16. 6. 14 19:30 ZABEH Traktor humus A Audi United FC 11. 1:7 (0:3)
Filip Kudrnáč – Jiří Bošanský, Bohumil Exner, Matúš Karnafel, Adrian Lehnert, Marcel Palašta, David Šefrna, Jan Vrňák, Roman Zvolský vs Jan Měchura – Roman Alba, Marek Baubín, Lukáš Carboch, Petr Cipra, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Zdeněk Kouba, Vitalij Kravcov, Ondřej Penc, Georgi Ivanov Tsonev, Jan Zima
13. Zdeněk Kouba
25., 37. Ondřej Penc
49., 60. Georgi Ivanov Tsonev
2. 6. 14 19:00 P1 Audi United FC Restaurace U Pecků A 10. 1:1 (1:1)
Utkání hrané v nevýrazném tempu s minimem šancí na obou stranách. Remíza jest výsledkem zaslouženým. Šťástka
Audi United FC Restaurace U Pecků A
Jan Měchura – Roman Alba, Marek Baubín, Lukáš Droppa, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Ondřej Penc, Martin Šimek, Jan Zima vs Vladimír Stránský – Jiří Allram, Ivan Faitl, David Frič, Jan Kahuda, Jan Lištván, Jiří Novák, Jan Petržílka, Zdeněk Turek
7. Lukáš Droppa 2. Jan Kahuda
26. 5. 14 20:00 TEMPO Smutný potapěči Audi United FC 9. 7:6 (5:4)
Parádní utkání, plné branek a zvratů, skvělý fotbal se vším všudy, včetně závěrečné červené kaňky. Šťástka
Smutný potapěči Audi United FC
Michal Vrba – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Jan Měchura – Roman Alba, Marek Baubín, Lukáš Carboch, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Ondřej Penc, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev, Jan Zima
60. Georgi Ivanov Tsonev
21. 5. 14 18:15 MIKU1 Audi United FC Rowdies HFC 8. 3:0 (2:0)
Po chybě obrany šli domácí brzy do vedení. Do poločasu přidali další branku a kontrolovali vývoj. Hosté byli častěji na míči, ale větší šance mělo Audi což vyústilo ve třetí branku. Kohout
Audi United FC Rowdies HFC
Jan Měchura – Roman Alba, Marek Baubín, Lukáš Carboch, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Ondřej Penc, Martin Šimek, Georgi Ivanov Tsonev, Jan Zima vs Jan Klíma – Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Richard Peer, Tomáš Sluka, Václav Socher, Pavel Stejskal, Tomáš Voráček, Radek Zlatník
3. Roman Alba
20. Stanislav Hřebeček
50. Georgi Ivanov Tsonev
12. 5. 14 19:00 P1 Holosmetky FC A Audi United FC 7. 2:3 (0:2)
Favorit se dostal do jasného vedení 3:0, jeho útok byl smrtící. Domácí však ukázali svou kvalitu a zápas ještě zramatizovali. Fotbal na skvělé úrovni.
Holosmetky FC A Audi United FC
Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Radek Kříž, David Minha, Matyáš Olmr, Štěpán Vošta vs Jan Měchura – Roman Alba, Marek Baubín, Petr Cipra, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Ondřej Penc, Martin Šimek
41. Matyáš Olmr
57. Václav Bellada
8. OG
12. Roman Alba
36. Stanislav Hřebeček
5. 5. 14 20:15 P1 Audi United FC Santa Dominica 6. 6:7 (3:4)
První poločas patřil hostům, druhá půle zase Audině, ale v závěru se však přeci jen prosadil jejjich soupeř. Šťástka
Audi United FC Santa Dominica
Jan Měchura – Roman Alba, Marek Baubín, Lukáš Carboch, Petr Cipra, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Ondřej Penc, Martin Šimek, Jan Zima vs Alexander Károlyi – Michal Bureš, Ondřej Kodr, Martin Lukavský, Stanislav Mařík, David Pozníček, Michal Uhlíř, Michal Zukal
52. Stanislav Mařík
28. 4. 14 19:00 P1 Boston HS Audi United FC 5. 3:4 (3:2)
Hosté se velice rychle ujali vedení, domácí ovšem zabojovali a dokázali skóre zvrátit ve svůj prospěch ještě do konce poločasu. Jenže hosté to též nezabalili a vítězství si vzali po dalším obratu zpět. Klail
Boston HS Audi United FC
Jan Pospíšil – Aleš Deré, Michal Hajný, Josef Hrodek, Martin Kovařík, Václav Kudrna, Jan Markuzi, Zdeněk Mikyška, Vít Turtenwald vs Jan Měchura – Marek Baubín, Lukáš Carboch, Lukáš Droppa, Ondřej Penc, Martin Šimek, Jan Zima
18., 28. Aleš Deré
21. Martin Kovařík
3. Lukáš Carboch
12., 34. Lukáš Droppa
54. Jan Zima
16. 4. 14 20:15 ZABEH Audi United FC Borcibalona FC A 4. 2:0 (2:0)
Hosté přestože měli více lidí na střídání utkání nezvládli takticky. Stránský
Audi United FC Borcibalona FC A
Jan Měchura – Roman Alba, Marek Baubín, Petr Cipra, Serhiy Hrechko, Ondřej Penc, Martin Šimek vs Václav Šinkmajer – Michal Bartuš, Matěj Baum, Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Patrik Kolen, Matěj Kracman, Leon Petrů, Ondřej Renský, Michal Slavík
26. Roman Alba
27. Marek Baubín
7. 4. 14 19:00 P1 Audi United FC Trops 1.SK 3. 2:2 (1:1)
V prvním poločase vyrovnané utkání, ve druhém lepší domácí, kteří ale v závěru doplatili na neproměňování šancí. Kohout
Audi United FC Trops 1.SK
Jan Měchura – Roman Alba, Marek Baubín, Lukáš Carboch, Petr Cipra, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Zdeněk Kouba, Vitalij Kravcov, Ondřej Penc, Martin Šimek, Jan Zima vs Filip Bartek – Jan Bezděk, Vasil Boev, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Jan Rychetský, Petr Skopec, Filip Umanec
49. Serhiy Hrechko
16. Petr Skopec
60. Petr Pecinovský
31. 3. 14 20:45 MIKU1 Akta - rez Audi United FC 2. 1:5 (1:2)
Zasloužená výhra lepšího týmu. Lukáš Krajči, Ondřej Svačina, Kučera
Akta - rez Audi United FC
Jan Stareček – Martin Beneš, Petr Farář, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Martin Toupal vs Jan Měchura – Petr Cipra, Stanislav Hřebeček, Zdeněk Kouba, Vitalij Kravcov, Ondřej Penc, Martin Šimek, Jan Zima
23. Jakub Klír 8., 59. Vitalij Kravcov
22. Stanislav Hřebeček
36. Petr Cipra
57. Jan Zima
24. 3. 14 19:00 ZABEH Audi United FC Úterní hosté Ski FC A 1. 6:6 (3:3)
V bojovném utkání spravedlivá remíza. Utkání bylo bojovné, ale vedené ve férovém duchu. Stránský, Dokoupil
Audi United FC Úterní hosté Ski FC A
Jan Měchura – Roman Alba, Marek Baubín, Petr Cipra, František Douděra, Stanislav Hřebeček, Serhiy Hrechko, Vitalij Kravcov, Ondřej Penc, Martin Šimek vs Ivo Doležal – Marek Chrobák, Petr Čížek, Robert Čížek, Tomáš Fitzel, Jakub Hejret, Michal Voldřich, Lukáš Zahradník