8. 6. 14 10:00 ZAK Krabice Sexnejensex 10. 1:3 (0:3)
Hosté jednoznačně lepším týmem, takže zasloužená výhra hostů.
Marek Fišer – Serhiy Demkiv, David Kašpar, Pavel Lenfeld, Michal Šeda, Petr Zikmunda, Pavel Zvěřina vs Jiří Trenkler – Petr Čihák, Martin Hauft, Emil Horný, David Hösl, David Krejča, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jaroslav Smrž
49. Michal Šeda 3. Emil Horný
16. Jaroslav Smrž
20. David Krejča
1. 6. 14 13:45 P3 Sestra Sojka Sexnejensex 9. 1:3 (1:1)
Po vyrovnaném prvním poločasu se projevila kombinační vyzrálost hostů, kteří zaslouženě rozhodli ve svůj prospěch. Lukáš Vrána, Richard Hampl
Sestra Sojka Sexnejensex
Ondřej Holubík – Martin Pokorný, Adam Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák vs Jiří Trenkler – Emil Horný, David Hösl, David Krejča, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Vladimír Větvinský
14. Jiří Výborný 16., 37. David Hösl
57. Emil Horný
25. 5. 14 15:00 DEKAN Sexnejensex ONBLACK 8. 4:4 (3:0)
Domácí začali lépe a do poločasu vedli o tři branky. Druhá půle ale přinesla velký obrat ONBLACK a domácí nakonec se štěstím vybojovali alespoň bod.
Sexnejensex ONBLACK
David Krejča – Petr Čihák, Emil Horný, David Hösl, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jaroslav Smrž, Vladimír Větvinský vs Jiří Fiala – Tomáš Fiala, David Kobliha, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák
53. Filip Šindelář
18. 5. 14 20:30 BECH Old Mosquitos Sexnejensex 7. 3:5 (1:1)
Tým hostů byl jednoznačně lepší v tomto utkání. Hrál pohlednější fotbal, a góly které dostal byly vcelku nešťastné. Zápas proběhl v klidu bez zbytečných zákroků.
Old Mosquitos Sexnejensex
Jiří Sedmík – Josef Hervert, Jan Kapciug, Martin Matoušek, Radek Opichal, Michal Pešek, Daniel Prosenc, Lukáš Zemek vs Jiří Trenkler – Petr Čihák, Martin Hauft, Emil Horný, David Hösl, David Krejča, Petr Mankovický, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jaroslav Smrž
58. Petr Mankovický
11. 5. 14 13:45 HANSP Sexnejensex Lokomotiva DP 6. 1:1 (0:0)
Průměrné utkání osmé ligy, které zaslouženě nepoznalo svého vítěze. Mikuláš Komárek, Tomáš Pudil
Sexnejensex Lokomotiva DP
Jiří Trenkler – Petr Čihák, Martin Hauft, Emil Horný, David Hösl, David Krejča, Petr Mankovický, Jakub Mrázko, Radek Mrázko vs Pavel DvořákDavid Čermák, Pavel Filip, Lukáš Kotrba, Martin Koubek, Arnaud Quily
50. Martin Hauft 47. Martin Koubek
4. 5. 14 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B Sexnejensex 5. 4:3 (2:1)
Domácí vedli po první půli o jednu branku. Ve druhé půli se hrál naprosto vyrovnaný zápas a zdálo se, že utkání skončí zaslouženou remízou, ale v poslední minutě utkání dokázali domácí šťastně rozhodnout ve svůj prospěch.
Sokol V.-Notorax B Sexnejensex
Jaroslav Sysel – Václav Horejsek, Petr Jambor ml., Petr Kuna, Pavel Kunst, Karel Podráský, Jan Šebek, Tomáš Tesař, David Totzauer vs Jiří Trenkler – Petr Čihák, Emil Horný, David Hösl, David Krejča, Petr Mankovický, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jaroslav Smrž
16., 27. Václav Horejsek
51. Tomáš Tesař
60. Petr Jambor ml.
29. David Krejča
53. Petr Čihák
56. Jaroslav Smrž
27. 4. 14 16:15 MIKU4 Sexnejensex Laxní přístup 4. 4:2 (1:1)
Hosté drželi krok do 50. minuty. Hrálo se velmi slušně a fair play.
Sexnejensex Laxní přístup
Jiří Trenkler – Petr Čihák, Martin Hauft, Emil Horný, David Hösl, David Krejča, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Jaroslav Smrž vs Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Pavel Hromádka, Tomáš Jirmásek, Michal Krlín, Jaroslav Paima, Vojtěch Procházka, David Šátek, Jan Široký, Tomáš Zahradníček
25. David Krejča
38., 51. Martin Hauft
49. Radek Mrázko
28. David Šátek
41. Tomáš Zahradníček
13. 4. 14 13:45 HANSP Lobotomici Sexnejensex 3. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání.
Lobotomici Sexnejensex
Daniel Vlach – Radek Barták, Petr Dvořák, Jiří Hejčl, Lukáš Kratochvíl, Pavel Loderer, Michal Petrželka, Roman Treml, Lukáš Voborník, Tomáš Zajac vs Jiří Trenkler – Petr Čihák, Martin Hauft, Emil Horný, David Hösl, David Krejča, Jaroslav Smrž
23. Radek Barták 34 Tomáš Zajac 10. David Krejča
6. 4. 14 10:00 P2 Sexnejensex Fernet team Říčany 2. 3:1 (1:0)
Domácí byli lepším týmem a hostující tým výrazně přehrávali. Později však trochu polevili, čehož hosté dokázali využít snižující brankou. Víc však domácí nedovolili a v klidu vyhráli. Petr Hloušek, Ladislav Stehlík
Sexnejensex Fernet team Říčany
Jiří Trenkler – Martin Hauft, Emil Horný, David Krejča, Jakub Mrázko, Radek Mrázko vs Jakub Macháček – Petr Fiala, Michal Havránek, Tomáš Kučera, Jiří Macháček, Martin Rákosník, Martin Šafařík, Michal Šafařík, Ondřej Švagr
13. Jiří Trenkler
38. Martin Hauft
40. David Krejča
42. Michal Šafařík
30. 3. 14 16:15 CESMI England Praha Sexnejensex 1. 5:4 (3:1)
Na osmou ligu kvalitní utkání, ve kterém byl šťastnější England, který využil širšího kádru a zaslouženě o gól vyhrál. Hosté několikrát z jasné šance trefili brankovou kontrukci. Tomáš Tesař, Matyáš Buriánek