8. Borussia Dortšpunt B 11 4 2 5 28:37 10

So 20.9.14 10:00 ZABEH GP Rangers Profesoři   (HL8K)
So 20.9.14 11:15 ZABEH Epic Fail One Team, One Dream   (HL7H)
Ne 21.9.14 08:45 HANSP Alej FK A Dejvický expres   (HL3D)
Ne 21.9.14 10:00 HANSP Plný plíce Tichý vánek   (HL7J)
Út 21.10.14 18:15 SLIVE Greenhorns FC Smíchov PSK   (HL6C)
Út 21.10.14 19:30 SLIVE FELace FK JZD Slivenec   (HL8D)

30. 11. 14 18:45 zzSANC3 Atomovej brouk B Pivson a Pofel 11. 1:3 (1:1)
Pokud domácí pomýšleli na bodový zisk, pak se o něj připravili svou nedisciplinovaností, kvůli které byl rozhodčím zvolen nezvykle přísný metr bez výhod. Domácí tým by měl ubrat na agresivitě v soubojích. Dreksler
Atomovej brouk B Pivson a Pofel
Patrik Zálicha – Josef Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Šrom, Zbyněk Zykmund vs Michal Stoklasa – Matouš Bém, Tomáš Jirkal, Matouš Knapp, Michal Kovář, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Oldřich Sedlák, Petr Valášek
28. Jiří Pech 46 Jakub Šrom
53 Jiří Pech
30. Matouš Bém
34. OG
39. Oldřich Sedlák
17. 11. 14 18:45 TEMPO Bohemia Roztyly Atomovej brouk B 10. 2:2 (0:1)
Pěkné utkání, hosté doplatili na neproměněné šance, zvláště v prvním poločase jich měli opravdu mnoho. Jaroslav Paseka
Bohemia Roztyly Atomovej brouk B
Petr KubátMichal Brabec, Martin Havelka, Dušan Mrozek, Jan Šterner, Aleš Tylinger, Martin Zeman vs Patrik Zálicha – Tomáš Autrata, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Jakub Šrom, Zbyněk Zykmund
42. Martin Havelka
55. Michal Brabec
30., 38. Tomáš Autrata
9. 11. 14 20:00 P2 Normální Chlapi Atomovej brouk B 9. 0:3 (0:1)
Rychlé pohledné utkání, které zaslouženě vyhráli produktivnější hosté. Roman Švejda
Normální Chlapi Atomovej brouk B
Jan Varga – Jan Dont, Michal Kabelka, Jakub Novotný, Petr Poláček, Lukáš Průcha, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina vs Patrik Zálicha – Tomáš Autrata, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund
58 Jakub Novotný 19. Zbyněk Zykmund
34. Jiří Sova
55. Petr Fárka
2. 11. 14 20:00 P2 Atomovej brouk B Borussia Dortšpunt B 8. 4:4 (2:0)
Zápas výborné úrovně, kdy domácí tahali celou dobu za delší konec a všechno nasvědčovalo, že si vítězství pohlídají. Soupeř ale zvýšenou bojovností ve druhém poločase snížil a v poslední minutě vyrovnal. Jiří Lokvenc, Lukáš Novotný
Atomovej brouk B Borussia Dortšpunt B
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund vs Michal Vojáček – Martin Denovský, Matěj Holeček, Michal Kučera, Tomáš Novotný, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka
60. Michal Kučera
26. 10. 14 20:00 P3 Bum bar PV B Atomovej brouk B 3. 3:6 (2:4)
Hrál se hezký rychlý a technický fotbal.
Bum bar PV B Atomovej brouk B
Ondřej Sladký – Jiří Hampeis, Robert Hecht, Jaroslav Kubík, Martin Orinič, Zdeněk Počárovský, Vladimír Urban vs Lukáš Martinkovič – Tomáš Autrata, Michal Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova
44. Petr Fárka
19. 10. 14 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Atomovej brouk B 7. 3:6 (0:2)
Technicky vyrovnané utkání, kde rozhodlo proměňování šancí. Domácí dali dvakrát tyč a spoustu svých šancí zazdili. Jiří Philipp, Petr Burda
Lord Mayor Idiot Atomovej brouk B
Stanislav Futera – Pavol Bendík, Petr Burget, Karel Engliš, František Křesťan, Michal Pinka, Robert Šárovec, Jiří Vícha vs Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Petr Fárka, Jiří Pech, Tomáš Reiter, Jiří Sova, Jakub Šrom
38. Pavol Bendík
58. Petr Burget
59. Michal Pinka
18., 22., 42. Jiří Pech
32., 39. Petr Fárka
35. Jiří Sova
12. 10. 14 20:00 P3 Atomovej brouk B Kapr tým 86 A 6. 3:0 (2:0)
Lepší a efektivnější tým zvítězil. Kapr držel více balon ale šance si téměř nevytvořil. a zaslouženě prohrál. Dufek, Vejvoda
Atomovej brouk B Kapr tým 86 A
Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Michal Fárka, Petr Fárka, Jiří Sova, Patrik Zálicha, Zbyněk Zykmund vs Ondřej Vlasák – Radek Benda, Daniel Čermák, Tomáš Djakov, Radomír Jungbauer, Tomáš Jurčík, Lukáš Kulhánek, Lukáš Zhříval
29. OG
30. Patrik Zálicha
32. Josef Fárka
8. Radek Benda
5. 10. 14 18:45 ZAK Debakl FC Atomovej brouk B 5. 2:2 (1:0)
Vyrovnané utkání, které nabídlo výbornou úroveň skončilo zaslouženou remízou, i když hosté v poslední minutě odmítli vítězství... Smetana
Debakl FC Atomovej brouk B
Luboš Valent – David Červený, Marek Šifta, Alexandr Sirotek, Jan Štoncner, Jan Šuráň, Miloslav Vašák vs Štefan Dražkovič – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Petr Fárka, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund
10. Marek Šifta
57. Miloslav Vašák
43. Zbyněk Zykmund
55. Jiří Sova
28. 9. 14 20:00 P1 Atomovej brouk B Botič FC 4. 1:2 (0:2)
Hezké korektně hrané utkání.
Atomovej brouk B Botič FC
Jakub Skřejpek – Tomáš Autrata, Josef Fárka, Michal Fárka, Petr Fárka, Jiří Pech, Jiří Sova, Zbyněk Zykmund vs Jan Soušek – Jaroslav Hájek, Jaromír Horníček, Martin Jiroušek, Václav Plecitý, Jan Špatenka, Jakub Štochl, Michal Stratil, Tomáš Voděsil
31. Jiří Pech 10., 21. Václav Plecitý
14. 9. 14 20:00 P2 Atomovej brouk B Puk PFC 2. 0:5 (0:1)
Utkání výborné úrovně, ve kterém hosté na rozdíl od domácích dokázali proměňovat svoje šance.