Čt 27.11.14 20:45 DEKAN VZ Dynamo R.U.M. B 11. 3:1
Po 10.11.14 20:30 STER2 Canary FC VZ 10. 1:1
Po 3.11.14 18:15 CESMI VZ Ya Basta! A 9. 3:2
Po 20.10.14 20:15 zzKLAU2 ZAK Praha VZ 8. 1:2
St 15.10.14 18:00 STER3 South Rise Again FC VZ 7. 1:3
Po 29.9.14 19:15 STER2 Prosím, nesmějte se VZ 5. 3:1
Út 23.9.14 20:15 zzKLAU2 VZ OrangeBoom 4. 1:3
Út 16.9.14 18:30 HRAB1 Ministerstvo obrany VZ 3. 2:1
Po 8.9.14 19:00 STOD VZ Liboc united 2. 3:2
Út 2.9.14 18:30 HRAB3 Klamovská skvadra VZ 1. 2:0

1. Ya Basta! A 11 8 1 2 33:19 17
2. Ministerstvo obrany 11 6 3 2 32:20 15
12. Prosím, nesmějte se 11 2 2 7 9:25 6

Pá 5.9.14 19:30 BECH Co je? Rarach FC   (HL8J)
Pá 5.9.14 20:45 BECH Gumídci Méďové FC Nalejto 1.FC   (HL5F)
Út 9.9.14 19:00 zzKLAU2 Shooters Morava FC KáGéčko A   (HL7E)
Út 9.9.14 20:15 zzKLAU2 TIP IZOL - Homidlo KK El Barto   (HL8D)
Čt 23.10.14 19:00 P3 Estudiantes UVL Klokan club UVL   (UVL1A)
Čt 23.10.14 20:15 P3 Nejistý Felix UVL Nic Moc Boys UVL   (UVL1A)

27. 11. 14 20:45 DEKAN VZ Dynamo R.U.M. B 11. 3:1 (2:1)
Jedním slovem holomajzna. Zasloužená výhra domácích. Procházka, Dreksler
VZ Dynamo R.U.M. B
Marek Petráček – Pavel Hladík, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek vs Libor Freudenfeld – Karel Freudenfeld, Lukáš Kloubek, Tomáš Křížek, Vojtěch Lysý, Tomáš Materna, Lukáš Matoušek, Jakub Městka, Jan Nemeš, Radek Šulc
18. Pavel Hladík
27. Jakub Petráček
52. Petr Kasalický
3. Lukáš Kloubek
10. 11. 14 20:30 STER2 Canary FC VZ 10. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání s minimem šancí. Zápas se odehrával převážně uprostřed hřiště. Patrik Byrouti, Filip Bari
Canary FC VZ
Lukáš Radosta – Martin Alexander, Stanislav Dragoun, Roman Mlázovský, Jakub Němec, Roman Pavlík, Rolando Pitti ml., David Sedláček, Josef Sklenář vs Radek Heřmánek – Jan Černý, Tomáš Černý, Pavel Hladík, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek
29. David Sedláček 53. Jakub Petráček
3. 11. 14 18:15 CESMI VZ Ya Basta! A 9. 3:2 (2:2)
První poločas byl naprosto vyrovnaný a oba týmy vstřelili dvě branky. Ve druhé půli stačila jedna branka domácího týmu, na kterou už hosté nedokázali odpovědět. Husák
VZ Ya Basta! A
Marek Petráček – Tomáš Černý, Pavel Hladík, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Libor Pintér vs Daniel Mališ – Štěpán Ciprýn, Tomáš Faukner, Štěpán Jahoda, Libor Kodl III., Ondřej Lhotský, Dan Podpěra, Jaroslav Srp, Tomáš Žůrek
9., 16., 46. Jakub Petráček 21. Štěpán Ciprýn
29. Libor Kodl III.
20. 10. 14 20:15 zzKLAU2 ZAK Praha VZ 8. 1:2 (1:2)
Bojovné, ale velmi slušné utkání průměrné úrovně, ve kterém byli domácí lepší v držení míče, ale nedokázali zdolat obětavost a dobře organizovanou obranu hostujícího týmu. Brhel,Houda
ZAK Praha VZ
Jiří Kašpar – Jan Králíček, Milan Krejčí, Ladislav Leština, Václav Medřický, Petr Šimek, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal vs Marek Petráček – Tomáš Černý, Pavel Hladík, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek
7. Jakub Zavázal 1. Jakub Petráček
12. Pavel Hladík
15. 10. 14 18:00 STER3 South Rise Again FC VZ 7. 1:3 (0:1)
Utkání proběhlo v duchu fair play a hosté zaslouženě vyhráli.
South Rise Again FC VZ
Roman Dámen – Michal Dobiáš, Marek Duda, Jakub Šafařík, Richard Schubert vs Pavel Hladík – Jan Černý, Tomáš Černý, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Marek Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek
33. Marek Duda 25. Petr Kasalický
41. Pavel Hladík
50. Libor Pintér
7. 10. 14 20:45 STOD VZ Sorbino 6. 3:2 (1:0)
Šťastné vítězství domácích ve vyrovnaném utkání. Kučera, Faltus
VZ Sorbino
Marek Petráček – Jan Černý, Tomáš Černý, Pavel Hladík, Petr Kasalický, Jaroslav Libíček, Jakub Petráček, Ivan Žalmánek vs Jiří Šimeček – Milan Balda, Michal Duffek, Jakub Dvořák, Jan Hovězák, Michal Hruška, Jan Malec, Radek Štveráček, Pavel Žák
6., 39. Jakub Petráček
52. Pavel Hladík
32., 45. Michal Hruška 37. Jan Hovězák
29. 9. 14 19:15 STER2 Prosím, nesmějte se VZ 5. 3:1 (2:1)
Zápas se spoustou nepřesností na obou stranách. VZ, kteří hráli pouze ve 4 bojovali, ale na vítězství to nestačilo. Tomáš Jakl
Prosím, nesmějte se VZ
Jiří Vohnický – Filip Friedman, Petr Friedman, Zbyšek Homola, Martin Klinger, Václav Pokorný, Jan Rychlovský vs Marek Petráček – Tomáš Černý, Pavel Hladík, Jakub Petráček, Ivan Žalmánek
5. Martin Klinger
15. OG
43. Jan Rychlovský
25. Pavel Hladík
23. 9. 14 20:15 zzKLAU2 VZ OrangeBoom 4. 1:3 (0:1)
Velké tempo od první minuty. Krásný fotbal na obou stranách, vyhráli bojovnější a o něco lepší hosté. Stanislav Bezděka, Zbyněk Šámal
VZ OrangeBoom
Radek Heřmánek – Tomáš Černý, Pavel Hladík, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek vs Ondřej Dušek – Filip Kadlec, Jakub Malý, Daniel Nouzák, Ondřej Samohýl, Vojtěch Samohýl
37. Pavel Hladík 15., 47. Daniel Nouzák
60. Jakub Malý
16. 9. 14 18:30 HRAB1 Ministerstvo obrany VZ 3. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání průměrné úrovně, které vyhrál šťastnější tým domácích, brankou v posledních minutách utkání. Kubík
Ministerstvo obrany VZ
Jan Tajbl – Miroslav Baloun, Radim Černota, Pavel Chotaš, Tomáš Fuňka, Martin Hendrych, Pavel Poláček, Jan Pour, Marek Sobota vs Radek Heřmánek – Jan Černý, Tomáš Černý, Pavel Hladík, Jakub Petráček, Libor Pintér, Ivan Žalmánek
53. Pavel Chotaš
57. Miroslav Baloun
27. Pavel Hladík
8. 9. 14 19:00 STOD VZ Liboc united 2. 3:2 (3:2)
Družstva se sešla v počtu umožňujícím zahájit zápas (tj. 4+1), takže očekávat plnohodnotný, fyzicky náročný match očekávat nešlo.. Po první půli došly soupeřům síly, což nakonec více vyhovovalo domácím, kteří uhájili těsné vítězství. Tomáš Andrle, Jiří Jambor
VZ Liboc united
Radek Heřmánek – Jan Černý, Pavel Hladík, Jakub Petráček, Libor Pintér vs Tibor Szenczi – Daniel Gemza, Kamil Kejř, Pavel Kejř, Robin Král
8., 25. Pavel Hladík
12. Kamil Kejř
15. Daniel Gemza
2. 9. 14 18:30 HRAB3 Klamovská skvadra VZ 1. 2:0 (0:0)
Kvalitní utkání ve kterém zvítězil střelecky uspěšnější tým. Josef Petr, Petr Maleček