Čt 4.9.14 19:30 STOD Don Giovanni VET Vibromax 1985 juniorka   (VL4D)
Čt 4.9.14 20:45 STOD Pivní pohoda AC Prase FC   (HL6F)
Út 30.9.14 18:15 SLIVE Smíchov PSK Modrá vopice TJ   (HL6C)
Út 30.9.14 19:30 SLIVE JZD Slivenec CK pánbu nás netrestej   (HL8D)
Po 20.10.14 19:00 METE2 Banditi z Palmovky Pajzovna FC   (HL4A)
Po 20.10.14 20:15 METE2 Blesk VK SUP AGČV/Ajax   (SVL1A)

2. 12. 14 18:30 SCBEC Pod parou Kovárna PC 11. 7:4 (3:0)
Domácí mužstvo, z důvodu že hosté začali ve čtyrech rozhodli záhy v prvním poločase. Poté co hosté hráli v pěti již nestačili dotáhnout výsledek k remíze. Václav Hranáč, Milan Karas
Pod parou Kovárna PC
Tomáš Myšák – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Marko Lozo, Miroslav Pospíšil vs Patrik Doubek – Libor Adamec, Jan Doubek, Michal Ernest, Michael Košata, Patrik Pleštil
6., 59. Dalibor Ďurák
9., 15., 59. Miroslav Pospíšil
45. Tomáš Myšák
57. Marko Lozo
36., 42. Libor Adamec
52., 58. Jan Doubek
20. 11. 14 19:15 MALES Fotbaloví bozi Pod parou 10. 6:2 (4:1)
Oboustranně chaotický ale slušný fotbálek zvládli lépe domácí. Husák
Fotbaloví bozi Pod parou
Jakub Strnad – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Hendrych, Adam Kubricht, Marek Pšenka, Daniel Res, Ondřej Schejbal, David Vlček vs Jakub Seifert – Michail Čukavin, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Tomáš Myšák, Martin Neuschl, Marek Šlégl, Jiří Tillman
2., 25., 39. Šimon Fuka
10., 18., 36. Ondřej Schejbal
20., 40. Tomáš Myšák
4. 11. 14 17:00 HANSP Pod parou Tamu Pua 1.FC B 9. 3:6 (1:4)
Zápas odpovídal urovni 7. ligy. Řada zkažených přihrávek a hlavně boj. Nakonec zasloužená výhra hostů. Roman Schich, Jiří Benda ml.
Pod parou Tamu Pua 1.FC B
Jakub Seifert – Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Tomáš Myšák, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl vs Jan Blažek – Štefan Grivalský, Petr Hasoň, Josef Hofman, Pavel Holan, František Jílek, Jiří Jiřík, Petr Jurečka, Anton Komár
27., 39. Miroslav Pospíšil
55. Martin Klouda
8., 15., 26. Petr Hasoň
13., 57., 59. Jiří Jiřík
21. 10. 14 18:15 zzNOVOB Sváteční mančaft Pod parou 7. 3:3 (0:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém množství šancí bylo neproměněno z obou mužstev. Jaroslav Hubínek, Pavel Fifka
Sváteční mančaft Pod parou
Aleš Ulrych – Roman Dolanský, Patrik Hrubý, Tomáš Hrubý, Jiří Kotous, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Jiří Šiška, Ladislav Stodulka vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman
31., 59. Martin Pinc
38. Ondřej Kubát
15., 48. Miroslav Pospíšil
41. Dalibor Ďurák
15. 10. 14 20:30 STER3 Pod parou Shooters Morava FC 6. 3:1 (2:0)
Domácí Pospíšil rozhodl o tom, že všechny body zůstanou domácím a nic na tom nezměnilo ani to, že inkasovaný gól obdrželi přez celé hřiště. Klail
Pod parou Shooters Morava FC
Tomáš Myšák – Jakub Cibulka, Dalibor Ďurák, Martin Klouda, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil vs Pavel Kubiš – Antonín Hráček, Štěpán Mašín, Richard Netopil, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Lukáš Uher, Lukáš Valeš, Jiří Vávra
10., 20., 59. Miroslav Pospíšil 52. Pavel Kubiš 41. Lukáš Špaček
8. 10. 14 20:15 METE2 Sean team B Pod parou 5. 5:1 (0:1)
V prvním poločase byl lepší tým Pod parou. Nicméně tým domácích v druhém poločase zabral a zaslouženě zvítězil 5:1. Linhart
Sean team B Pod parou
Michal Trávníček – Daniel Hörl, Martin Janeta, Václav Kalaš, Stanislav Krejčí, Michal Menšík, Aleš Průša, Petr Smělý, Pavel Tomšík, Michal Veselý vs Michail Čukavin – Jakub Cibulka, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Tomáš Myšák, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl
45., 56. Michal Veselý
49. Aleš Průša
53., 58. Václav Kalaš
17. Martin Klouda
29. 9. 14 20:15 SANC1 Torpédo Hulín FC Pod parou 8. 9:1 (4:0)
Jednoznačná hra domácích, kteří byli o chlup dřív u všech situací. Rozhodla pohyblivost. Janča
Torpédo Hulín FC Pod parou
Milan Víšek – František David, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Piskáček, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Valenta vs Dalibor Ďurák – Jakub Cibulka, Michail Čukavin, Jaromír Divila, Martin Klouda, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman
7., 48. František David
17., 22. Petr Pucherna
27., 60. Petr Jahn
43., 53., 56. Jan Piskáček
20 Michal Kodr 50. Martin Klouda
23. 9. 14 20:45 MIKU3 Pod parou KáGéčko A 4. 1:2 (0:0)
Slušně hrané utkání, ve kterém byli hosté jasně lepší a po zásluze vyhráli. Aleš Kvasnička, Jan Beneš
Pod parou KáGéčko A
Tomáš Myšák – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Martin Klouda, Marko Lozo, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl vs Roland Kralik – Josef Čižinský, Lukáš Jarrah, Václav Matys, Martin Polanský, Jiří Tichý, Josef Voborník
50. Tomáš Myšák 32. Josef Čižinský
51. Josef Voborník
18. 9. 14 20:45 ARIT PRKA Pod parou 3. 1:0 (1:0)
Nejtěsnější vítězství PRKY, které dala gól těsně před koncem první půle. Druhý poločas  Pod parou přidali, měli dost šancí, avšak gól se jim vstřelit nepovedlo. Kramlík
PRKA Pod parou
Antonín Vrána – Maciej Jerzy Dec, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Štěpán Šantrůček, Lukáš Venclík vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Jaromír Divila, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Marko Lozo, Tomáš Myšák, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Jiří Tillman
28. Štěpán Šantrůček
10. 9. 14 18:15 zzNOVOB Pod parou Nezlomní bastardi 2. 0:5 (0:3)
Jednoznačné utkání, ve kterém rozhodla větší fotbalovost hostů. Ze začátku vyrovnané, ale poté se zápas stal jednoznačnou záležitostí.
Pod parou Nezlomní bastardi
Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Michail Čukavin, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Miroslav Pospíšil, Petr Zeman vs David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Christoph Puschmann, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka, Libor Švec
20., 26. Aleš Smetanka
29., 51. Dylan Schiffers
36. Christoph Puschmann
3. 9. 14 18:30 HRAB3 Los Muchachos Pod parou 1. 2:1 (1:1)
Utkání průměrné úrovně hrané v poklidném tempu bez faulů. Domácí působili fotbalovějším dojmem a nakonec se štěstím vyhráli. Martin Štětka, Josef Hochman
Los Muchachos Pod parou
Ondřej Kořínek – Lukáš Janovský, Jan Kořínek, Radoslav Michalisko, Pavel Nulíček, Martin Szotkowski vs Jakub Seifert – Jakub Cibulka, Dalibor Ďurák, Lukáš Jendřejčík, Martin Klouda, Marko Lozo, Tomáš Myšák, Martin Neuschl, Miroslav Pospíšil, Marek Šlégl, Jiří Tillman