Ne 30.3.14 18:45 MIKU3 Améby AFC B Strážci Pomeranče   (HL6K)
Ne 30.3.14 20:00 MIKU3 Karcinogenní Sparta Pankrác   (HL2B)
Ne 27.4.14 16:00 HOSTI Protector 1320 FC Zimbru Olymp B   (HL8O)
Ne 27.4.14 17:15 HOSTI NBND FC Malvazinky 1.FC   (HL6L)
Ne 25.5.14 18:45 P1 United clans Šrot FC   (HL3D)
Ne 25.5.14 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Atomovej brouk B   (HL4F)

14. 6. 14 11:15 P1 Guaraní Absinth 11. 1:5 (0:2)
Vzácně korektní zápas, vyhráli techničtější Absinti. Delegovaný rozhodčí se nedostavil. Po dohodě mužstev pískal starší Vaněček a Moník.
Guaraní Absinth
Christian Rene Guzman Echalar – Vicente Paul Baez Mendez, Tomáš Bohdal, Tomáš Dušek, Alcides Gabriel Grance Valiente, Jorge Sebastian Riquelme Salinas vs Jan Kopřiva – Ladislav Just, Michal Kolařík, Kristián Malina, Martin Moník, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
57. Alcides Gabriel Grance Valiente 3. Ladislav Just
28. Martin Moník
42. Štěpán Vaněček
47., 58. Kristián Malina
7. 6. 14 11:15 TEMPO Absinth ABCOM 5. 4:4 (2:3)
Pěkné utkání téměř bez faulů, zasloužená remíza. Vít Zukal
Absinth ABCOM
Jan Kopřiva – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Kristián Malina, Martin Moník, Ondřej Pohan, Marek Šumník, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs Roman Čubr – Michal Borecký, Miroslav Dykas, Jakub Martinák, Martin Sejk, Martin Šelelyo, Stanislav Vladař
21., 50. Lukáš Hucík
30. OG
43. Marek Šumník
10., 28. Michal Borecký
27., 38. Miroslav Dykas
31. 5. 14 12:30 zzNOVOB Absinth Devils of Zderaz 10. 6:2 (2:1)
Tragikomedie v podání hostů!!! Jinak naprosto zasloužená výhra jasně lepších domácích. Rosenberger
Absinth Devils of Zderaz
Jan Kopřiva – Ladislav Just, Kristián Malina, Martin Moník, Ondřej Pohan, Marek Šumník, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs Andriy Daruda – Petr Balek, Jindřich Dobřanský st., Antonín Novotný, Miroslav Nýč, Dmitry Zimarev
10., 35. Ladislav Just
20., 46. Ondřej Pohan
32., 40. Marek Šumník
8., 42. Jindřich Dobřanský st.
24. 5. 14 13:45 TEMPO Bránický tank Absinth 9. 5:3 (1:1)
Vcelku vyrovnané utkání. Nakonec se radoval zarputilejší tým. David Krejča, Emil Horný
Bránický tank Absinth
Jiří Humhal – Petr Černý, Jiří Chlouba, Vladimír Lis, Martin Pokorný, Karel Rába, Jan Šalát, Ludvík Stoulil, Tomáš Wünsch vs Jan Kopřiva – Ladislav Just, Michal Kolařík, Ondřej Pohan, Marek Šumník, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
46. Michal Vacátko
18. 5. 14 17:30 DEKAN Absinth Balbín FC 8. 6:2 (2:0)
Kvalitní utkání v duchu fair-play, rozhodla lepší produktivita domácích. Viktor Berdan, Eugeniu Berdan
Absinth Balbín FC
Jan Kopřiva – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Michal Kolařík, Kristián Malina, Martin Moník, Ondřej Pohan, Michal Vacátko, Martin Zeman vs Miroslav Václavík – Pavel Hynek, Ondřej Kulíček, Petr Lichtenberg, Jakub Panýrek, Tomáš Panýrek ml., Jan Sluka, Pavel Stehlík, František Tesař
24., 27., 33., 53., 57. Lukáš Hucík
38. Ondřej Pohan
59. Ondřej Kulíček
60. Jakub Panýrek
11. 5. 14 16:15 P2 Absinth Rychlí banáni 7. 5:1 (2:1)
Banáni začali ve čtyřech. Absinth využil přesilovku po doplnění soupeře je uběhal. Zasloužená výhra. Robert Kopřiva, Pavel Hladík
Absinth Rychlí banáni
Jan Kopřiva – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Michal Kolařík, Martin Moník, Ondřej Pohan, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman vs Miloš Vaníček – Petr Český, David Havrda, Martin Kružík, Alexander Šafařík Pštrosz, Jakub Vaníček
1. Ondřej Pohan
10., 31. Martin Moník
43., 55. Lukáš Hucík
8. Jakub Vaníček
4. 5. 14 18:45 P2 Atomový veverky A Absinth 6. 4:4 (2:2)
Velmi vyrovnaný zápas s přátelskou atmosférou. Antonín Beránek, Josef Bartoš
Atomový veverky A Absinth
Marek Slezák – Roman Čech, Daniel Dusl, Jan Houška, Roman Husek, Vladimír Junek, Josef Kapek, Viktor Máchal, Jaroslav Sládek vs Jan Kopřiva – Ladislav Just, Kristián Malina, Martin Moník, Ondřej Pohan, Marek Šumník, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
6., 44. Josef Kapek
26., 45. Roman Husek
14., 18. Štěpán Vaněček
36. Ondřej Pohan
55. Marek Šumník
21. 4. 14 16:15 P2 A - klub 90 Absinth 4. 3:7 (1:3)
Vcelku vyrovnaný zápas, v závěru se ale projevila únava domácích, kteří hráli bez střídání. Ondřej Klouda, Vít Ryba
A - klub 90 Absinth
Milan Svoboda – Martin Dvořák, Tomáš Kaplan, František Mrázek, Jan Rybář, Michal Svoboda vs Jan Kopřiva – Ladislav Just, Kristián Malina, Martin Moník, Ondřej Pohan, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
9. Milan Svoboda
48., 55. Martin Dvořák
5., 58. Martin Moník
9. Martin Zeman
16., 53., 56. Ondřej Pohan
43. Michal Vacátko
13. 4. 14 11:15 P2 Absinth Ross Crock 3. 0:1 (0:1)
Vyrovnané utkání dobré úrovně, o jehož vítězi rozhodl jediný gól z prvního poločasu.
Absinth Ross Crock
Jan Kopřiva – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Ondřej Pohan, Marek Šumník, Michal Vacátko, Martin Zeman vs Petr Hájek – Lukáš Bucvan, Jaroslav Gaudek, Jan Harák, Petr Liška, Patrik Petr, Adam Podroužek, Tomáš Přibyl
17. Jaroslav Gaudek
5. 4. 14 08:45 P1 Partizan Praha Absinth 2. 2:5 (1:3)
Hosté byli po celý zápas lepším týmem. Klail
Partizan Praha Absinth
Vladimír Dubský – Petr Dirbák, Miroslav Ilušák, Adam Kůrka, Karel Mráz, Ondřej Pospíšil, Richard Sikora, Marek Špivák, Milan Steiner, Pavel Vojta vs Jan Kopřiva – Lukáš Hucík, Ladislav Just, Martin Moník, Marek Šumník, Michal Vacátko, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
20. OG
52. Marek Špivák
1., 23., 51., 53. Marek Šumník
17. Martin Moník
29. 3. 14 08:45 zzNOVOB Absinth Kapr tým 86 B 1. 5:3 (3:1)
Absinth šel rychle do vedení 3:0 a zápas vypadal jednoznačně. Těsně před přestávkou však Kapr stihl snížit a díky větší aktivitě v druhé půli sahal po vyrovnání. Definitivní klid pro Absinth tak přinesl až minutu před koncem gól Hucíka. Michal Vlasák, Martin Pokorný