St 25.3.15 18:15 MIKU3 Dřevorubci Modřany S Zelená liška TJ SUP A   (SVL1A)
St 25.3.15 19:30 MIKU3 Inter Ohradní Santa Tranta PC C   (HL3C)
St 25.3.15 20:45 MIKU3 Gangbeng Playboy team AC   (HL8G)
St 22.4.15 18:15 zzNOVOB Blizzard ZM VET Domácí potřeby VET   (VL4D)
St 22.4.15 19:30 zzNOVOB Károv ZJ veteran Bajern Měšičáci   (VL4C)
St 22.4.15 20:45 zzNOVOB Kovárna PC Krabí výměšky FC   (HL8E)

22. 6. 15 19:00 METE1 R.I.P. A Havri Havri 11. 0:5 (0:3)
O vítězi utkání rozhodlo především to, že domácí neměli hráče na střídání a jejich ojedinělé útoky končily bez výsledku. Vladimír Dubský, Pavel Vacek
R.I.P. A Havri Havri
Jakub Kratěna – Tomáš Bím, David Gabriel, Jan Jelínek, Viktor Lada vs Šimon Vobruba – Jan Hejda, Tomáš Kaliba, Jiří Rédr, Kryštof Šídlo, Tomáš Starý, Viliam Valúch, Martin Vodrážka
4. Jiří Rédr
20. Viliam Valúch
29. OG
55. Tomáš Kaliba
60. Kryštof Šídlo
8. 6. 15 19:00 METE1 Celtic THK R.I.P. A 10. 6:2 (2:2)
V první půli hra vyrovnaná, ve druhé části byly šance na obou stranách, ale hráči domácích byli přesnější v zakončení. Pěkný zápas hraný ve vysokém tempu. Filip Donát, Václav Adolf
Celtic THK R.I.P. A
Petr Soukup – Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Lukáš Krasula, Jaroslav Píšek, Pavel Řehák, Jan Suchan, Jaroslav Vacek vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, Robert Flasza, Martin Horyna, Ronald K. Howqvist, Petr Nosálek, Michal Špíšek
14., 40. Jaroslav Píšek
28., 48. Jan Huk
35., 57. Lukáš Krasula
9. Robert Flasza
11. Ronald K. Howqvist
25. 5. 15 20:15 METE1 R.I.P. A Banditi z Palmovky 9. 1:3 (1:2)
Pohledný fotbal s velkým množstvím šancí  na obou stranách. Rychlý, tvrdý fotbal, ovšem bez faulů.
R.I.P. A Banditi z Palmovky
Jan Jelínek – Robert Flasza, David Gabriel, Martin Hoidar, Martin Horyna, Ronald K. Howqvist, Viktor Lada, Michal Špíšek vs Aleš Barkman – Daniel Andrlík, Petr Banot, David Lehkoživ, Lukáš Nebel, Bohuš Viger, Lukáš Votava
10. Robert Flasza 23. Petr Banot
25., 45. Daniel Andrlík
18. 5. 15 19:00 P2 Ujde to 1980 SK R.I.P. A 8. 5:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, které urvali na svou stranu hráči domácích těsně před koncem zápasu. Dufek
Ujde to 1980 SK R.I.P. A
Martin Houdek – Ondřej Hroch, Nikola Langer, Jan Malypetr, Petr Moučka, Jaroslav Sirotek, Marek Uhlárik, David Zavadil vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, Robert Flasza, David Gabriel, Martin Hoidar, Martin Horyna, Ronald K. Howqvist, Viktor Lada
38. David Gabriel
11. 5. 15 19:30 LITVI R.I.P. A Sean team A 7. 2:3 (1:2)
Vyrovnané utkání dobré úrovně vyhrál šťastnější tým hostů. Brhel
R.I.P. A Sean team A
Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Martin Hoidar, Martin Horyna, Viktor Lada, Petr Nosálek vs Martin Šuk – Marek Češpivo, Daniel Neuberg, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
25. Viktor Lada
31. Petr Nosálek
5. Marek Češpivo
26., 34. Ondřej Polák
4. 5. 15 20:15 MOTO3 Vládci Prahy R.I.P. A 6. 4:1 (1:0)
Hostům se zranil v prvním poločase hráč, který pak byl pro jejich smůlu na hřišti jen do počtu, jinak by utkání mělo jiný průběh. Jan Beránek, Jiří Mařan
Vládci Prahy R.I.P. A
David Sváček – Josef Brandejs, Daniel Dobrovodský, Karel Erben, Jakub Hejret, Jakub Klíma, Tomáš Krysta, Tomáš Souček vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Martin Horyna, Viktor Lada, Michal Špíšek
21., 42. Tomáš Souček
36. Tomáš Krysta
52. Jakub Hejret
55. Martin Horyna
27. 4. 15 17:30 KBELY Přezletice SK RSC R.I.P. A 5. 4:1 (2:0)
Domácí měli po celé utkání více ze hry a zaslouženě vyhráli. Hosté působili také fotbalově, ale domácí jim toho moc nedovolili. Lubomír Nešpor, Jiří Veselý
Přezletice SK RSC R.I.P. A
Tomáš Zemánek – David Baloun, Marek Jirků, Lukáš Kubelka, Radek Kyšperský, Jan Moulis, Ondřej Němec, Pavel Pokorný, Jakub Šiller vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, Robert Flasza, David Gabriel, Martin Hoidar, Martin Horyna, Ronald K. Howqvist, Viktor Lada, Petr Nosálek
24. Jan Moulis
29., 33. Marek Jirků
38. Jakub Šiller
34. Petr Nosálek
20. 4. 15 20:45 MIKU2 R.I.P. A Pražská legie 2000 4. 1:5 (0:4)
První poločas jednoznačně lepší hosté, kteří vstřelili i čtyři branky. Druhá půle se už jen dohrávala. Husák
R.I.P. A Pražská legie 2000
Jan Jelínek – Tomáš Bím, Robert Flasza, David Gabriel, Martin Hoidar, Viktor Lada, Petr Nosálek, Michal Špíšek vs Karel Roskowetz – Matúš Drábik, Marek Kóňa, Petr Ondruš, Miroslav Pepř, David Ploc, Jan Škvor, Daniel Tůma, Petr Voštiar
50. Petr Nosálek 8., 30. Petr Voštiar
17. Petr Ondruš
24. Marek Kóňa
48. Miroslav Pepř
13. 4. 15 18:00 ZAK Pekárny United FC R.I.P. A 3. 2:3 (0:2)
Domácí hráli a drželi míč. Hosté vytěžili z minima maximum a vyhráli. Pavel Abrahám, Radek Holeček
Pekárny United FC R.I.P. A
Jan Formánek – Tomáš Konya, Martin Kosík, Oleh Lazaryev, Michal Nešetřil, Alexandr Sivák, David Šturma, Petr Švanda vs Jan Jelínek – Robert Flasza, David Gabriel, Martin Hoidar, Martin Horyna, Ronald K. Howqvist, Petr Nosálek, Michal Špíšek
39., 59. Martin Kosík 1. Petr Nosálek
15., 55. Robert Flasza
30. 3. 15 20:45 DEKAN R.I.P. A Litrpůl FC 2. 3:0 (2:0)
Oboustranně technický a pohledný fotbal. Domácí byli plodnější v koncovce a proto po zásluze vyhráli. David Vostřák, Levan Bokeria
R.I.P. A Litrpůl FC
Jan Jelínek – Robert Flasza, Martin Hoidar, Jan Horyna, Martin Horyna, Ronald K. Howqvist, Petr Nosálek vs Lukáš Kubásek – Aleš Hlaváč, Karel Horák, Jakub Hrazdil, Peter Munduch, Jakub Valta, Jan Vávra, Jiří Zach
5., 14. Petr Nosálek
52. Ronald K. Howqvist
23. 3. 15 19:30 MIKU3 Hoblina Jižák FC R.I.P. A 1. 4:1 (1:0)
Hoblina rychleji pracovala s míčem a byla po všech směrech lepší. Stránský, Dreksler
Hoblina Jižák FC R.I.P. A
Milan Žaloudek – Marek Břeska, Jan Carbol, Lukáš Černý, Petr Červenka, David Dratva, Milan Freiman vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, David Gabriel, Martin Hoidar, Martin Horyna, Viktor Lada, Petr Nosálek, Michal Špíšek