6. Sedmikráskov Čimice 11 5 2 4 31:29 12
11. Tým Jakuba Harapáta 11 4 0 7 23:38 2

St 5.11.14 19:00 METE1 Proradost FK TBC Lachtan A   (HL6D)
St 5.11.14 20:15 METE1 Pavana AK B Lipnice   (HL8F)
Ne 30.11.14 15:00 ZABEH Horsis heads Athletico Spořilov   (HL7K)
Ne 30.11.14 16:15 ZABEH Veleslavín Viktoria Alej FK A   (HL3D)

23. 11. 14 17:30 P3 Sedmikráskov Čimice Emergency 11. 1:2 (0:0)
V klidu odehrané utkání, kterému by spíše slušela remíza. Procházka Martin,Procházka Tomáš
Sedmikráskov Čimice Emergency
Martin Danielovský – Dominik Ježek, Jan Kubáň, Ondřej Nosek, Zdeněk Rejšek, Jan Šmucr, Jan Šulc, Vít Ulrich vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Josef Drábek, Lukáš Mach, Jan Osika, Zdeněk Prášil
34. Zdeněk Rejšek 49. Lukáš Mach
50. Roman Blažíček
17. 11. 14 13:45 P1 Tým Jakuba Harapáta Emergency 3. 2:0 (1:0)
Utkání nevalné úrovně, plné nepřesností. Vítězům výborně zachytal gólman. Tomáš Procházka
Tým Jakuba Harapáta Emergency
Petr Maceček – Matouš Bolek, Ondřej Holubec, Petr John, Jaromír Šorf, Robert Vejdělek vs Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka
13. Ondřej Holubec
42. Robert Vejdělek
9. 11. 14 13:45 HANSP Emergency Sanitka AS 10. 2:2 (0:1)
Spravedlivá remíza v průměrném utkání. Husák, Šídlo
Emergency Sanitka AS
Lukáš Bricín – Roman Blažíček, Igor Bondar, Josef Drábek, Štěpán Hegar, Martin Kalina, Lukáš Mach, Jan Osika, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka vs Michal Strakatý – Ondřej Beníšek, Pavel Dostálík, Marek Ducháč, Tomáš Novák, Josef Pavlíček, Lukáš Slaboch, Radovan Ulvr
33. Štěpán Hegar
38. Josef Drábek
15. Lukáš Slaboch
53. Pavel Dostálík
2. 11. 14 18:45 SANC2 Rychlá rota Emergency 9. 1:4 (0:3)
Na 8.ligu velmi kvalitní utkání, oba týmy na tom byly fotbalově dobře. Hosté byli o něco lepším týmem a zaslouženě vyhráli. Novotný
Rychlá rota Emergency
Jiří Hrnčíř – Jaroslav Bureš, Martin Hrnčíř, Lukáš Kapinus, Michal Krautwurm, Rudolf Kvapil, Vojtěch Raiman vs Lukáš Bricín – Igor Bondar, Josef Drábek, Martin Kalina, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Zdeněk Prášil, David Řehořka, Michal Šárka, Jan Vaňkát
33. Michal Krautwurm 15., 16. Lukáš Mach
23. Jan Vaňkát
47. Josef Drábek
26. 10. 14 19:45 HOSTI Emergency Pražská Stoka 8. 2:5 (1:2)
Hosté dovedli utkání k výhře pomocí smrtících protiútoků, v nichž vynikal zejména hráč Chládek. Tomáš Pospíchal
Emergency Pražská Stoka
Lukáš Bricín – Igor Bondar, Josef Drábek, Martin Kalina, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, Michal Šárka vs Tomáš Josefus – Jiří Chládek, Petr Holý, Tomáš Kalina, Matouš Novák, Jan Rákos
14. Igor Bondar
55. Josef Drábek
8., 9., 37., 43. Jiří Chládek
35. OG
19. 10. 14 18:45 SANC2 Napoleoni Emergency 7. 4:0 (0:0)
V první půli velmi vyrovnané utkání, nicméně ve druhé půli bylo utkání jednoznačnou záležitostí domácího týmu. Linhart, Chlistovský
Napoleoni Emergency
Milan Vojtěch – Michal Černý, Jiří Fuciman, Tomáš Juritka, Jiří Kohout, Daniel Koubek, Denis Maizner, Jakub Rada, David Schleif, Milan Šimek vs Lukáš Bricín – Igor Bondar, Josef Drábek, Martin Kalina, Karel Pavlíček, David Řehořka
41., 53., 58. Jiří Fuciman
52. Tomáš Juritka
12. 10. 14 17:15 HOSTI Emergency Lipodur FC A 6. 1:2 (1:1)
Utkání by nejvíce slušela remíza, ale těsně před koncem Lipodur rozhodl o svém vítězství. Smetana, Hošek
Emergency Lipodur FC A
Lukáš Bricín – Igor Bondar, Marek Borovička, Josef Drábek, Martin Kalina, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, David Řehořka vs Jiří Cvejn – Štěpán Herout, Jan Kelman, Ondřej Kysilka, Michal Malý, Václav Pícha, Jan Plachý, Tomáš Somr, Vladimír Vindiš
12. Josef Drábek 8. Jan Plachý
57. Michal Malý
5. 10. 14 20:30 BECH Koza znezaneřáděná Emergency 5. 1:3 (1:1)
V první půli vyrovnané utkání, ve druhé půli hosté dokázali rozhodnout o svém vítězství. Michal Čermák
Koza znezaneřáděná Emergency
Luboš Svátek – Miroslav Cölba, Aleš Jindřich, Kryštof Kobeda, Jan Kopal, Jan Papoušek, Jiří Smolka vs Lukáš Bricín – Igor Bondar, Marek Borovička, Josef Drábek, Martin Kalina, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, David Řehořka
13. Kryštof Kobeda 27., 47. Igor Bondar
41. Lukáš Mach
28. 9. 14 18:45 zzSANC3 Emergency Hell Avalanche 4. 4:2 (2:0)
Utkání vyhrál zaslouženě tým domácích, kteří měli převahu celý zápas. Jiří Hron, David Beneš
Emergency Hell Avalanche
Lukáš Bricín – Igor Bondar, Marek Borovička, Josef Drábek, Martin Kalina, Lukáš Mach, Karel Pavlíček, David Řehořka vs Pavel Štědrý – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Petr Hozman, Robert Jungmann, Tiziano Marasco, Tomáš Špaček
12. Marek Borovička
14., 31. David Řehořka
43. Karel Pavlíček
39., 56. Ondřej Fabián
14. 9. 14 20:30 DABLI Emergency F3N FC B 2. 3:6 (2:2)
Vyhrál produktivnější tým. Ladislav Malý, Tomáš Axler
Emergency F3N FC B
Lukáš Bricín – Igor Bondar, Josef Drábek, Martin Kalina, Lukáš Mach, Zdeněk Prášil, David Řehořka vs Petr Kratochvíl – Pavel Hodura, Tomáš Klička, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Marek Teller, Tomáš Urbánek
27. David Řehořka
30. Igor Bondar
52. Josef Drábek
3., 29., 32., 35., 55. Marek Teller
50. Matěj Plachý
7. 9. 14 18:30 HOSTI Emergency ZAHR 1.FC 1. 3:2 (0:1)
Zápas vyrovnaný, s dostatečným množstvím šancí. Rozhodl třetí gól, kterému předcházely dvě nastřelené tyčky. Roman Volák, Milan Dolejš