Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 18.6.14 | 19:30 | MIKU1 | Martini BC Tatra 04 | 11. | 4:4 |
St 18.6.14 | 19:30 | MIKU4 | Santa Tranta PC C Ferri FC | 11. | 4:7 |
St 18.6.14 | 19:30 | HANSP | Skif Kumpáni | 11. | 0:6 |
St 18.6.14 | 19:30 | MIKU2 | Medvídkova tlapička Torpedo Ohrobec SKA | 11. | 7:6 |
St 18.6.14 | 19:30 | MIKU3 | Petrohradská BFK A Kožich II.FC | 11. | 6:7 |
St 18.6.14 | 19:15 | ZAK | Kings FC GFC Regent A | 11. | 2:3 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohradská BFK A | 11 | 8 | 0 | 3 | 47:32 | 16 |
2. | Skif | 11 | 7 | 2 | 2 | 41:27 | 16 |
3. | Kožich II.FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 52:36 | 13 |
4. | Martini BC | 11 | 3 | 6 | 2 | 32:26 | 12 |
5. | Medvídkova tlapička | 11 | 5 | 2 | 4 | 38:37 | 12 |
6. | Tatra 04 | 11 | 4 | 2 | 5 | 34:36 | 10 |
7. | Kings FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:34 | 10 |
8. | Santa Tranta PC C | 11 | 4 | 2 | 5 | 36:41 | 10 |
9. | GFC Regent A | 11 | 4 | 1 | 6 | 33:30 | 9 |
10. | Kumpáni | 11 | 4 | 1 | 6 | 32:41 | 9 |
11. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 3 | 2 | 6 | 31:52 | 8 |
12. | Ferri FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:44 | 7 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 25.3.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Kumpáni |
Po 31.3.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Santa Tranta PC C |
Po 31.3.14 | 19:00, 20:15 | P1 | Petrohradská BFK A |
Čt 3.4.14 | 19:00, 20:15 | P2 | Kožich II.FC |
Po 7.4.14 | 19:00, 20:15 | P1 | Tatra 04 |
Út 8.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | LITVI | Medvídkova tlapička |
Čt 10.4.14 | 17:00, 18:15 | BECH | Kings FC |
Čt 10.4.14 | 19:00, 20:15 | P2 | Martini BC |
Po 14.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Skif |
Po 14.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Ferri FC |
Pá 25.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | HANSP | Kumpáni |
Po 28.4.14 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Torpedo Ohrobec SKA |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jakub Švec | Kožich II.FC | 23 |
2. | Tomáš Birma | Velký špatný | 21 |
3. | Mykola Popovych | Skif | 15 |
4. | Jan Svoboda | Ferri FC | 12 |
5. | Viktor Chačaturov | Torpedo Ohrobec SKA | 11 |
6. | David Čejka | Santa Tranta PC C | 10 |
7. | Vladimír Semanco | Martini BC | 10 |
8. | Tomáš Sloup | Tatra 04 | 9 |
9. | Vladimír Pešata | Tatra 04 | 9 |
10. | Ondřej Mráz | Martini BC | 8 |
11. | Michal Kajaba | Medvídkova tlapička | 8 |
12. | Matouš Rous | GFC Regent A | 8 |
13. | Martin Kapucián | Petrohradská BFK A | 7 |
14. | Zdeněk Zmeškal | Kings FC | 7 |
15. | Viktor Nihalchuk | Skif | 7 |
16. | Ondřej Šourek | Medvídkova tlapička | 6 |
17. | Patrik Bílý | Youngsters FC A | 6 |
18. | Jan Falc | Santovi Sobi | 6 |
19. | Lukáš Krajči | Santa Tranta PC C | 6 |
20. | Jan Jablonský | Kumpáni | 6 |