5. Úterní hosté Ski FC A 11 6 2 3 47:43 14
8. Restaurace U Pecků A 11 5 1 5 48:42 11
11. Traktor humus A 11 2 0 9 19:55 4
12. Trops 1.SK 11 1 1 9 25:53 3

16. 6. 14 19:30 MIKU4 Úterní hosté Ski FC A Akta - rez 11. 6:0 k.
8. 6. 14 20:00 ZABEH Akta - rez Traktor humus A 10. 5:2 (1:1)
Hosté drželi se soupeřem krok pouze v prvním poločase. Po změně stran šli domácí do trháku a zápas s přehledem dovedli do vítězného konce. Čapla
Akta - rez Traktor humus A
Martin Prokeš – Martin Beneš, Petr Farář, Martin Jíša, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Slezáček, Jan Švarc vs Filip Kudrnáč – Bohumil Exner, Karel Kubec, Adrian Lehnert, David Šefrna, Martin Špás, Alexandr Štach, Dušan Valenta, Jan Vrňák, Miroslav Zeman
3. Petr Michal
33. Tomáš Michal
44. Martin Beneš
46., 50. Martin Jíša
14., 56. David Šefrna
26. 5. 14 20:45 MIKU1 Restaurace U Pecků A Akta - rez 9. 10:2 (5:1)
Jednoznačné utkání v režii domácích, kteří zápas rozhodli již v prvním poločase. Husák
Restaurace U Pecků A Akta - rez
Jakub Horejš – Jiří Allram, David Frič, Jan Kahuda, Karel Kristen, Jan Lištván, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Karel Tureček, Zdeněk Turek vs Martin Prokeš – Martin Beneš, Petr Farář, Martin Jíša, Jakub Klír, Petr Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc
32. Jakub Klír
19. 5. 14 20:45 MIKU1 Akta - rez Smutný potapěči 8. 7:3 (3:2)
Akta předvedla neuvěřitelný vstup do utkání. Poté Potapěči zkorigovali, ale domácí přidali další branky a dotáhli zápas do vítězného konce. Hráno v přátelském duchu. Dufek
Akta - rez Smutný potapěči
Jan Stareček – Martin Beneš, Petr Farář, Martin Jíša, Jakub Klír, Petr Michal, Jan Švarc, Martin Toupal vs Michal Vrba – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
41. Jiří Valášek
12. 5. 14 20:45 MIKU4 Rowdies HFC Akta - rez 7. 2:0 (2:0)
Domácí v první půli lepší. Dokázali si vybudovat dvoubrankový náskok. Ve druhém poločas hosté zatlačili ovšem na změnu skóre to vliv nemělo. Kohout
Rowdies HFC Akta - rez
Mário Vozár – Martin Dlouhý, Radek Hanzlík, Michal Holeček, Jan Horáček, Richard Peer, Václav Spal, Tomáš Voráček, Radek Zlatník vs Jan Stareček – Martin Beneš, Petr Farář, Jakub Klír, Jakub Mrhal, Jakub Slezáček, Jan Švarc, Martin Toupal
10. Michal Holeček
16. Jan Horáček
5. 5. 14 20:45 MIKU1 Akta - rez Holosmetky FC A 6. 0:2 (0:0)
Utkání výborné úrovně, o jehož osudu rozhodl úsek okolo 50. minuty. Trnka
Akta - rez Holosmetky FC A
Petr Michal – Martin Beneš, Petr Farář, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Tomáš Michal, Jakub Slezáček, Jan Švarc, Martin Toupal vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Jindřich Eisenreich, Ondřej Halbich, Patrik Laibl, David Minha, Matyáš Olmr, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
48 Jiří Kleisl 47. Jindřich Eisenreich
51. Matyáš Olmr
28. 4. 14 20:15 P1 Santa Dominica Akta - rez 5. 14:1 (8:1)
Řekl bych, že skóre vypovídá o všem, ale hosté se ani na chvíli nevzdali a stále bojovali a snažili se hrát, jenže domácí dnes na co šáhl, to jim prostě vyšlo. Míče se odráželi k nim, přihrávky byly milimetrové a střeli nechytatelné. Klail
Santa Dominica Akta - rez
Alexander Károlyi – Michal Bureš, Ondřej Kodr, Stanislav Mařík, David Pozníček, Michal Uhlíř, Michal Zukal vs Jan Stareček – Petr Farář, Martin Jíša, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Jakub Mrhal, Jakub Slezáček, Martin Toupal
3., 16., 36., 42. Stanislav Mařík
8., 28. Michal Zukal
12., 18., 39., 46., 52. David Pozníček
20. Ondřej Kodr
25. Michal Bureš
28. Martin Jíša
14. 4. 14 20:45 MIKU1 Akta - rez Boston HS 4. 4:2 (0:2)
Boston byl zralý na vítězství, ale pak domácí otočili zápas. Smetana
Akta - rez Boston HS
Jan Stareček – Martin Beneš, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Martin Toupal vs Jan Pospíšil – Petr Bošnakov, Aleš Deré, Josef Hrodek, Martin Kovařík, Martin Kubeš, Vít Turtenwald
36., 55. Jiří Kleisl
39. Tomáš Michal
44. Jakub Mrhal
2., 30. Martin Kubeš
11. 4. 14 19:00 ZABEH Borcibalona FC A Akta - rez 3. 2:1 (0:0)
Velice kvalitní utkání, ve kterém obrany obou týmů fungovaly lépe než útok. Závěr zápasu byl v režii hostů, ale na vyrovnání už nedosáhli. Klail
Borcibalona FC A Akta - rez
Václav Šinkmajer – Michal Bartuš, Matěj Baum, Jan Dvořák, Tomáš Hlaváč, Lukáš Hora, Patrik Kolen, Leon Petrů, Ondřej Renský, Michal Slavík vs Petr Michal – Martin Beneš, Petr Farář, Jiří Kleisl, Jakub Klír, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jan Švarc
37. Tomáš Hlaváč
40. Michal Slavík
46 Patrik Kolen 58. Petr Farář 36. Petr Michal
31. 3. 14 20:45 MIKU1 Akta - rez Audi United FC 2. 1:5 (1:2)
Zasloužená výhra lepšího týmu. Lukáš Krajči, Ondřej Svačina, Kučera
Akta - rez Audi United FC
Jan Stareček – Martin Beneš, Petr Farář, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Martin Toupal vs Jan Měchura – Petr Cipra, Stanislav Hřebeček, Zdeněk Kouba, Vitalij Kravcov, Ondřej Penc, Martin Šimek, Jan Zima
23. Jakub Klír 8., 59. Vitalij Kravcov
22. Stanislav Hřebeček
36. Petr Cipra
57. Jan Zima
24. 3. 14 20:45 MIKU1 Akta - rez Trops 1.SK 1. 6:3 (3:2)
Zajímavé utkání s lepší koncovkou domácích. Po vyrovnanání hostů se domácí znovu utrhli a body už si pohlídali. Kohout
Akta - rez Trops 1.SK
Jan Stareček – Petr Farář, Jakub Klír, Petr Michal, Tomáš Michal, Jakub Mrhal, Jakub Slezáček, Martin Toupal vs Filip Bartek – Vasil Boev, Štěpán Böhm, Ondřej Kolísek, Josef Marc, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Filip Umanec