So 20.9.14 10:00 KBELY Cosmo Hagibor FC Velká Bučina FK   (HL7H)
So 20.9.14 11:15 KBELY Bratři v lihu FC Atletico de Toranja   (HL8L)
Ne 28.9.14 10:00 KBELY Přezletice SK RSC United clans   (HL3D)
Ne 28.9.14 11:15 KBELY PAPE Dejvice Gente - Yeti FC   (HL4E)
Ne 26.10.14 15:00 LITVI Přezletice SK RSC Hosthunters   (HL3D)
Ne 26.10.14 16:15 LITVI Fiasko Palmeiras Prosek   (HL8N)

24. 11. 14 18:45 MIKU2 Erko Kbely Tramway FC 11. 3:3 (1:1)
Hrálo se celý zápas vyrovnané utkání. Výhra se mohla přiklonit na obě strany. Bylo k vidění i dost emocí, jelikož se hrálo o záchranu.
Erko Kbely Tramway FC
Jiří Kaiser – Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Radek Petráň, Samuel Valenta vs Tomáš Hubáček – Michal Balík, Marek Dlouhý, Jan Dvořák, Tomáš Fiala, Jan Kaše, Marek Štefan, David Tůma, Matěj Urban, Jiří Vejr
19., 50. Samuel Valenta
59. Michael Leibl
12. Michal Balík
52. Marek Štefan
53. Tomáš Hubáček
11. 11. 14 20:45 MIKU1 Klokan Perón club A Erko Kbely 10. 3:5 (1:2)
Emotivní utkání, zvítězil šťastnější tým.
Klokan Perón club A Erko Kbely
Tomáš Bezstarosti – Ivan Hašek, Tomáš Klupsa, Petr Kujal, Lukáš Lejnar, Jan Pohnán, Robert Staněk ml., Petr Víšek vs Kamil Kyral – Tomáš Chlumecký, Adam Kučera, Jakub Kučera, Michael Leibl, Samuel Valenta
20., 34., 58. Ivan Hašek 6 Tomáš Klupsa 7., 53. Adam Kučera
14. Samuel Valenta
33. Jakub Kučera
41. Michael Leibl
45. Tomáš Chlumecký
58. Adam Kučera
5. 11. 14 19:30 LITVI Erko Kbely Bedna 98 FC 9. 6:4 (3:4)
Domácí ze začátku nastoupili pouze 4+1. Postupem času ale začali přidávat branky a otáčet utkání. Hosty moc nepodržel brankář. Boubín
Erko Kbely Bedna 98 FC
Dušan Kučera – Jan Horák, Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jiří Musel, Čeněk Skoč vs Miroslav Motl – Dženau Gadžun, Jakub Horký, Tomáš Koubek, Matěj Lang, Jiří Lukáš, Robert Nykl, Jan Turínek
5., 7. Robert Nykl
27. 10. 14 19:00 METE1 Porter CF B Erko Kbely 8. 6:2 (2:2)
Velmi rychlé utkání plné kontaktů a řečí. Po udělení žlutých karet se oba týmy uklidnili až na Pokorného, který si za urážky všech a všeho vykoledoval žlutou kartu. Ve druhé půli jasně dominovali domácí. Josef Kubr, Jan Formánek
Porter CF B Erko Kbely
Lukáš Cibulka – Jiří Kabele, Martin Pokorný, Radek Říha, Jindřich Stejskal, Miloš Trinkmoc vs Jiří Kaiser – Jan Horák, Jakub Kučera, Jan Leibl, Jiří Musel, Radek Petráň, Samuel Valenta
23. Jan Horák
20. 10. 14 19:30 LITVI Erko Kbely MVS Vršovice A 7. 2:1 (0:1)
Kvalitní utkání hrané v intenzivním tempu, často bohužel nečistě. Domácí byli celý zápas lepší, nakonec se jim i povedlo zaslouženě rozhodnout. Jan Fried, Jan Janoušek
Erko Kbely MVS Vršovice A
Jiří Kaiser – Tomáš Chlumecký, Jan Horák, Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Jiří Musel, Radek Petráň, Čeněk Skoč, Samuel Valenta vs Leoš Knap – Jaroslav Ježdík, Miroslav Petrů, Jan Šulc, Alois Veselý, Lukáš Veselý, Martin Veselý
42., 57. Jan Leibl 28 Radek Petráň 20. Jan Šulc
15. 10. 14 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Erko Kbely 6. 3:3 (3:1)
Vyrovnané utkání po celou dobu. Domácí mohli rozhodnout už dávno, ale závěrečný tlak Erka znamenal bod. Janča
Saens 1.FC A Erko Kbely
Pavel Strazzer – Tomáš Báňa, František Bureš, Jan Caha, Jan Chaloupka, Karel Hrubeš, Jakub Křehla, Miroslav Verner, Miroslav Weiner vs Čeněk Skoč – Jan Horák, Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jiří Musel, Samuel Valenta
3., 24. Karel Hrubeš
10. Miroslav Verner
18. Jakub Kučera
42. Jan Leibl
56. Adam Kučera
29. 9. 14 20:45 MIKU1 Erko Kbely Vojenské lesy 5. 4:13 (4:8)
Erko odehrálo zápas totálně bez obrany, o čemž svědčí i 13 inkasovaných gólů. Zasloužená výhra hostů, kteří si s chutí zastříleli. Dufek P., Dufek L.
Erko Kbely Vojenské lesy
Jan Leibl st. – Jiří Kaiser, Adam Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Radek Petráň vs Darek Buchálek – Ondřej Barvínek, Roman Bäumel, Ladislav Brůžek, Michael Černohorský, Jaroslav Dittrich, Petr Häusler, Ondřej Kadlec
53. Petr Häusler
22. 9. 14 20:30 STER2 Celtic Prague FC Erko Kbely 4. 8:3 (2:2)
Do poločasu vydrželo Erko hrát vyrovnanou partii, ve druhém již byla převaha Celticu jasná a gólově vyjádřená. Radek Pištora, Tomáš Andrle
Celtic Prague FC Erko Kbely
Tomáš Foferka – Jaroslav Černý, Karel Kristen, Jakub Lafek, Martin Lafek, Matěj Mráz, Vladimír Solař vs Jiří Kaiser – Dušan Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jan Leibl st., Jiří Musel, Radek Petráň
15., 54. Jan Leibl
17. 9. 14 19:00 ZABEH Erko Kbely Nova LFC A 3. 4:2 (0:2)
Kvalitní utkání dvou rozdílných poločasů. Nova vypustila začátek druhé půle a to Erku stačilo aby se vrátilo do zápasu. Václav Rod, Oldřich Kopecký
Erko Kbely Nova LFC A
Jiří Kaiser – Adam Kučera, Dušan Kučera, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl, Jiří Musel, Čeněk Skoč vs Zdeněk Trmal – Martin Koranda, Václav Kryštof, Milan Macela, Jiří Maláček, Jindřich Skála, Lukáš Skoupilík, Jan Sus, Štěpán Urban
35., 50. Michael Leibl
38. Adam Kučera
48. Čeněk Skoč
20. Štěpán Urban
23. Jan Sus
8. 9. 14 19:30 MIKU3 Trops 1.SK Erko Kbely 2. 7:0 (4:0)
Utkání poznamenal malý počet hráčů hostů. Stránský
Trops 1.SK Erko Kbely
Filip Bartek – Jan Bezděk, Ondřej Kolísek, Petr Pecinovský, Jaroslav Procházka, Jan Rychetský, Filip Umanec vs Jan Leibl st. – Jiří Kaiser, Jakub Kučera, Jan Leibl, Michael Leibl
3., 44. Jan Rychetský
4., 23., 28. Jan Bezděk
35. Filip Umanec
57. Petr Pecinovský
2. 9. 14 19:30 zzNOVOB Erko Kbely UTS Vršovice 1. 3:9 (1:5)
Utkání v jasné režii UTS. Dušan Melíšek, Martin Pecka
Erko Kbely UTS Vršovice
Jiří Kaiser – Jan Horák, Adam Kučera, Dušan Kučera, Jan Leibl, Jiří Musel, Čeněk Skoč vs Petr Střelka – Petr Blabla, Pavel Čírtek, Stanislav Frána, Jan Krtil, Jan Lacina, David Rada, Martin Sekan, Peter Teniak, Michal Wágner