Ne 19.10.14 17:30 SANC1 Real Motion SG Sexy prdelky   (HL8L)
Ne 19.10.14 18:45 SANC1 Malvazinky 1.FC Atomový veverky B   (HL7K)
Ne 2.11.14 16:15 MIKU1 Tichý vánek Social Members FC   (HL7J)
Ne 2.11.14 17:30 MIKU1 S.T.R.U.P. Defect Praha   (HL5I)
Ne 9.11.14 17:30 ARIT Zlíchov Catholic FC Airconquest F.F.C.   (HL8O)
Ne 9.11.14 18:45 ARIT Masokombinát Hattrick Prosek FC   (HL7L)

28. 11. 14 19:00 P1 Guinness AC Tutto bene A 11. 1:4 (1:2)
Opravdovou bitvu o černého petra ve velmi pohledním utkání z obou stran zvládli střelecky lépe hosté. Kohout
Guinness AC Tutto bene A
Jan Zelenka – Daniel Fára, Petr Kain, Pavel Majringer, Petr Mánek, Martin Musílek, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Jaroslav Hušek, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek, László Tóth, Yuriy Yehorov
8. Daniel Fára 19., 38. Miloš Klapal
30. Jaroslav Hušek
48. Pavel Kubal
10. Filip Fidler
27. Pavel Kubal
17. 11. 14 18:45 MIKU3 Gólostroje FC Guinness AC 10. 2:6 (1:5)
Zápas rozhodl první poločas a střelecká forma Vybírala. Roman Vavro, Aleš Michálek
Gólostroje FC Guinness AC
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jiří Stuchlík vs Jan Zelenka – Daniel Fára, Pavel Majringer, Petr Mánek, Martin Musílek, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk, Marek Vybíral
25. Miroslav Malý
34. Vojtěch Noha
8. Petr Mánek
13., 19., 26. Marek Vybíral
23. Martin Musílek
59. Pavel Majringer
7. 11. 14 18:00 MALES Guinness AC Delfínci 9. 2:5 (1:2)
Rozdíl mezi oběma týmy nebyl tak velký, jak by napovídal výsledek. Každopádně se hrál velmi kvalitní fotbal s řadou šancí. Rozhodla asi větší rychlost a pohotovost Delfínků. Tomáš Mládek, Vladimír Anev
Guinness AC Delfínci
Jan Zelenka – Daniel Fára, Petr Kain, Pavel Majringer, Petr Mánek, Josef Nedó, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk, Marek Vybíral vs Jaroslav Nykl – Petr Bakalár, Marek Frýdl, Ondřej Joch, Martin Lukavský, Jan Maroušek, Ladislav Moravec
5. Daniel Fára
49. OG
2., 25. Marek Frýdl
45., 47. Martin Lukavský
59. Jan Maroušek
31. 10. 14 17:45 STOD Čelzí Guinness AC 8. 2:2 (2:1)
Hosté z tlaku v závěru vytěžili alespoň bod. Jan Vejmelka, Michal Krystín
Čelzí Guinness AC
Jakub Nemčok – Filip Hřebačka, Marek Lojkásek, Adam Modrý, Matěj Sedmidubský, Václav Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot vs Jan Zelenka – Daniel Fára, Petr Kain, Pavel Majringer, Petr Mánek, Josef Nedó, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk, Marek Vybíral
15. Adam Modrý
20. Filip Hřebačka
22., 60. Marek Vybíral
17. 10. 14 17:45 TEMPO Guinness AC Pyjavíce FK 7. 2:3 (1:2)
V zápase měli převahu hosté, které v útočných akcích dobře podporoval gólman, ale nebyli schopni proměnit ani ty nejvyloženější šance. Petr Vaněček, Pavel Kořánek
Guinness AC Pyjavíce FK
Jan Zelenka – Daniel Fára, Petr Kain, Pavel Majringer, Petr Mánek, Josef Nedó, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk, Marek Vybíral vs Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Friml, Jan Galetka, Jan Jedlička, Jaroslav Kraus, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Petr Pouzar, Tomáš Rejlek, Karel Roubíček, Michal Slabý, Tomáš Tominec
12. Petr Mánek
38. Petr Kain
10. Jan Friml
24. Jan Obrtel
43. Tomáš Rejlek
10. 10. 14 19:30 zzNOVOB Bílá pohroma Guinness AC 6. 9:2 (2:2)
V 1. poločase lepší Guiness, ale ve 2. poločase hráčům Pohromy vyšla každá akce a skóre rostlo. Pro Guiness je skóre moc kruté. Kopřiva
Bílá pohroma Guinness AC
Michal Tichý – Ondřej Černý, David Janovský, Petr Olbert, Petr Tichý, Jakub Tinta, Josef Viktora vs Jan Zelenka – Daniel Fára, Pavel Majringer, Petr Mánek, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk, Marek Vybíral
10., 59. Petr Olbert
28., 37., 41. Petr Tichý
45., 49., 56. Ondřej Černý
48. David Janovský
9., 12. Marek Vybíral
3. 10. 14 18:00 P3 Guinness AC Šachťor Praha CF 5. 4:0 (4:0)
Rozhodčí se nedostavil! Domácí byli jasně lepším týmem.
Guinness AC Šachťor Praha CF
Jan Zelenka – Daniel Fára, Petr Kain, Pavel Majringer, Petr Mánek, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk, Marek Vybíral vs Roman Kreisinger – Lukáš Dajčar, Petr Halo, Jan Jakimeczko, Václav Mottl, Lukáš Müller, Miroslav Novotný, Karel Růžička
2. Tomáš Rakušan
8. Pavel Majringer
19. Marek Vybíral
29. Jan Zelenka
26. 9. 14 18:15 zzNOVOB Real Prd Guinness AC 4. 2:1 (0:1)
Pěkné utkání vyrovnaného průběhu. Hosté sice vedli, ale soupeř dvěma slepenými góly vývoj otočil. Trnka
Real Prd Guinness AC
Vladimír Kalous – Jan Enökl, Michael Kalous, Pavel Matoušek, Petr Matoušek, Jiří Princ, Jan Sinecký, Jiří Tomášek, Václav Tůma, Michal Volák vs Jan Zelenka – Daniel Fára, Petr Kain, Pavel Majringer, Petr Mánek, Josef Nedó, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk
45. Jiří Princ
48. Michael Kalous
26. Josef Nedó
19. 9. 14 18:15 PRKOP Guinness AC Pivní balet 3. 4:5 (3:5)
První poločas jako na houpačce. Domácí rychle vedli, ale soupeř ještě do poločasu skóre otočil. Husák
Guinness AC Pivní balet
Josef Nedó – Petr Kain, Pavel Majringer, Petr Mánek, Martin Musílek, Michal Vodňaruk, Jan Zelenka vs David Poláček – Marek Böhm, Martin Koula, Vít Petrák, Pavel Plas, Filip Průcha, Josef Soukup, Pavel Žák
7., 43. Pavel Majringer
9., 12. Petr Mánek
6. Vít Petrák
15., 28. Martin Koula
22. Pavel Žák
23. Filip Průcha
12. 9. 14 19:00 TEMPO Los Bimbananos Guinness AC 2. 3:2 (1:1)
Pěkné utkání. Zápas by si zasloužil remízu. V závěru utkání domácí strhli vedení na svou stranu. Patrik Janda, Alen Gavranovič
Los Bimbananos Guinness AC
Ondřej Nový – Jiří Konečný, Štěpán Kotoun, Rostislav Starý, Jakub Synek, Matěj Záhorský, Jan Zavadil vs Jan Zelenka – Daniel Fára, Pavel Majringer, Petr Mánek, Tomáš Rakušan, Michal Vodňaruk, Marek Vybíral
11., 45. Rostislav Starý
51. Jiří Konečný
6. Marek Vybíral
32. Tomáš Rakušan
7. 9. 14 16:15 DEKAN Guinness AC Heliport SK 1. 1:1 (1:0)
Zasloužená remíza. Jiří Vítek, Zdeněk Holakovský
Guinness AC Heliport SK
Jan Zelenka – Daniel Fára, Pavel Majringer, Petr Mánek, Michal Vodňaruk, Marek Vybíral vs Ondřej Prejzek – Karel Barták, Kryštof Dukát, Šimon Dukát, Marek Foglar, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Jiří Velebil