Čt 9.10.14 19:30 HANSP Ravens FC Rosengart FC   (HL8C)

2. 12. 14 18:30 HRAB2 Sean team B PRKA 11. 2:7 (0:5)
Domácí začali ve čtyřech v poli a bylo po zápase. Libor Viták, Jan Spěvák
Petr Smělý – Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Jiří Kuklík, Petr Šmigol, Pavel Tomšík vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták
7. Marek Viták
18., 30., 41. Ondřej Erban
24., 32. Martin Šantrůček
18. 11. 14 19:45 HRAB3 PRKA KáGéčko A 10. 3:6 (2:4)
Domácí neměli nikoho na střídání, ale snažili se dát do toho vše. Leč na soupeře to tentokrát nestačilo. Milan Bartoš, Stanislav Roček
PRKA KáGéčko A
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Lukáš Venclík, Marek Viták vs Martin Jermář – Filip Bartůšek, Matěj Bronec, František Chmel, Josef Čižinský, Lukáš Jarrah, Roland Kralik, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Jakub Trefný, Josef Voborník
40., 53. František Chmel
5. 11. 14 18:45 ARIT PRKA Torpédo Hulín FC 9. 0:4 (0:0)
V prvním poločase to vypadalo na vyrovnaný souboj až do konce, ale gól ve čtyřicáté druhé minutě rozhodl o konečném stavu. Matyáš Neuwirth, Filip Obermajer
PRKA Torpédo Hulín FC
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Martin Šantrůček, Lukáš Venclík vs Milan Víšek – František David, Martin Fujáček, Petr Jahn, Jan Piskáček, Jan Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
42. Martin Fujáček
47. František David
54. Petr Valenta
58. Petr Žaloudek
30. 10. 14 18:15 HOSTI Nezlomní bastardi PRKA 8. 5:3 (3:2)
Pěkné utkání, oba týmy hrály fotbal, ale Nezlomní bastardi byli přeci jen o něco lepší. Milan Husák
Nezlomní bastardi PRKA
David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Jiří Hrubeš, Jiří Pereverzov, Christoph Puschmann, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka vs Antonín Vrána – Ondřej Erban, Maxime Gardie, Pavel Jahoda, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták
8., 57. Christoph Puschmann
18. Jiří Pereverzov
30., 51. Dylan Schiffers
15. Maxime Gardie
28. Lukáš Venclík
60. Pavel Jahoda
23. 10. 14 17:00 ZAK PRKA Los Muchachos 7. 0:3 (0:0)
Poklidné utkání s jasným výsledkem.
PRKA Los Muchachos
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Jan Tábořík, Lukáš Venclík vs Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Josef Klíma, Jan Kořínek, Filip Krystl, Radoslav Michalisko, Martin Szotkowski, Jan Vážný
32. Lukáš Janovský
38. Josef Klíma
42. Filip Krystl
15. 10. 14 20:15 zzKLAU1 Kovárna PC PRKA 6. 1:2 (1:0)
Zápas se hrál ve slušném tempu, domácí bránili hubené vítězství, které jim uteklo až v závěru zápasu. Plucar
Kovárna PC PRKA
Patrik Doubek – Libor Adamec, Jan Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Petr Košata, Martin Machač, Pavel Plachý, Patrik Pleštil vs Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík, Marek Viták
20. Martin Machač 55. Štěpán Šantrůček
59. Maciej Jerzy Dec
8. 10. 14 19:00 METE2 PRKA Fotbaloví bozi 5. 0:3 (0:1)
Tým Fotbalových bohů byl technicky lepší a proto zvítězil 3:0. Linhart
PRKA Fotbaloví bozi
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Pavel Jahoda, Martin Šantrůček, Štěpán Šantrůček, Jan Tábořík, Lukáš Venclík vs Lukáš Grygar – Šimon Fuka, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček
21. Tomáš Hendrych
40., 51. Ondřej Schejbal
23. 9. 14 17:00 HANSP Tamu Pua 1.FC B PRKA 4. 10:2 (6:0)
Hosté hráli jen 4+1, z čehož vyplynul jasný výsledek 10:2. Šmakal
Tamu Pua 1.FC B PRKA
Jan Blažek – Štefan Grivalský, Petr Hasoň, Pavel Holan, František Jílek, Jiří Jiřík, Petr Jurečka, Anton Komár, Tomáš Svozil vs Martin Šantrůček – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Jan Tábořík, Lukáš Venclík
46., 50. Maxime Gardie
18. 9. 14 20:45 ARIT PRKA Pod parou 3. 1:0 (1:0)
Nejtěsnější vítězství PRKY, které dala gól těsně před koncem první půle. Druhý poločas  Pod parou přidali, měli dost šancí, avšak gól se jim vstřelit nepovedlo. Kramlík
PRKA Pod parou
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Štěpán Šantrůček, Lukáš Venclík vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Marko Lozo, Tomáš Myšák, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Jiří Tillman
28. Štěpán Šantrůček
10. 9. 14 18:00 STER3 Sváteční mančaft PRKA 2. 3:0 (0:0)
Domácí měli celé utkání více ze hry a v závěrečné čtvrthodince to dokázali vyjádřit i gólově. Zasloužená výhra domácího týmu. Michal Černík, Libor Petřina
Sváteční mančaft PRKA
Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Antonín Vrána – Ondřej Erban, Maxime Gardie, Pavel Jahoda, Martin Šantrůček, Lukáš Venclík
47. Patrik Hrubý
55. Jiří Kotous
60. Martin Pinc
3. 9. 14 17:30 ARIT PRKA Shooters Morava FC 1. 2:2 (1:2)
Shooters morava nedokázali udržet dvoubrankové vedení. Byli kombinačně lepším týmem, ale Prka svou bojovností po zásluze brala bod. Čapla J. , Čapla Š.