbalovější tým, který lépe zvládl závěr zápasu. Utkání slušné úrovně odehrané v duchu fair play. Zdeněk Klíma, Josef Hochman
Hvězda VAB F.C. Křídla Ďáblic VET B
Peter Chudovan – Petr Babka, Karel Březina, Luděk Fencl, Pavel Jakubček, Martin Kovář, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Pavel Svoboda vs Vojtěch Engelmann – David Benedikt, Tomáš Berný, Jan Mach, Petr Mach, Miroslav Mašek, Jiří Prokop
39. Peter Micheľ
43. Štefan Ševčík
56. Pavel Jakubček
12. Tomáš Berný
16. Petr Mach
24. 9. 13 18:00 SCBEC Gente VET Hvězda VAB F.C. 4. 7:1 (3:0)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou aktivnějších domácích. Voldán
Gente VET Hvězda VAB F.C.
Jan Doskočil – Lukáš Benda, Miroslav Beneš, Stanislav Bezděka, Martin Hejný, Petr Hladík, Tibor Jakab, Zbyněk Šámal, Michal Škoty vs Peter Chudovan – Karel Březina, Milan Kička, Peter Micheľ, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Pavel Svoboda
6., 58. OG
26. Martin Hejný
29., 41. Miroslav Beneš
39., 43. Michal Škoty
50. Karel Březina
17. 9. 13 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Bublifuck VET 3. 2:7 (1:4)
Velmi pohledné utkání, oba týmy se prezentovaly dobrou kombinační hrou. Hosté vyhráli zaslouženě, neboť se dokázali častěji dostat k zakončení. Richard Stránský, Jonathan Ton
Hvězda VAB F.C. Bublifuck VET
Peter Chudovan – Petr Babka, Karel Březina, Milan Kička, Ladislav Kitko, Štefan Ševčík, Karel Šimek, Pavel Svoboda vs Pavel Řápek – Jaroslav Chmela, Petr Lukavský, Tomáš Majdl, Petr Socha, Petr Vodenka
30., 50. Karel Březina 11. Petr Vodenka
14., 51. Petr Lukavský
23., 55. Petr Socha
24. Tomáš Majdl
35. Jaroslav Chmela
10. 9. 13 19:30 BECH Starci na chmelu B Hvězda VAB F.C. 2. 7:3 (2:2)
Pěkným výkonem se prezentovaly v první půli oba celky. Druhá půlhodinka už ale byla plně v režii Starců, kteří proměnili vápno hostí ve střelnici. David Slezák, Tomáš Pernis
Starci na chmelu B Hvězda VAB F.C.
Jaroslav Skála – Vladimír Dusil, Jan Hobík, Zdeněk Hobík, Petr Jambor, David Václavek, Jiří Zetek vs Štefan Ševčík – Petr Babka, Luděk Fencl, Ladislav Kitko, Martin Kovář, Karel Šimek, Pavel Svoboda
8. Zdeněk Hobík
18., 39., 58. David Václavek
32. Vladimír Dusil
41. OG
47. Jan Hobík
15., 23., 48. Ladislav Kitko
3. 9. 13 18:00 SCBEC Hvězda VAB F.C. Trenhos VET 1. 5:9 (1:4)
V prvním poločase Hvězda "umřela" na neproměňování šancí. Ve druhé půli se Hvězda snažila o nemožné, ale Trenhos si vysoký náskok pohlídali. Jan Štěpánek, Vojtěch Buchtele