Út 18.11.14 18:30 HRAB2 KáGéčko B Sedm zbabělých A   (HL8C)
Út 18.11.14 19:45 HRAB2 Dynamo R.U.M. A S.N.F. B   (HL6C)

30. 11. 14 16:15 MIKU2 Šrot FC Hosthunters 11. 8:3 (4:3)
Pavel Virt – Zbyněk Adamec, Matúš Bálint, Petr Dubec, Josef Hudeček, Tomáš Novák, Lukáš Rokošný, Josef Vitovič vs Petr Adámek – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála
9. Václav Červenka
12. Jan Skála
29. Jan Červenka
17. 11. 14 15:00 ZAK Hosthunters Sokol Barča Vysočany 10. 3:1 (2:1)
Domácí získali své letošní první vítězství v sezóně. Především za výkon ve druhé půli si ho zasloužili. Plucar
Hosthunters Sokol Barča Vysočany
Michal Klíč – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Milan Mařík, Radek Zaoral vs Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Martin Kříž, Jiří Lukášek, Ondřej Písačka, Tibor Rezdovič, Daniel Vostřez
25. OG
26. Milan Mařík
59. Radek Zaoral
5. Tibor Rezdovič
9. 11. 14 20:00 MIKU1 Řežem to United Hosthunters 9. 9:0 (4:0)
Utkání dobré úrovně a jasnou převahou domácích lepších ve všech ohledech. Trnka
Řežem to United Hosthunters
Michal Vondrka – Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jan Jeřábek, Jakub Kouba, Marek Náhlovský, Michal Novák, Pavel Paszyc, Tomáš Paszyc, Adam Petřík, Jakub Reichmann, Matěj Vondrka vs Martin Adámek – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Radek Zaoral
58. Jakub Reichmann
2. 11. 14 12:30 P1 Hosthunters KTB B 8. 1:5 (0:1)
Na třetí ligu ospalé utkání. Rozhodlo pět minut kdy domácí na chvíli odpadli. Jakub Jirousek, Jan Záhlava
Hosthunters KTB B
Petr Adámek – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Klíč, Jan Kolařík, Radek Zaoral vs Michael Štván – Martin Halama, Daniel Hanžl, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš
48. David Dorničák 17. Roman Krsek
42. Roman Rameš
43., 44. Daniel Hanžl
57. Tomáš Krupka
26. 10. 14 15:00 LITVI Přezletice SK RSC Hosthunters 7. 3:3 (1:2)
Chválíme oba týmy na předvedenou hru. Mělo to spád a  i když domácí měli více ze hry tak hosté velmi dobře bránili. Remíza je zasloužená.
Přezletice SK RSC Hosthunters
Libor Slavata – Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, David Rek, Milan Švec vs Petr Adámek – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Klíč, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Radek Zaoral
21. Marek Jirků
32. Lukáš Myška
60. Milan Švec
16. Jan Kolařík
19. Jan Červenka
58. Milan Mařík
19. 10. 14 18:45 zzSANC4 Hosthunters Karcinogenní 6. 2:4 (0:2)
Rychlý zápas hraný nahoru dolů. Hosté byli efektivnější ve střelbě a zaslouženě vyhráli. Tomáš Axler, David Chrást
Hosthunters Karcinogenní
Petr Adámek – Jan Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Michal Klíč, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Radek Zaoral vs Adam Brtna – Martin Beránek, Pavel Franěk, Jakub Kupec, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Martin Tousek, Jakub Virl, Zdeněk Voska
35. Milan Mařík
57. Jan Červenka
13., 29., 33. Jakub Kupec
50. Michal Mundl
12. 10. 14 11:15 ZAK Hosthunters Zimbru Olymp A 5. 3:10 (2:4)
Zajímavé utkání. Po slibném začátku domácí neudrželi nasazené tempo, ve kterém naopak pokračovali vítězové. Český
Hosthunters Zimbru Olymp A
Petr Adámek – Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Michal Klíč, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Radek Zaoral vs Eugeniu Marandici – Sergiu Birca, Igor Costandoi, Andrian Gaju, Vadim Maistruc, Andrei Pazeniuc, Evgeny Penov, Ruslan Rata, Vladimir Šarapanovschi, Yauheni Vasilyeu
52. Andrei Pazeniuc
5. 10. 14 17:30 HANSP Dejvický expres Hosthunters 4. 7:3 (2:2)
Zasloužená výhra Dejvického expressu. Hosthunters se rychle dostali do vedení ale pak přestali hrát a domácí utkání opanovali. Dufek, Pavel
Dejvický expres Hosthunters
Martin Fuka – Petr Brejcha, Martin Čech, Ondřej Miček, Tomáš Mück, Radek Neveršil, Marek Tkáč vs Petr Adámek – Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Michal Klíč, Jan Kolařík, Milan Mařík, Jan Skála, Radek Zaoral
11., 16., 51., 52., 53. Radek Neveršil
33., 57. Martin Čech
19 Petr Brejcha 4., 7., 41. Milan Mařík
28. 9. 14 08:45 HANSP Hosthunters Alej FK A 3. 1:5 (0:1)
Bojovné utkání, domácí nezvládli konec zápasu. Jan Tlusťák, Miroslav Macháček
Hosthunters Alej FK A
Filip Kolár – Václav Červenka, David Dorničák, Michal Klíč, Jan Kolařík, Jan Skála vs Petr Malec – Pavel Beneš, Petr Beneš, Petr Hanzalius, Martin Humpl, Petr Karhan, Petr Karol, Tomáš Kmínek, Tomáš Pořízek
39. Jan Kolařík 13., 47. Petr Karol
40. Martin Humpl
50. Tomáš Kmínek
54. Petr Beneš
21. 9. 14 17:30 ZABEH Veleslavín Viktoria Hosthunters 2. 7:1 (2:1)
Hosté zaplatili na prázdnou střídačku, jejich úsporná hra bohužel neměla šanci oproti ofenzivní smršti domácích. Miroslav Svoboda
Veleslavín Viktoria Hosthunters
Josef Jordán – Ondřej Bulíř, Jiří Horák, Ondřej Jon, Ivan Junas, Petr Krichebauer, Tomáš Pekár, Václav Žák vs Filip Kolár – Martin Adámek, David Dorničák, Martin Fejlek, Michal Klíč, Radek Zaoral
28., 34., 48. Tomáš Pekár
29. Václav Žák
32., 42. Ondřej Bulíř
53. Ivan Junas
22. Radek Zaoral
7. 9. 14 11:15 ZAK Hosthunters United clans 1. 1:1 (0:0)
Do 45. minuty vcelku poklidné utkání, pak ale domácí během tři minut inkasovali dvě červené karty. United clans si ale s dvojnásobnou přesilovkou nevěděli rady, navíc záhy sami přišli o vyloučeného hráče. Hosté nakonec za neschopnost vstřelit branku málem zaplatili, ale ani obětaví Hosthunters své dvě tutovky v závěru nevyužili. Procházka
Hosthunters United clans
Filip Kolár – Martin Adámek, Jan Červenka, Václav Červenka, David Dorničák, Martin Fejlek, Jan Kolařík, Milan Mařík, Radek Zaoral vs Lukáš Studničný – Robin Bárta, Ondřej Bílý, Jiří Flekač, Tomáš Flekač, Tomáš Kasman, Daniel Miňovský, Lukáš Rožánek, Martin Soudný