12. Viktoria Bítovská VET A 11 2 1 8 15:46 5

Út 21.10.14 18:15 MIKU3 H.K. 12 Unreal Students FC   (HL6C)
Út 21.10.14 19:30 MIKU3 Kbelák FC SUP Ortopedie   (SVL1A)
Út 21.10.14 20:45 MIKU3 Audi United FC Akta - rez   (HL1A)
Po 24.11.14 17:45 zzSANC3 Traktor Praha VET Károv ZJ veteran   (VL4A)
Po 24.11.14 19:00 zzSANC3 S.F.O.T. Legends are back   (HL7A)
Po 24.11.14 20:15 zzSANC3 Saens 1.FC C Hoblina Jižák FC   (HL5A)

27. 11. 14 19:30 ARIT PH Servis Inter Lotyšák VET A 11. 5:0 (5:0)
Domácí si vytvořili v prvním poločase dostatečný náskok, druhá půle se hrála v klidu.
PH Servis Inter Lotyšák VET A
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Jindřich Štencl vs Michal David – Daniel Brodský, Zbyněk Faukner, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára
9., 28., 30. Jakub Maláček
15. Jindřich Štencl
20. Josef Pokorný
19. 11. 14 19:00 METE1 Estudiantes VET B PH Servis 10. 1:2 (1:0)
Zápas nabídl velmi vyrovnaný souboj, který byl završen výhrou hostů. Matouš Polák, Petr Coufal
Estudiantes VET B PH Servis
David Nekvasil – Vilém Hodulák, Tomáš Hrubý, Miroslav Kalvas, Pavel Krejčík, Petr Kult, Martin Plicka, Miloš Princ vs Roman Soukup – Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Jindřich Štencl
9. Petr Kult 41. Jindřich Štencl
42. Milan Macela
12. 11. 14 20:15 STOD PH Servis Dřevosprint SC 9. 3:3 (1:1)
Velmi pěkné utkání se spoustou šancí a pohledných akcí na obou stranách. Utkání byli vyrovnané a skončilo zaslouženou remízou. Jiří Linhart, Vít Novák
PH Servis Dřevosprint SC
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Petr Škvařil vs Čestmír Novotný – Pavel Bokůvka, Marcel Fikar, Stanislav Lavers, Jindřich Marhoul, Pavol Matejčík, Antonín Procházka, Jaroslav Šimon, Zdeněk Šlemenda, Luboš Souček, Jaromír Tomaides
21. Jiří Chlebna
51. Jakub Maláček
59. OG
16. Jindřich Marhoul
41. Pavel Bokůvka
50. Luboš Souček
5. 11. 14 19:00 P2 Po Útlumu 06 PH Servis 8. 2:3 (2:2)
Po vyrovnané první půli se hosté dvě minuty před koncem ujali vedení a brali oba body. Zasloužená výhra.
Po Útlumu 06 PH Servis
Jan Harazím – Vojtěch Dostal, Rostislav Korbel, Petr Šichor, Ondřej Ullrich, Petr Vaněček vs Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Jindřich Štencl
12. Rostislav Korbel
27. Petr Šichor
15. Milan Kvajsar
18. Josef Pokorný
58. Jiří Chlebna
22. 10. 14 18:30 HRAB2 PH Servis Anton aus Tirol 7. 3:1 (1:0)
Jan Bek, Jakub Šenkárčin
PH Servis Anton aus Tirol
Jiří Chlebna – Tomáš Bartecký, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Roman Soukup, Jindřich Štencl vs Mojmír Mikuláš – Petr Burget, Milan Husák, Karel Janďourek, Richard Klípa, Jiří Kopecký, Josef Med, Petr Tůma
17. Tomáš Bartecký
32., 46. Jakub Maláček
45. Richard Klípa
8. 10. 14 20:30 STER2 Úderka Žižkov PH Servis 6. 0:1 (0:1)
Pěkné utkání hrané ve vysokém tempu. Vyrovnané utkání rozhodl jediný gól.
Úderka Žižkov PH Servis
Pavel Fligl – Pavel Doležal, Radek Houska, Josef Skopal, Václav Teller, Michal Träger, Martin Vopat, Jaromír Vydra vs Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Jindřich Štencl
27. Zdeněk Bárta
2. 10. 14 17:00 DEKAN PH Servis Stará Garda VET 5. 1:3 (0:1)
Kombinačně pohledné utkání, které rozhodla střelecká pohotovost hráčů vítězného mužstva. Ladislav Němec, Petr Materna
PH Servis Stará Garda VET
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Jindřich Štencl vs Dušan Houf – Jan Aubrecht, Tomáš Hosnedl, Petr Kubát, Tomáš Neuhäusl, Petr Turínek, Petr Voves
57. Zdeněk Bárta 22. Petr Kubát
35. Tomáš Hosnedl
59. Petr Voves
22. 9. 14 19:30 BECH Premiéra TV PH Servis 4. 2:3 (0:1)
Utkání plné dlouhých míčů. Zasloužená výhra hostů, i přes závěrečný tlak domácích. Jakub Zelenka, Jakub Šimsa
Premiéra TV PH Servis
Zdeněk Turyna – Peter Demjanovič, Lubor Klouda, Jaromír Koubík, David Kratochvíl, Jiří Kratochvíl, Josef Nehasil, Martin Richter, Jan Říha vs Roman Soukup – Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Josef Pokorný, Petr Škvařil, Jindřich Štencl
43. Jan Říha
54. David Kratochvíl
12. Jiří Chlebna
37. Milan Kvajsar
51. Tomáš Bartecký
18. 9. 14 18:15 BECH PH Servis DP Xaverov 3. 2:5 (1:2)
Zajímavé utkání, ve kterém hosté byli úspěšnější v koncovce. Místy trochu vyhecované, ale fotbal je kontaktním sportem. Tomáš Petr, Jan Vele
PH Servis DP Xaverov
Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Macela, Jakub Maláček, Josef Pokorný, Petr Škvařil vs Petr Novotný – Petr Bílek, Ivan Habrun, Petr Homola, Tomáš Jakl, Antonín Medřický, Jan Paroulek, František Svoboda, Slavomír Voženílek
11., 43. Jakub Maláček 48 Jakub Maláček 24., 33., 48. Jan Paroulek
28. František Svoboda
60. Antonín Medřický
45. František Svoboda
11. 9. 14 19:00 P1 Viktoria Bítovská VET A PH Servis 2. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání, kdy hráči obou stran projevili velkou taktickou i technickou vyspělostí. Jiří Albl, Jiří Boček
Viktoria Bítovská VET A PH Servis
Jaroslav Poplužník – Roman Bačák, Robert Hlubuček, Jan Kreuzer, Libor Petřina, Martin Petřina, Luboš Řezníček vs Roman Soukup – Zdeněk Bárta, Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Jakub Maláček, Petr Škvařil, Jindřich Štencl
43. Roman Bačák
3. 9. 14 20:45 DEKAN Kliďas SFC PH Servis 1. 2:4 (1:2)
Utkání s převahou hostů, ve kterém nebyla nouze o krásné akce a kvalitní zakončení. Libor Novák, Václav Bezděkovský
Kliďas SFC PH Servis
Roman Pekárek – Radek Cerha, Petr Fryš, Hynek Heisig, Michal Heisig, Martin Kubelík, Martin Pecha, Pavel Zima vs Jakub Maláček – Tomáš Bartecký, Jiří Chlebna, Milan Kvajsar, Milan Macela, Josef Pokorný, Roman Soukup, Jindřich Štencl