Út 24.3.15 19:30 CESMI Radouč FC B Berger club SUP   (SVL2A)
Út 24.3.15 20:45 CESMI Alkohol Tea FC Tralalalala   (HL6F)
Ne 7.6.15 16:15 TEMPO F.R.F. mit vocet Ontosport   (HL6K)
Ne 7.6.15 17:30 TEMPO Karcinogenní S.N.F. A   (HL3D)

14. 6. 15 13:45 P1 Lucky team Drny FC 11. 2:1 (0:1)
Domácí ve druhé půli zabrali a obrátili vývoj utkání ve svůj prospěch a zaslouženě vyhráli. Smetana,Grulich
Lucky team Drny FC
Dušan Blaha – Jakub Gottwald, Stanislav Hoch, Jakub Tecl, Jiří Uher, Martin Valter vs Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Antonín Gründl, Michal Hruška, Jan Kubík, Jiří Martinec, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Gejza Trgiňa
45. Jiří Uher
47. Jakub Tecl
19. Tomáš Čebiš
31. 5. 15 18:45 TEMPO Drny FC Gente - Yeti FC 10. 1:6 (1:3)
Klidný zápas se zaslouženou výhrou lepších hostů. Michal Javůrek, Pavel Mařata
Drny FC Gente - Yeti FC
Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Antonín Gründl, Michal Hruška, Jan Kubík, Jiří Martinec, Vladimír Sadílek, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa vs Jan Doskočil – Tomáš Kolařík, David Pracner, David Šámal, Zbyněk Šámal, Zbyněk Šámal, David Savočka
24. Jan Kubík 15., 57. Tomáš Kolařík
17. Zbyněk Šámal
30., 37. David Pracner
34. David Savočka
24. 5. 15 18:45 TEMPO Drny FC Světlušky 9. 3:6 (1:3)
Sestavy a střelci jsou pouze orientační, zápis nebyl doručen.
Drny FC Světlušky
Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Antonín Gründl, Michal Hruška, Jan Kubík, Jiří Martinec, Martin Novotný, Gejza Trgiňa vs Jiří Krupka – Jiří Borovička, Jan Matějka, Martin Phillip, Dan Raiser, Tomáš Šebesta, Martin Štros, Luboš Velísek
55. Martin Phillip
17. 5. 15 18:45 MIKU2 Bohemia Roztyly Drny FC 8. 5:1 (1:1)
Od začátku lepší tým zaslouženě zvítězil. Hráno fair-play.
Bohemia Roztyly Drny FC
Petr Kubát – Michal Brabec, Tomáš Brabec, Tomáš Chalupa, Martin Havelka, Dušan Mrozek, Daniel Riedl, Pavel Schiller, Jan Šterner, Martin Zeman vs Lukáš Pitelka – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Antonín Gründl, Jan Kubík, Jiří Martinec, Martin Novotný, Sebastián Šulc, Gejza Trgiňa
11., 44. Tomáš Brabec
45. Dušan Mrozek
50. Michal Brabec
57. Martin Havelka
11. Jiří Martinec
10. 5. 15 18:45 TEMPO Drny FC Vzteklé Želvičky 7. 6:3 (1:1)
Po vyrovnaném poločase začali Drny běhat a svého soupeře rozebírat, jen v úplném závěru se Želvičky ještě začali vztekat. Hošek, Svoboda
Drny FC Vzteklé Želvičky
Vladimír Sadílek – Michal Hruška, Jan Kubík, Jiří Martinec, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Sebastián Šulc, Gejza Trgiňa vs Pavel Štěrba – Martin Časar, Jozef Drábek, Tomáš Horák, Tomáš Kougl, Zdeněk Pospíchal, Jiří Šolek, Tomáš Surovec, Jakub Tománek, Jiří Tomášek, Karel Winter
58. Jozef Drábek
3. 5. 15 18:45 TEMPO Gang of Jan Palach Drny FC 6. 3:4 (0:2)
Pěkné utkání, ve kterém byli hosté šťastnější a díky tomu vyhráli.
Gang of Jan Palach Drny FC
Radek Dán – Demien Angelo Bambur, Adam Blažek, Dan Heuer, Petr Ješeta, Tomáš Maxa vs Sebastián Šulc – Jan Endlicher, Antonín Gründl, Michal Hruška, Jan Kubík, Vladimír Sadílek, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa
34. Petr Ješeta
47. Adam Blažek
52. Dan Heuer
13., 27. Jakub Šlégl
40., 41. Michal Hruška
26. 4. 15 18:45 TEMPO Drny FC Benda OFC 5. 1:2 (0:1)
Dobré utkání. Benda měla víc šancí, ale nastřelovala tyče. Kopřiva, Hladík
Drny FC Benda OFC
Vladimír Sadílek – Tomáš Čebiš, Antonín Gründl, Jan Kubík, Lukáš Pitelka, Sebastián Šulc, Gejza Trgiňa vs Bohumil Váňa – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Vít Martinec, Miloslav Svatoš, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora
45. Sebastián Šulc 19. Vladimír Kůla
36. Miloslav Svatoš
19. 4. 15 16:15 HANSP Šotgani Drny FC 4. 5:2 (1:1)
Domácí lépe využívali své šance. Klail
Šotgani Drny FC
Dušan Drličiak – David Böhm, Jakub Drocár, Tomáš Hůlovec, Jiří Janáč, Kryštof Klimeš, Oldřich Pikhart, Lukáš Poláček, Jan Zlesák vs Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Antonín Gründl, Michal Hruška, Jan Kubík, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Jakub Šlégl
14., 31., 50. Kryštof Klimeš
41. David Böhm
59. OG
52 David Böhm 9. Antonín Gründl
49. Tomáš Čebiš
30. Lukáš Pitelka
12. 4. 15 18:45 TEMPO Drny FC Splašený kozy TR 3. 3:5 (1:0)
Pěkné utkání. První půli vyhrávaly Drny 1:0 a v 1. minutě druhé půle ještě přidaly gól na 2:0. Pak Splašené kozy dostály svému jménu, zdravě se splašily a zápas dokonale otočily. Hošek, Plucar
Drny FC Splašený kozy TR
Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Michal Hruška, Jiří Martinec, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Jakub Šlégl, Gejza Trgiňa vs Lukáš Tejnor – Milan Flanderka, Michal Hladík, Jan Kec, Vojtěch Kotrba, Tomáš Krajčovič, Lubor Matras, Petr Polednik
59. Milan Flanderka
6. 4. 15 20:00 MIKU4 Sever 1.FC Drny FC 2. 0:2 (0:1)
Drny měly celý zápas navrch, jejich hráči byli dynamičtější a zdatnější v kombinaci. Skóre mohlo být násobně vyšší, nebýt skvělého výkonu brankáře Severu. Michal Jančář, Robin Kocman
Sever 1.FC Drny FC
Roman Kuba – Karel Frankota, Michal Kabela, Jan Linhart, Karel Medek, Miloš Niesner, Rostislav Pulkrab, Tomáš Řádek, Tomáš Roštík, Petr Vydra vs Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Michal Hruška, Jan Kubík, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Jakub Šlégl
8. Lukáš Pitelka
33. Michal Hruška
29. 3. 15 18:45 TEMPO Drny FC Mal Wall FC 1. 11:0 (11:0)
Utkání bylo o poločase předčasně ukončeno pro nedostatek hráčů hostů. Jakub Vyjídáček, Marek Wagner
Drny FC Mal Wall FC
Sebastián Šulc – Tomáš Čebiš, Antonín Gründl, Michal Hruška, Jan Kubík, Martin Novotný, Lukáš Pitelka, Vladimír Sadílek, Gejza Trgiňa vs René Kováč – Mikuláš Fiedor, Martin Hruška, Michal Koudelka, Adam Přadka