10. Veleslavín Viktoria 11 6 0 5 42:47 8

Ne 10.5.15 17:30 TEMPO Old boys Bohemia Chips Typos - Garda FC   (VL3D)
Ne 10.5.15 18:45 TEMPO Drny FC Vzteklé Želvičky   (HL5I)
So 13.6.15 08:45 ZAK Modrý balet A Dýně AC A   (HL7I)
So 13.6.15 10:00 ZAK Atomový veverky A Desítníci CH.C.   (HL5G)
So 13.6.15 11:15 ZAK Plameňáci 1.FC A Devils of Zderaz   (HL6H)

21. 6. 15 16:15 P3 Veleslavín Viktoria 4077 DUCKS 11. 7:3 (1:1)
Zpočátku byly lepší Kachny, Viktorka však ve druhém poločasu běhala a nevyráběla fatální chyby v obraně a tak zaslouženě vyhrála. Milan Flanderka, Michal Hladík
Veleslavín Viktoria 4077 DUCKS
Petr Krichebauer – Ondřej Jon, Ivan Junas, Roman Krichebauer, Tomáš Pekár, Jan Vodháněl, Václav Žák vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Zdeněk Vácha
36. Zdeněk Vácha
7. 6. 15 18:45 TEMPO 4077 DUCKS Torpedo Barrandov 10. 4:1 (0:1)
Domácí tým hrál kombinační fotbal, do kterého zapojili všechny své hráče, když hosté hráli individuálně a díky tomu se moc neprosazovali, k tomu se ještě mezi sebou pohádali a díky tomu zaslouženě prohráli.
4077 DUCKS Torpedo Barrandov
Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Radek Prokop vs Tomáš Krucký – Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Petr Šístek
42., 50. Jan Doležal
48. Petr Hakl
52. Lukáš Hakl
15. Luděk Šístek
31. 5. 15 15:00 zzSANC3 Šrot FC 4077 DUCKS 9. 2:3 (2:2)
Šrot v sestavě 4+1 podal úžasný výkon, dvakrát dokonce vedl a rozhodující branka na 3:2 pro Ducks padla v poslední minutě. Hošek, Smetana
Šrot FC 4077 DUCKS
Pavel Virt – Josef Hudeček, Jiří Kurka, Karel Petřina, Lukáš Rokošný vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring
3. Karel Petřina
8. Lukáš Rokošný
5., 19. Karel Drábek
60. Lukáš Hakl
24. 5. 15 15:00 ZAK 4077 DUCKS Sokol Barča Vysočany 8. 0:2 (0:2)
Kvalitní utkání, které bylo velmi vyrovnané. Domácím se nedařilo v zakončení, a tak hostům stačili dva zásahy k pohodlnému vítězství. Brhel,Janča
4077 DUCKS Sokol Barča Vysočany
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, Radek Prokop, Zdeněk Vácha vs Roman Janda – Jan Černý, Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Martin Kříž, Marek Kudrlička, Miroslav Otta, Lukáš Provazník, Daniel Vostřez
24. Roman Janda
28. Lukáš Provazník
17. 5. 15 17:30 ZABEH S.N.F. A 4077 DUCKS 7. 1:1 (0:1)
Pěkné počasí, vyrovnaný zápas, zasloužená remíza. Hošek
S.N.F. A 4077 DUCKS
Vladimír Lihne – Roman Bačák, Pavel Čech, Vladislav Ščiklin, Jiří Sehnoutka, Přemysl Sůva, Jiří Svoboda, Dominik Zukal, Vít Zukal vs Jan Prušák – Jan Doležal, Karel Drábek, Petr Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring
45. Vít Zukal 12. Lukáš Hakl
3. 5. 15 20:00 P1 4077 DUCKS Lord Mayor Idiot 6. 3:1 (1:0)
Utkání, ve kterém zaslouženě vyhráli domácí, neboť byli jasně lepší a fotbalovější.
4077 DUCKS Lord Mayor Idiot
Jan Prušák – Michal Borovan, Filip Černý, Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Radek Prokop, Zdeněk Vácha vs Stanislav Futera – Petr Burget, Karel Engliš, Vladimír Folber, Karel Janďourek, Michal Křepelka, Michal Pinka, Michal Schneider
7. Zdeněk Vácha
43. Jan Doležal
51. Filip Černý
54. Michal Pinka
26. 4. 15 13:45 P1 KTB B 4077 DUCKS 5. 3:1 (2:1)
Vítězný tým měl v první půli herně navrch, ve druhé půli se hosté zvedli a nakonec nebyli daleko od vyrovnání. Voldán,Dreksler
KTB B 4077 DUCKS
Vojtěch Roubíček – Pavel Frei, Martin Halama, Daniel Hanžl, Petr Karlický, Tomáš Kavka, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Roman Rameš, Jan Švára vs Jan Prušák – Michal Borovan, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, André Rabell, Zdeněk Vácha
14. Tomáš Krupka
20., 57. Roman Krsek
44 Daniel Hanžl
48 Tomáš Krupka
30. André Rabell 58. Petr Hakl
19. 4. 15 18:45 TEMPO 4077 DUCKS Karcinogenní 4. 3:4 (3:2)
Domácí se rychle ujali vedení, pak ale začali hosté hru kontrolovat a dotahovat skóre. Dokonat obrat se povedlo minutu před koncem, i když remíza by byla spravedlivější. Rajniš, Dreksler
4077 DUCKS Karcinogenní
Jan Prušák – Filip Černý, Jan Doležal, Karel Drábek, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Radek Prokop, Zdeněk Vácha vs Adam Brtna – Martin Beránek, Kamil Černý, Pavel Franěk, Jakub Kupec, Jakub Mikéska, Michal Mundl, Radek Šulc, Zdeněk Voska