Po 1.9.14 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Yellow Dildos A   (HL5B)
Po 1.9.14 19:30 zzNOVOB Domácí potřeby A Sebranka FC A   (HL3A)
Út 16.9.14 18:30 HRAB1 Ministerstvo obrany VZ   (HL8I)
Út 16.9.14 19:45 HRAB1 Real Sharks S.N.F. B   (HL6C)
Po 24.11.14 19:00 BECH Sklenářka FC Borussia Bubeneč   (HL4A)
Po 24.11.14 20:15 BECH Stará dáma Břewnow boys KMK   (HL3A)

23. 11. 14 11:15 P3 Sever 1.FC Améby AFC A 11. 3:2 (2:2)
V tomto zápase nevyhrál lepší celek, ale tým, který si vítězství za bojovnost více zasloužil. Po vyrovnané 1.půli se ve 32. minutě trefil Sever a tato branka rozhodla o zisku 2 bodů.
Sever 1.FC Améby AFC A
Roman Kuba – Karel Frankota, Petr Kvapil, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Tomáš Roštík, Petr Vydra vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jiří Ivančo, Adam Krejča, Jakub Marek, Filip Mikeš, Jakub Pírko, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf
5. Karel Frankota
11. Rostislav Pulkrab
32. Tomáš Roštík
3. Jiří Ivančo
30. Jakub Pírko
9. 11. 14 10:00 STOD Améby AFC A Lucky team 10. 2:1 (1:1)
Pohledné utkání vyrovnaného průběhu skončilo těsnou výhrou domácích. Trnka
Améby AFC A Lucky team
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Adam Krejča, Jakub Marek, Filip Mikeš, Jakub Pírko, Oldřich Růžička, Michal Šorf, Petr Šorf vs Michal Adámek – Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Pavel Najman, Jakub Tecl, Radek Tůma, Jiří Uher, Martin Valter
9. Jakub Pírko
35. Adam Krejča
29. Radek Tůma
2. 11. 14 16:15 HANSP Šotgani Améby AFC A 9. 3:2 (1:1)
Bojovné utkání dobré úrovně, které ve svůj prospěch otočili domácí díky většímu důrazu v koncovce. Brhel, Pavel
Šotgani Améby AFC A
Jiří Vaněk – David Böhm, Dušan Drličiak, Kryštof Klimeš, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Lukáš Poláček, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Adam Krejča, Jakub Marek, Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Šmída, Pavel Voska
2. Jan Zlesák
43. Jiří Šrámek
47. Kryštof Klimeš
8. Adam Krejča
32. Pavel Voska
26. 10. 14 18:45 P1 Améby AFC A Levá fuska 8. 7:0 (3:0)
Poklidné utkání kde dominovali domácí. Petr Pavlíček, Roman Zdrubecký
Améby AFC A Levá fuska
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jiří Ivančo, Adam Krejča, Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Šmída vs Jan Fiala – Lukáš Fiala, Jakub Kabourek, Pavel Mejstřík, Pavel Opletal, Jan Vencour
13., 38. Oldřich Růžička
22., 29. Jiří Ivančo
33., 50. David Šmída
37. Alan Balha
19. 10. 14 20:00 MIKU3 Kluci z Vršovic Améby AFC A 7. 2:1 (1:0)
Lehce vypjaté utkání, které skončilo šťastnou výhrou domácích. Hošek
Kluci z Vršovic Améby AFC A
Tomáš Icík – Mikuláš Churáček, Jiří Frolík, Jakub Havlín, David Jonáš, Martin Roskovec, Martin Vičík, Ondřej Vičík, Martin Vydra vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jiří Ivančo, Adam Krejča, Jakub Marek, Filip Mikeš, Jakub Pírko, Michal Šorf, Pavel Voska
16. Martin Vičík
48. Mikuláš Churáček
44. Jiří Ivančo
12. 10. 14 18:45 P2 Améby AFC A JH 6. 4:1 (0:1)
Pěkně hrané utkání se zaslouženou výhrou domácích. Tomáš Slavík, Jan Hanton
Améby AFC A JH
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jiří Ivančo, Adam Krejča, Filip Mikeš, Jakub Pírko, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska vs Ondřej Trunečka – Miroslav Benáček, Michal Čermák, Vladimír Kuklík, Ondřej Novák, Adam Rožánek, Martin Šnajdr, Václav Ulrich
40. Alan Balha
49., 54. Jiří Ivančo
59. David Šmída
14. Ondřej Novák
5. 10. 14 16:00 BECH Desítníci CH.C. Améby AFC A 5. 1:4 (1:1)
Vcelku slušné utkání, téměř bez problému, ale tým hostů využil pět hráčů na střídání a díky tomu deklasoval soupeře. Robert Solanský, Milan Srníček
Desítníci CH.C. Améby AFC A
Martin Uhlíř – Jiří Bauer, Ondřej Horčic, Lubor Klouda, David Kratochvíl, Kevin Ráž, Miloslav Sejrek vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jiří Ivančo, Adam Krejča, Filip Mikeš, Jakub Pírko, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf
25. David Kratochvíl 2. Adam Krejča
50., 60. Jakub Pírko
55. Oldřich Růžička
28. 9. 14 20:00 P2 Améby AFC A Deportivo Estudiantil FC A 4. 0:1 (0:0)
Krásný a vyrovnaný zápas, ve kterém byly šance na obou stranách. Hosté více tlačili a proto zaslouženě vyhráli.
Améby AFC A Deportivo Estudiantil FC A
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jiří Ivančo, Adam Krejča, Jakub Marek, Jakub Pírko, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf vs Luis A. Padilla Mendoza – Jose Alonso Morales, Hugo Barcia, Jesus Castillo, Felix Jimenez, Guillermo Sebastian Menendez, Jakub Nový, Cristian Reta, Otoniel Salazar Moreno, Filip Štorkán
58. Jesus Castillo
21. 9. 14 20:00 P2 Améby AFC A Talent Praha FC 3. 3:0 (0:0)
Vyrovnané utkání v prvním poločase. Ve druhém rozhodla především lepší koncovka domácích a také fyzická kondice. Michal Prokop, Michal Zvoník
Améby AFC A Talent Praha FC
Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jiří Ivančo, Adam Krejča, Jakub Marek, Filip Mikeš, David Šmída, Petr Šorf, Pavel Voska vs Martin Holovský – Jiří Geisler, Petr Hejkal, Jaroslav Hojer, Dominik Holinka, Josef Holovský, Tomáš Kynčl, Luboš Míchal, Jan Štangel, Adam Stuchel
43. Jiří Ivančo
44. Jakub Marek
50. Adam Krejča
14. 9. 14 18:45 P3 Vzteklé Želvičky Améby AFC A 2. 2:4 (1:2)
Hosté byly jasně lepším týmem a po zásluze vyhráli. Klail,Vojtěch
Vzteklé Želvičky Améby AFC A
Pavel Štěrba – Martin Časar, Jozef Drábek, Tomáš Horák, Tomáš Kougl, Zdeněk Pospíchal, Jiří Šolek, Marek Stejskal, Tomáš Surovec, Jakub Tománek, Jiří Tomášek, Petr Vítek, Karel Winter vs Karel Jindřichovský – Alan Balha, Jiří Ivančo, Adam Krejča, Jakub Marek, Jakub Pírko, Oldřich Růžička, David Šmída, Pavel Voska
15. Zdeněk Pospíchal
37. Tomáš Surovec
24., 52. Pavel Voska
26. OG
39. David Šmída
55. Alan Balha
7. 9. 14 12:15 BECH Améby AFC A Světlušky 1. 6:3 (2:1)
Po poměrně vyrovnaném prvním poločase se zápas zvrhnul v přestřelku, oba celky se vystřídaly ve vedení a rozhodnutí přinesla až předposlední minuta. Michal Čermák, Martin Baitler
Améby AFC A Světlušky
Karel Jindřichovský – Jakub Marek, Filip Mikeš, Oldřich Růžička, David Šmída, Michal Šorf, Petr Šorf, Pavel Voska vs Jiří Krupka – Tomáš Bárta, Patrik Hadrbolec, Luboš Koucký, Jan Matějka, Martin Phillip, Martin Štros