Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 27.11.14 | 19:30 | ARIT | PH Servis Inter Lotyšák VET A | 11. | 5:0 |
Út 18.11.14 | 20:45 | ARIT | Inter Lotyšák VET A Kliďas SFC | 10. | 2:7 |
Čt 13.11.14 | 18:15 | HANSP | Inter Lotyšák VET A Viktoria Bítovská VET A | 9. | 5:2 |
Čt 6.11.14 | 18:15 | HANSP | Estudiantes VET B Inter Lotyšák VET A | 8. | 3:2 |
Čt 23.10.14 | 18:15 | HANSP | Inter Lotyšák VET A Dřevosprint SC | 7. | 6:0 |
St 8.10.14 | 19:00 | P3 | Po Útlumu 06 Inter Lotyšák VET A | 6. | 2:3 |
Čt 2.10.14 | 18:15 | HANSP | Inter Lotyšák VET A Anton aus Tirol | 5. | 2:5 |
Čt 25.9.14 | 18:15 | HANSP | Úderka Žižkov Inter Lotyšák VET A | 4. | 2:4 |
Čt 18.9.14 | 18:15 | HANSP | Inter Lotyšák VET A Stará Garda VET | 3. | 5:1 |
Po 8.9.14 | 19:30 | BECH | Premiéra TV Inter Lotyšák VET A | 2. | 7:2 |
Čt 4.9.14 | 18:15 | HANSP | Inter Lotyšák VET A DP Xaverov | 1. | 2:8 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | DP Xaverov | 11 | 11 | 0 | 0 | 61:23 | 22 |
2. | PH Servis | 11 | 7 | 1 | 3 | 27:20 | 15 |
3. | Premiéra TV | 11 | 6 | 1 | 4 | 34:25 | 13 |
4. | Anton aus Tirol | 11 | 6 | 0 | 5 | 50:32 | 12 |
5. | Estudiantes VET B | 11 | 6 | 0 | 5 | 22:26 | 12 |
6. | Stará Garda VET | 11 | 5 | 1 | 5 | 23:29 | 11 |
7. | Inter Lotyšák VET A | 11 | 5 | 0 | 6 | 33:42 | 10 |
8. | Po Útlumu 06 | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:32 | 9 |
9. | Kliďas SFC | 11 | 4 | 0 | 7 | 26:26 | 8 |
10. | Úderka Žižkov | 11 | 4 | 0 | 7 | 33:41 | 8 |
11. | Dřevosprint SC | 11 | 3 | 1 | 7 | 26:36 | 7 |
12. | Viktoria Bítovská VET A | 11 | 2 | 1 | 8 | 15:46 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 16.10.14 | 18:15 | HOSTI | VŠSK MFF UK B Strašnická šlechta (HL4D) |
Čt 16.10.14 | 19:30 | HOSTI | The Penguins 6:5 XXL Blesk VK VET A (VL3D) |
Čt 16.10.14 | 20:45 | HOSTI | Lucián FC A Boston HS (HL1A) |
St 12.11.14 | 18:00 | STER1 | Parní válec Bratři v triku (HL6B) |
St 12.11.14 | 19:15 | STER1 | Rokoska VET A Sebranka FC VET (VL4C) |
St 12.11.14 | 20:30 | STER1 | Lipnice Athletico KMF (HL8F) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brodský Daniel | 11 | 8 |
Brož Pavel | 9 | 1 |
David Michal | 10 | 2 |
Faukner Zbyněk | 7 | 3 |
Houdek Martin | 6 | 0 |
Kišš Vojtěch | 10 | 4 |
Klofáč Jan | 8 | 1 |
Kraus Martin | 7 | 6 |
Malypetr Jan | 9 | 7 |
Šára Oldřich | 8 | 0 |
Smolka Miroslav | 3 | 0 |
Štika Karel | 3 | 1 |