Út 15.4.14 18:15 zzNOVOB Neumann S.K. 64! FC Kobylisy B   (HL8D)
Út 15.4.14 19:30 zzNOVOB UTS Vršovice Samson Bonella A   (HL2A)
Út 15.4.14 20:45 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B MIFA Fighters FO   (HL7D)
St 16.4.14 18:00 STER3 Sorbino Sean team B   (HL8G)
St 16.4.14 19:15 STER3 Prokaryota FZ Horoušany FC   (HL6D)
St 16.4.14 20:30 STER3 TJ Bohemia Chips 1980 Houbařův Ráj   (HL8B)

23. 6. 14 18:00 ZAK Farkáň 92 1.FC Kliďas FC 11. 2:4 (1:2)
Hezké utkání, hezké kombinace a akce. Kliďas byl v zápase o něco šťastnější. Martin Lukeš, Aleš Kopeček
Farkáň 92 1.FC Kliďas FC
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Durdík, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Martin Kavalír, Roman Kelers, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Bohuslav Křeček – Tomáš Búřil, Petr Fryš, Lukáš Hloucal, Dalibor Križan, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Tomáš Pelikán, Radovan Šesták
14. Petr Adam
58. Štěpán Froňka
57 Štěpán Froňka 5., 22., 59. Petr Fryš
41. Lukáš Hloucal
30. Dalibor Križan
9. 6. 14 20:45 MIKU3 Kliďas FC Pražská legie 2000 10. 2:4 (1:4)
Legie výborně začala,za 14 minut to bylo 4:0 a vypadalo to na jasnou záležitost. Kliďas do půle snížil a 2.poločas hrál dobře, ale stihl přidat pouze jeden gol. Legie trefila asi 2x tyč. Husák, Brhel
Kliďas FC Pražská legie 2000
Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Tomáš Búřil, Lukáš Hloucal, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Radovan Šesták, Jan Slezák, Petr Zelenka vs Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Rostislav Drtina, Marek Kóňa, Petr Ondruš, Jan Škvor, Daniel Tůma, Petr Voštiar
27. Petr Zelenka
39. Tomáš Búřil
2. Matúš Drábik
3., 13., 14. Petr Voštiar
2. 6. 14 18:15 BECH Kliďas FC Tatran Válec 9. 3:1 (0:0)
Utkání průměrné úrovně. První čas byl bez branek, po přestávce se prosadili hráči týmu Kliďas. Trnka
Kliďas FC Tatran Válec
Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Tomáš Búřil, Lukáš Hloucal, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Radovan Šesták, Jan Slezák, Petr Zelenka vs Roman Dobiáš – Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, David Michajlov, Pavel Pastorčák
33. Jan Slezák
40. Lukáš Hloucal
56. Tomáš Búřil
55. Petr Dlouhý 28. Petr Dlouhý
20. 5. 14 20:15 P2 F.C.K. Kliďas FC 8. 0:2 (0:1)
Zápas proběhl v regulích. Dan Lapáček, Jakub Stejskal
F.C.K. Kliďas FC
David Monhart – Erik Heimlich, Erik Müller, Tomáš Otta, Jan Sedlář, Martin Servus, Jaromír Šolc vs Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Petr Fryš, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Radovan Šesták, Jan Slezák, Milan Šmíd, Petr Zelenka
29. Miloš Bureš
60. Petr Fryš
12. 5. 14 19:30 MIKU1 Kliďas FC Demínka A 7. 3:2 (1:1)
Nervozní utkání se spoustou soubojů bez míče začala lépe Demínka. Soupeř byl ale produktivnější a otočil utkání třemi goly. V hektickém závěru stačila Demínka pouze korigovat výsledek jedním golem. Jindřich Tůma, Martin Vaněček
Kliďas FC Demínka A
Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Dalibor Križan, Matěj Lopata, Petr Pechar, Radovan Šesták, Jan Slezák, Petr Zelenka vs Lukáš Dlabač – Antonín Červenka, Milan Fedor, Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Filip Skabrouth, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Marian Zikmund
10. Miloš Bureš
42. Dalibor Križan
52. Radovan Šesták
7. Jiří Harazim
58. Jiří Richter
29. 4. 14 19:30 DEKAN Kliďas FC AG team 5. 5:3 (3:1)
Domácí měli celý zápas mírnou převahu, kterou nakonec přetavili ve vítězství. Jan Zikmund, Jaroslav Janeček
Kliďas FC AG team
Jan Slezák – Miloš Bureš, Tomáš Búřil, Petr Fryš, Lukáš Hloucal, Dalibor Križan, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Radovan Šesták, Petr Zelenka vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Martin Mitro, Dominik Šír
59. Libor Brůna
23. 4. 14 20:45 LITVI Dejnámbůra FC Kliďas FC 6. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, kde si domácí svojí disciplínou v obraně vysloužili vítězství. Janča
Dejnámbůra FC Kliďas FC
Dušan Jakl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Ladislav Šinágl, Tomáš Zavadil vs Jan Slezák – Miloš Bureš, Lukáš Hloucal, Dalibor Križan, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Tomáš Pelikán, Radovan Šesták, Petr Zelenka
31. David Procházka
54. Tomáš Zavadil
14. 4. 14 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Kliďas FC 4. 1:2 (0:0)
Vcelku bezproblémový slušný zápas. Ondřej Dvořák, Jiří Albl
Orgasmico L.S.D. Kliďas FC
Jan Střelka – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, Matěj Prell, Jan Spěvák, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura vs Jan Slezák – Miloš Bureš, Petr Fryš, Lukáš Hloucal, Dalibor Križan, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Radovan Šesták, Petr Zelenka
52. Michal Čížek 39., 40. Lukáš Hloucal
7. 4. 14 19:30 DEKAN Kliďas FC Milenium Praha FC 3. 4:2 (1:2)
Již ve 12. minutě zápasu musel pro bolestivé zranění prstu ruky opustit post domácích gólman. Hosté se ujali vedení již ve 2. minutě zápasu a ještě v poločase vedli 2:1. Domácí se poprvé dostali do vedení ve 45. minutě zápasu a vítězství si pojistili gólem v 55. minutě. Utkání hrané ve svižném tempu, kdy se obě mužstva snažila o dobrou kombinační hru. Martin Lukšík, Václav Lukšík
Kliďas FC Milenium Praha FC
Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Tomáš Búřil, Lukáš Hloucal, Matěj Lopata, Aleš Nekvapil, Petr Pechar, Radovan Šesták, Jan Slezák, Petr Zelenka vs Roman Zvoníček – Petr Hradecký, Robin Jackl, Radek Malý, Tomáš Michalík, Tomáš Nosek, Adam Sochor, Josef Svoboda