11. Orange Predators A 11 1 0 10 41:52 2

Út 1.4.14 19:00 METE1 Serval KPKS Greenhorns FC   (HL6B)
Út 1.4.14 20:15 METE1 Rokoska VET B Kent   (VL1A)
Út 10.6.14 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice Queens Park Club   (HL2A)
Út 10.6.14 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Squadra Azzurra   (HL7D)
Čt 26.6.14 19:00 P1 No fear KK Lazareth   (HL7G)
Čt 26.6.14 20:15 P1 Mamba club V Hertha ZMZ VET   (VL3C)

16. 6. 14 20:15 MOTO2 Orange Predators A Dvorce SK MPI 11. 3:5 (1:2)
Vyrovnané utkání, hosté byli fotbalovější a tak po zásluze vyhráli. Michal Vajčner, Tomáš Kočik
Orange Predators A Dvorce SK MPI
Jakub Perník – David Franc, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Michal Zika, Vladimír Zika vs Ondřej Kalců – Marco Christov, David Křivský, Tomáš Olmr, Petr Pařízek, Jaroslav Peták, Roman Soukup
28. David Franc
39., 54. Daniel Smejtek
8., 33. Marco Christov
19. Roman Soukup
52., 55. Jaroslav Peták
9. 6. 14 19:15 STER3 Don Giovanni Orange Predators A 10. 0:13 (0:6)
Domácí "umřeli" na velké vedro a malý počet hráčů a tak mohli hosté slavit první výhru. Hattrickem se blýskl V.Zika. Jaroslav Poplužník, Marek Daneziev
Don Giovanni Orange Predators A
Václav Makal – Jan Kolísko, Ondřej Míča, Patrik Poncar, Lukáš Procházka, Jiří Šťastný vs Jakub Perník – Lukáš Künzel, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika
16., 28., 32. Daniel Smejtek
17., 24., 37. Lukáš Künzel
22., 43. Michal Zika
27., 52., 57. Vladimír Zika
34. Josef Turek
54. Viktor Smejtek
2. 6. 14 19:00 METE1 Orange Predators A Celtic THK 9. 3:5 (0:4)
Velmi slušně hrané utkání, ale pouze průměrné úrovně, v němž z počátku dominovali hráči Celticu, ale po půli to bylo opačně. Ovšem výsledek odpovídá poměru sil na hřišti. Brhel
Orange Predators A Celtic THK
Jakub Perník – Lukáš Künzel, Daniel Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Petr Soukup – Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Lukáš Krasula, Jaroslav Píšek, Pavel Řehák, Jaroslav Vacek
32. Daniel Smejtek
42., 58. Vladimír Zika
7., 30., 39. Jaroslav Hlinka
21. Tomáš Jiříček
28. Jaroslav Vacek
26. 5. 14 20:45 MIKU4 Bakera Orange Predators A 8. 6:3 (3:3)
Hosté začali pouze 4+1 a soupeř toho dokázal využít. Poté ale nic nezabalili a do poločasu vyrovnali. Druhá půlka již patřila domácím. Dufek
Bakera Orange Predators A
Marián Pašiak – Karel Chejn, Vojtěch Kmoch, Jiří Kuděj, Radim Matysík, Lukáš Pecha, Jakub Urban vs Jakub Perník – Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Michal Zika
5., 39., 56., 59. Radim Matysík
8., 10. Jiří Kuděj
10., 22. Daniel Smejtek
13. Josef Turek
13. 5. 14 20:15 P1 Orange Predators A Tramway FC 7. 3:5 (3:2)
Pohledné utkání s šancemi na obou stranách. Tomáš Hamza, Jakub Mechl
Orange Predators A Tramway FC
Michal Zika – David Franc, Lukáš Künzel, Martin Löwe, Daniel Smejtek, Jiří Zika, Vladimír Zika vs Tomáš Hubáček – Michal Balík, Marek Dlouhý, Jan Dvořák, Tomáš Fiala, Marcel Petrášek, Marek Štefan, Jiří Vejr
4. Lukáš Künzel
13., 25. Martin Löwe
6., 35., 48., 51. Michal Balík
16. Marek Štefan
5. 5. 14 20:30 SCBEC Stará dáma Orange Predators A 6. 7:2 (3:2)
Rychlé a kombinačně pohledné utkání se šancemi na obou stranách. Ladislav Němec, Petr Materna
Stará dáma Orange Predators A
Pavel Kvapil – Ondřej Brusch, Milan Hanák, Michal Hořínek, Vladimír Křelina, Tomáš Kvapil, Martin Veselý, Jan Vosátka vs Martin Löwe – David Franc, Lukáš Künzel, Daniel Smejtek, Josef Turek, Michal Zika, Vladimír Zika
6., 15., 20., 53. Ondřej Brusch
42., 60. Vladimír Křelina
45. Martin Veselý
17. Lukáš Künzel
26. Josef Turek
28. 4. 14 20:15 STOD Orange Predators A Pajzovna FC 5. 1:3 (0:2)
Velmi svižné a bojovné utkání. Hosté zaslouženě vyhráli, i když ke konci soupeř měl dost šancí.
Orange Predators A Pajzovna FC
Jakub Perník – Lukáš Künzel, Martin Löwe, Daniel Smejtek, Jiří Zika, Michal Zika, Vladimír Zika vs Marek Kouba – Martin Blažek, Roman Graf, Marek Jelínek, Jan Jirec, Martin Kamarýt, David Světlík, Tomáš Vodsloň, Petr Vosmík
58. Vladimír Zika 21. Roman Graf
24. David Světlík
53. Martin Blažek
14. 4. 14 19:00 P1 Ujde to 1980 SK Orange Predators A 4. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání, kde vyhrálo šťastnější mužstvo. Leoš Knap, Petr Veselý
Ujde to 1980 SK Orange Predators A
Jan Pospíšil – Viktor Komar, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik vs Michal Zika – David Franc, Lukáš Künzel, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Jiří Zika, Vladimír Zika
23. Petr Moučka
42. Viktor Komar
52. Marek Uhlárik
25. Vladimír Zika
7. 4. 14 19:15 zzSTRE Libčice FC Orange Predators A 3. 6:5 (4:2)
Pohledné utkání nabídlo velmi pěknou podívanou, spousty branek, pohledných akcí, ale i vynikající výkon brankáře domácích. Šťástka
Libčice FC Orange Predators A
František Ureš – Petr Heráň, Jan Ludvík, Lukáš Paluka, Jan Pařízek, Jakub Šindler, Martin Tenkl, Tomáš Tenkl, Roman Vorel vs Michal Zika – David Franc, Lukáš Künzel, Martin Löwe, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Vladimír Zika
41. Martin Löwe
31. 3. 14 18:15 MIKU1 Orange Predators A G.I.C La Plate de Cünde 2. 6:9 (3:3)
Po vyrovnané první půli zvládli druhou lépe takticky La Plate a zaslouženě vyhráli.
Orange Predators A G.I.C La Plate de Cünde
Michal Zika – David Franc, Tomáš Mattern, Daniel Smejtek, Viktor Smejtek, Josef Turek, Jiří Zika, Vladimír Zika vs Dušan Melíšek – Ondřej Holub, Jan Maxa, Miroslav Pecka, Tomáš Souček, Martin Strouhal, Daniel Vališ