Út 14.4.15 19:30 DEKAN Friends Prague Polární záře   (HL5C)
Út 14.4.15 20:45 DEKAN Klika CFA MIFA Fighters FO   (HL8F)
Ne 10.5.15 16:15 P2 Sporčestr City FC Rum Zahořany HT   (HL6L)
Ne 10.5.15 17:30 P2 Fifty-two faders Athletico Spořilov   (HL7K)
Čt 28.5.15 19:00 MOTO3 FC 1869 Zde je místo ...   (HL7F)
Čt 28.5.15 20:15 MOTO3 Gladieitrs ! Virtus Praha FK   (HL8J)

24. 6. 15 20:45 HOSTI Severní vítr je krutý! Gangbeng 11. 5:4 (1:2)
Na osmou ligu celkem kvalitní a koukatelné utkání. Skóre se přelévalo, nakonec výhra o něco lepších domácích. Šťástka
Severní vítr je krutý! Gangbeng
Lukáš Liška – Jiří Arnold, Jan Dvořáček, Tomáš Kravec, Alexandr Nikitin, Lukáš Ötwös, Lukáš Vondráček vs Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
31. Martin Vaňač
10. 6. 15 18:15 BIHOR Gangbeng Prokaryota FZ 10. 3:2 (1:2)
Hosté vedli prakticky celý zápas, přesto se z vítězství radovali domácí. Paleček, Bulíř
Gangbeng Prokaryota FZ
Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Dávid Kuczik – Lukáš Bláha, Michal Hacaperka, Ondřej Mach, Ondřej Pokorný, Bohumil Vašíček
15. Lukáš Kohoutek
49. Pavel Herrmann
59. Ondřej Novotný
17. Ondřej Mach
28. Lukáš Bláha
3. 6. 15 18:15 PRKOP Slavoj Gangbeng 9. 7:2 (2:1)
Slavoj Gangbeng
Filip Tvrzický – Frederic Berthold Dongmo Kuété, Petr Jaroš, Erik Kahle, Binh Duong Nguyen, Hoang Dung Nguyen, Nikita Shorin, Bohumil Zálešák vs Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Martin Vaňač
8., 29. Petr Jaroš
33., 42., 47. Frederic Berthold Dongmo Kuété
50. Nikita Shorin
58. Hoang Dung Nguyen
14. Jiří Douda
59. Jiří Herrmann
27. 5. 15 19:30 BIHOR Gangbeng Hell Avalanche 8. 2:5 (0:1)
Utkání průměrné úrovně. Po vyrovnaném druhém poločase se prosadili hráči Hell Avalanche.
Gangbeng Hell Avalanche
Pavel Herrmann – Jiří Douda, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Jan Motl, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Tiziano Marasco – Jan Bednář, Ondřej Fabián, Robert Jungmann, Jaume Rodriguez Santamaria, Pavel Štědrý, Rudolf Varga
41. Ondřej Tyrychtr
56. Ondřej Novotný
29., 44., 45. Jaume Rodriguez Santamaria
58. Robert Jungmann
60. Jan Bednář
20. 5. 15 20:15 zzSANC4 Gangbeng Yakuza 7. 7:3 (4:0)
Domácí po první půli jasně vedli 4:0. Ve druhé už se prosazovala obě mužstva. Skore druhé půle bylo 3:3. Náskok z prvního poločasu byl ale dostačující k vítězství. Jambor, Symon
Gangbeng Yakuza
Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Martin Zyka – Ondřej Čapek, Jiří Chadima, Martin Kopečný, Matyáš Král, David Slezák, Pavel Tolar
5., 19. Ondřej Novotný
9., 40., 46. Jakub Grafnetter
12., 45. Jiří Douda
42. Jiří Chadima
43. David Slezák
52. Pavel Tolar
6. 5. 15 20:15 SANC1 DHL Bad Diablos Gangbeng 6. 4:3 (2:0)
Tomáš Kvapil, Jan Vosátka
DHL Bad Diablos Gangbeng
Michal Straka – Scott Clifford, Edoardo Fuse, Sami Hadrous, Viktor Kiyashko, Jan Pupík, Ken Rundqvist, Randolph Tan vs Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
4., 60. Edoardo Fuse
6. Ken Rundqvist
44. Randolph Tan
35. Ondřej Novotný
59. Lukáš Kohoutek
60. Martin Vaňač
28. 4. 15 20:15 MOTO2 Gangbeng Forejt FC 5. 2:2 (2:0)
Domácí byli celý zápas lepším týmem, za stavu 2:0 si vytvořili řadu příležitostí, ale nevyužili je a tak v závěru utkání vzal osud do svých rukou hostující gólman a dvěma góly z výkopu překonal domácího gólmana a tak utkání skončilo překvapivou remízou. Košťál, Wetmanveny
Gangbeng Forejt FC
Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Lukáš Werner – Kajetán Bek, Petr Forejt, Matyáš Jirčík, Lubomír Ryšan, Václav Špirek, Jakub Werner
2. Martin Vaňač
21. Ondřej Tyrychtr
59., 60. Lukáš Werner
22. 4. 15 19:30 MIKU4 Demínka B Gangbeng 4. 2:2 (2:1)
Vyrovnaný, ale né příliš pohledný zápas dokázal asi zaslouženě Gangbeng srovnat. T. Olmr
Demínka B Gangbeng
Oskar Holoubek – Jan Benák, Michal Kubánek, Daniel Plachý, Jiří Richter, Jakub Říha, Štěpán Švarc, Jan Zalabák vs Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač
14. Jiří Richter
16. Štěpán Švarc
13. Ondřej Novotný
57. Lukáš Kohoutek
13. 4. 15 19:30 BIHOR Gangbeng Viktor 1.FC 3. 3:3 (1:2)
Remíza je zaslouženým výsledkem kvalitního utkání. Klail, Malý
Gangbeng Viktor 1.FC
Petr Solnička – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač vs Tomáš Puč – Vít Červenka, Jiří Janďourek, Matouš Kačaba, Petr Procházka, Ondřej Šváb, Pavel Vozka, Daniel Žížala
16. Martin Vaňač
59. Pavel Herrmann
60. Jiří Herrmann
17. Petr Procházka
27. Daniel Žížala
45. Vít Červenka
1. 4. 15 20:45 MIKU2 Tazmánští čertíci Gangbeng 2. 5:5 (1:4)
Utkání skončilo zaslouženou remízou, kde si teamy spravedlivě rozdělily poločasy. Zatímco hosté ovládli první poločas, Čertíkům se podařilo vystrčit růžky v poločase druhém. Kopřiva, Hladík
Tazmánští čertíci Gangbeng
Michal Pokorný – Karel Hampl, Ondřej Homolka, Jan Houdek, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Jan Přibil, Petr Šešín, Matyáš Staněk vs Pavel Herrmann – Jiří Douda, Jakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Lukáš Kohoutek, Ondřej Novotný, Petr Solnička, Ondřej Tyrychtr, Martin Vaňač