Ne 26.10.14 16:15 TEMPO Periferie United Klub odložených mužů   (HL6L)
Ne 26.10.14 17:30 TEMPO Typos - Garda FC Ugandská ťava VET   (VL3D)

30. 11. 14 15:00 zzSANC3 Zlíchov Catholic FC ONBLACK 11. 5:1 (1:1)
Utkání plné nepřesností, štěstí stálo při domácích. Josef Kapek, Viktor Máchal
Štěpán Sklenička – Viktor Glac, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Prokop Šorm vs Jiří Fiala – Tomáš Fiala, Lukáš Macháček, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák
49. Dominik Radina
53., 59. Prokop Šorm
5. Tomáš Fiala
17. 11. 14 17:30 MIKU4 Alkmar Zlíchov Catholic FC 10. 2:6 (2:3)
Na hřišti slušná přestřelka, kdy Zlíchov nejdříve navýšil své vedení dvakrát o dva góly a Alkmar stáhl na rozdíl branky. Druhá půle byla opět ve znamení navyšování skóre Zlíchova. Alkmar bojoval až do konce, ale na zvrat neměli nárok. Ries
Alkmar Zlíchov Catholic FC
Jan Rozkovec – Martin Čermák, Jakub Černý, Jáchym Horáček, Tomáš Mandík, Tomáš Pospíchal, Jaroslav Zíka vs Štěpán Sklenička – Viktor Glac, Gabriel Hévr, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Jakub Šenovský, Prokop Šorm
15. Tomáš Mandík
27. Martin Čermák
12., 54. Viktor Glac
14., 25. Gabriel Hévr
42. Matěj Jirsa
57. Dominik Radina
9. 11. 14 17:30 ARIT Zlíchov Catholic FC Airconquest F.F.C. 9. 5:1 (3:0)
1.poločas jednoznačněv režii domácích, který 3x skorovali. I 2.poločas Zlíchov proměňoval svoje šance a byl mnohem nebezpečnější. Husák, Šídlo
Zlíchov Catholic FC Airconquest F.F.C.
Štěpán Sklenička – Viktor Glac, Gabriel Hévr, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Jakub Šenovský, Prokop Šorm vs Jan Novák – David Hübner, Martin Jeník, Václav Kružík, Luboš Nouzovský, Martin Šorma, Ladislav Tichý
18., 56. Tomáš Kubík
23., 39. Prokop Šorm
26. Dominik Radina
34. Martin Jeník
2. 11. 14 15:00 HANSP Vixens Zlíchov Catholic FC 8. 3:18 (2:10)
Tomáš Havelka
Vixens Zlíchov Catholic FC
Miluše Komůrková – Zdeňka Čelišová, Petra Chlupatá, Gabriela Dovrtělová, Romana Kábelová, Marie Keilová, Jitka Korchová, Kateřina Pšeničková vs Štěpán Sklenička – Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Jakub Šenovský, Prokop Šorm
47. Štěpán Sklenička
19. 10. 14 17:30 MIKU4 Zlíchov Catholic FC Komety FC B 7. 1:7 (0:4)
Šimon Kulakowski, Matěj Povolný
Zlíchov Catholic FC Komety FC B
Štěpán Sklenička – Viktor Glac, Matěj Jirsa, Tomáš Kubík, Jakub Šenovský, Prokop Šorm vs Alexej Tsarev – Zdeněk Benda, Eduard Leganov, Mark Litvinov, Alexander Novoselov, Vladimir Obolenskiy, Eduard Reypashi
41. Prokop Šorm 2., 15., 58. Mark Litvinov
20. Eduard Reypashi
28., 34., 40. Vladimir Obolenskiy
12. 10. 14 15:00 MIKU3 Výlov 0.FC Zlíchov Catholic FC 6. 1:6 (1:4)
Zlíchov nedal soupeři šanci a zaslouženě vyhrál. Pavel Křehlík, Marek Beneš
Výlov 0.FC Zlíchov Catholic FC
Karel Mrvík – Zdeněk Černý, Vojtěch Hála, Pavel Mičánek, Petr Soldát, Jiří Šorčík, Martin Vegricht vs Štěpán Sklenička – Viktor Glac, Gabriel Hévr, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Prokop Šorm
24. Zdeněk Černý 5., 21. Prokop Šorm
12. Michael Jirsa
29., 60. Matěj Jirsa
52. Viktor Glac
5. 10. 14 17:30 ARIT Stříbrný hroch C Zlíchov Catholic FC 5. 3:1 (2:1)
Když první akce na obou stranách skončily brankou, vypadalo to na brankové hody. Ty se však nekonaly, nicméně šancí bylo mnoho na obou stranách. Vyhrál spíš šťastnější než lepší tým. Pavel Potměšil
Stříbrný hroch C Zlíchov Catholic FC
Michal Nedbal – Jiří Horák, Vlastimil Kesner, Marek Kupka, Martin Nedbal, Václav Novotný, František Přaslička, Přemysl Přaslička, Martin Sazma, Patrik Svitek, János Szászik, Jiří Večerník vs Štěpán Sklenička – Viktor Glac, Gabriel Hévr, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Jakub Šenovský, Prokop Šorm
2. Marek Kupka
21. Václav Novotný
39. Patrik Svitek
1. Viktor Glac
28. 9. 14 17:30 ARIT Zlíchov Catholic FC Red Leads 4. 2:4 (1:2)
Průměrné utkání se šťastnějším koncem pro hostující tým, který byl o něco málo lepším týmem. Husák,Šídlo
Zlíchov Catholic FC Red Leads
Štěpán Sklenička – Viktor Glac, Gabriel Hévr, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Dominik Radina vs David Stránský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Jan Petrůj, Jonathan Ton, Jiří Vorel
17. Gabriel Hévr
39. Tomáš Kubík
8., 14., 58. Jonathan Ton
44. Jan Petrůj
21. 9. 14 16:15 TEMPO Pražská hnědka DK Zlíchov Catholic FC 3. 0:6 k.
Snaživý výkon obou týmů, ve druhém poločase převážilo mládí nad zkušeností. Pavel Procházka, Radek Strnad
Pražská hnědka DK Zlíchov Catholic FC
Lukáš Hála – Petr Blažej, Martin Dvořák, Daniel Horník, Vít Martinec, Pavel Nádraský, Jan Válek vs Štěpán Sklenička – Viktor Glac, Gabriel Hévr, Matěj Jirsa, Dominik Radina, Prokop Šorm
16. Martin Dvořák
19. Pavel Nádraský
15., 56. Matěj Jirsa
24., 51. Gabriel Hévr
58. Viktor Glac
14. 9. 14 17:30 CESMI Zlíchov Catholic FC Lokomotiva DP 2. 4:5 (1:3)
Hezké utkání, v němž se hráči hostů vypracovali náskok. Soupeř však závěr zápasu zdramatizoval. Trnka
Zlíchov Catholic FC Lokomotiva DP
Štěpán Sklenička – Viktor Glac, Matěj Jirsa, Michael Jirsa, Tomáš Kubík, Dominik Radina, Jakub Šenovský, Prokop Šorm vs Pavel Dvořák – Rostislav Antal, David Čermák, Pavel Filip, Ondřej Hlad, Andrey Knyazkov, Martin Koubek, Arnaud Quily
29., 42. Michael Jirsa
33. Matěj Jirsa
54. Viktor Glac
20. David Čermák
23., 23. Rostislav Antal
32., 39. Andrey Knyazkov
7. 9. 14 20:00 DEKAN DDR FC Zlíchov Catholic FC 1. 5:0 (2:0)
Kuriozitou tohoto utkání byly dvě branky brankáře domácích přes celé hřiště. Hosté své šance zahazovali a proto to na body nestačilo. Čapla