Pá 28.3.14 18:15 HANSP Amurská United FC Lipodur FC A   (HL8J)
Pá 28.3.14 19:30 HANSP Gumídci Méďové FC PAPE Dejvice   (HL4D)
Pá 28.3.14 20:45 HANSP Noční dravci Inter Lotyšák A   (HL2B)
Út 3.6.14 18:15 MIKU2 J paví Ř Síla vůle   (HL6C)
Út 3.6.14 19:30 MIKU2 Alkohol Tea FC TBC Lachtan A   (HL5C)
Út 3.6.14 20:45 MIKU2 JUDr. Brouk Pytlík Zodyhyd P.N.P.   (HL8C)

23. 6. 14 18:15 HOSTI Lucián FC B Demínka A 11. 6:6 (3:3)
V první půli na balonu více Lucián, ale 3x se z branky radovala Demínka. Lucián však do poločasu vyrovnal. Krásný fotbal pokračoval i ve druhém pol. Přetahovaná skončila smírně. Český, Husák
Lucián FC B Demínka A
Jan Dovolil – Jaroslav Chalaš, Pavel Hašek, Adam Kraus, Pavel Mrňa, Luboš Vaculík, Ondřej Vecheta vs Lukáš Dlabač – Milan Fedor, Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Tomáš Velinský, Marian Zikmund
21., 30., 37., 59. Adam Kraus
27., 35. Pavel Mrňa
13., 20., 55. Jiří Harazim
15., 49. Marian Zikmund
47. Tomáš Velinský
9. 6. 14 19:30 MIKU1 Demínka A Les Miserables 10. 0:6 k.
Domácí se z utkání omluvili.
2. 6. 14 19:30 CESMI Farkáň 92 1.FC Demínka A 9. 4:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, domácí měli více štěstí.
Farkáň 92 1.FC Demínka A
Jan Mandelík – Petr Adam, Ladislav Brett, Jan Durdík, Jan Fousek, Štěpán Froňka, Roman Kelers, Tomáš Kofroň, Ivo Unger, Pavel Zajíček vs Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Zdeněk Šebek, Filip Skabrouth, Aleš Valiček, Tomáš Velinský
6., 37. Ivo Unger
27., 56. Petr Adam
24. Aleš Valiček
34. Jiří Richter
40. Jiří Harazim
19. 5. 14 19:30 MIKU4 Demínka A Pražská legie 2000 8. 3:6 (0:5)
Velmi pohledné utkání z obou stran, které by si jednoznačně zasloužilo vyšší úroveň v systému lig Hanspaulky. Fotbalovější tým hostů si v 1.pol. vypracoval dostatečný náskok 0:5, který ve 2.půli i přes lehké uspokojení spolehlivě uhájil. Jiří Jansa, Šimon Bercha
Demínka A Pražská legie 2000
Lukáš Dlabač – Milan Fedor, Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Filip Skabrouth, Robert Spálavský, Luboš Suk, Aleš Valiček, Tomáš Velinský vs Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Juraj Javorček, Marek Kóňa, Jan Petrák, Jan Škvor, Daniel Tůma, Petr Voštiar
37., 52. Milan Fedor
50. Filip Skabrouth
41 Martin Ryšánek 2., 15., 23., 48. Petr Voštiar
6., 16. Marek Kóňa
12. 5. 14 19:30 MIKU1 Kliďas FC Demínka A 7. 3:2 (1:1)
Nervozní utkání se spoustou soubojů bez míče začala lépe Demínka. Soupeř byl ale produktivnější a otočil utkání třemi goly. V hektickém závěru stačila Demínka pouze korigovat výsledek jedním golem. Jindřich Tůma, Martin Vaněček
Kliďas FC Demínka A
Bohuslav Křeček – Miloš Bureš, Dalibor Križan, Matěj Lopata, Petr Pechar, Radovan Šesták, Jan Slezák, Petr Zelenka vs Lukáš Dlabač – Antonín Červenka, Milan Fedor, Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Filip Skabrouth, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Marian Zikmund
10. Miloš Bureš
42. Dalibor Križan
52. Radovan Šesták
7. Jiří Harazim
58. Jiří Richter
5. 5. 14 19:30 MIKU1 Demínka A F.C.K. 6. 5:4 (0:0)
Bojovné utkání vyrovnaného průběhu, ve kterém těsně zvítězili hráči týmu Demínka. Trnka
Demínka A F.C.K.
Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Filip Skabrouth, Luboš Suk, Aleš Valiček, Tomáš Velinský vs David Monhart – Viktor Bezdomnikov, Matěj Kaplan, Pavel Monhart, Erik Müller, Tomáš Otta, Tomáš Princ, Jan Sedlář, Martin Servus
38., 47., 53. Filip Skabrouth
46. Jiří Harazim
54. Libor Koláček
33., 41., 42., 50. Martin Servus
28. 4. 14 19:30 MIKU1 Demínka A Tatran Válec 5. 4:2 (1:2)
Nervózní utkání, mnoho faulů, osobních soubojů. O výsledku rozhodli dva rychlé protiútoky domácích.
Demínka A Tatran Válec
Lukáš Dlabač – Milan Fedor, Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Filip Skabrouth, Robert Spálavský, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Marian Zikmund vs Roman Dobiáš – Pavel Brož, Marek Dastych, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Jan Maštalíř, David Michajlov, Pavel Pastorčák
23. Jiří Harazim
36., 53. Filip Skabrouth
59. Milan Fedor
59 Jiří Harazim 4. Pavel Brož
25. Marek Dastych
59. Pavel Brož
14. 4. 14 19:30 MIKU1 Dejnámbůra FC Demínka A 4. 5:2 (3:0)
Pohodový zápas, který skončil výhrou domácích. Mykola Shokodko, Vasyl Povarnitsyn
Dejnámbůra FC Demínka A
Dušan Jakl – Miloslav Goll, Lubomír Kováč, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka, Ladislav Šinágl, Pavel Volf, Allan Zípek vs Lukáš Dlabač – Libor Koláček, Jiří Richter, Aleš Valiček, Tomáš Velinský
23. David Procházka
25. Allan Zípek
27. Václav Lysczas
32., 45. Jaroslav Kubásek
40., 55. Jiří Richter
7. 4. 14 19:30 MIKU1 Demínka A AG team 3. 2:4 (2:3)
Vyhrocené utkání, které vyhráli lepší hráči, kteří trestali chyby. Jiří Tourek, Matěj Wosyka
Demínka A AG team
Antonín Červenka – Milan Fedor, Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Zdeněk Šebek, Filip Skabrouth, Robert Spálavský, Luboš Suk, Aleš Valiček, Tomáš Velinský, Marian Zikmund vs Jan Kubr – Libor Brůna, Vladimír Brůna, Lukáš Ceé, Ondřej Krejčík, Martin Mitro, Adam Narwa, Karel Ouška, Dominik Šír
14. Robert Spálavský
27. Filip Skabrouth
5. Lukáš Ceé
14., 26. Dominik Šír
50. Libor Brůna
31. 3. 14 19:30 HANSP Orgasmico L.S.D. Demínka A 2. 5:4 (5:3)
Fantastické utkání plné bojovnosti a nasazení. Stav se přeléval z jedné strany na druhou. Janča, Horák
Orgasmico L.S.D. Demínka A
Jan Střelka – Ondřej Čibera, Michal Čížek, Michal Filip, Karel Jůza, Ondřej Kolanda, Matěj Prell, Jan Spěvák, Martin Troup, Mikoláš Tuček, Jakub Vančura vs Lukáš Dlabač – Jiří Harazim, Libor Koláček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Filip Skabrouth, Robert Spálavský, Tomáš Velinský, Marian Zikmund