Po 31.3.14 19:00, 20:15 P1 Petrohradská BFK A
Út 8.4.14 18:15, 19:30, 20:45 LITVI Medvídkova tlapička
Po 14.4.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU1 Skif
Po 14.4.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU3 Ferri FC
Pá 25.4.14 18:15, 19:30, 20:45 HANSP Kumpáni
Po 28.4.14 18:15, 19:30, 20:45 MIKU4 Torpedo Ohrobec SKA
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy alespoň základní fakta. Z vítězství ve skupině a tedy postupu do 2. ligy se raduje Petrohradská, přes porážku v posledním kole s Kožichem. Druhý Skif však zaostal pouze vinou horšího vzájemného zápasu. Z vyrovnané spodní poloviny tabulky sestupují Kumpáni, Torpedo Ohrobec a také Ferri. Králem střelců se s 23 brankami stal Jakub Švec z Kožichu, gólmanskou soutěž neprůstřelnosti vyhrál Martin Mika z Tatry.

18. 6. 14 19:30 MIKU1 Martini BC Tatra 04 11. 4:4 (1:3)
Tatra si v první půli navýšila skóre, ve druhém poločase vypustila a soupeř dominoval. Zasloužená remíza. Janča
Martini BC Tatra 04
Jaroslav Třešňák – Destine Aduwa, Ondřej Mráz, Vladimír Semanco, Tomáš Slavík, Marek Třešňák, Roman Veselý vs Martin Mika – Michal Cimbál, David Kotouč, Ivo Kraft, Tomáš Mlejnek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Michal Vrbka
58. Tomáš Pojkar
18. 6. 14 19:30 MIKU4 Santa Tranta PC C Ferri FC 11. 4:7 (1:2)
I přes velkou převahu domácích zvítězila chytrost a technika hostů. Rychlé a slušné utkání okořenili krásné góly. Michal Antonický
Santa Tranta PC C Ferri FC
Michal Petráš – David Čejka, Luděk Hnátek, Ondřej Kantor, Tomáš Král, Petr Kubík, Ladislav Musel, Miroslav Nepšinský, Tomáš Platil, Ondřej Svačina, David Tomšej vs František Hanzák – Martin Bednář, Petr Čunát, Radek Hanzák, Jan Svoboda, Miroslav Vavroušek
4. Tomáš Král
33. Tomáš Platil
34., 46. David Čejka
9., 56., 59., 60. Jan Svoboda
10., 41., 47. Martin Bednář
18. 6. 14 19:30 HANSP Skif Kumpáni 11. 0:6 (2:3)
Ve vyrovnaném utkání prokázali více zkušeností hosté. Utkání bylo kontumováno ve prospěch Kumpánů pro start hráče v trestu v týmu Skif. Husák
Skif Kumpáni
Mykola Shokodko – Roman Kuryk, Roman Mytryuk, Viktor Nihalchuk, Oleg Pidgainyi, Mykola Popovych, Vasyl Povarnitsyn, Mykhaylo Pukhal, Ivan Skryp vs František Hubr – Jan Jablonský, Ondřej Koucký, Lukáš Matějka, Michal Vašek, Tomáš Vlasák, Lukáš Zbořil, Robert Zedník
6. Mykhaylo Pukhal
21. Mykola Popovych
14. Lukáš Matějka
22. Robert Zedník
23. Ondřej Koucký
47. Lukáš Zbořil
18. 6. 14 19:30 MIKU2 Medvídkova tlapička Torpedo Ohrobec SKA 11. 7:6 (2:2)
Vyhrocené utkání se lámalo ve ruhé půli. Torpedo dokázalo smazat tříbrankový náskok soupeře, ale záhy znovu inkasovalo. Poté se hosté neúspěšně dožadovali odpískání pokutového kopu po přihraném pádu v pokutovém území. To hráči Torpeda neunesli, nechali se zbytečně vyloučit a Tlapička přesilovku využila. Klail
Medvídkova tlapička Torpedo Ohrobec SKA
Jaroslav Kutych – Antonín Hrdina, Michal Kajaba, Ladislav Kloud, Vojtěch Kühn, Petr Lacina, Pavel Lajda, Tomáš Malina, Adam Rözler, Ondřej Šourek, Tomáš Štangel, Petr Studnička vs Jan Slameň – Robert Chačaturov, Viktor Chačaturov, Ondřej Kozák, Lukáš Mašek, Marek Opočenský, Filip Šmied, Andrej Šnajder, Michal Suchánek, Jan Vlček