Út 7.4.15 20:15 MOTO2 Radouč FC B Vibromax 2012   (SVL2A)
Po 27.4.15 19:00 MOTO3 Greenhorns FC England United FC   (HL6B)
Po 27.4.15 20:15 MOTO3 Erectico TBC Pirelli   (HL6A)
St 20.5.15 19:00 P3 Výtržník HFC Ústavan 01 KK   (HL3C)
St 20.5.15 20:15 P3 Dřevosprint SC Běchovičtí sršni A   (VL3B)

23. 6. 15 18:15 CESMI MC Blázinec Vibromax 1985 11. 1:2 (1:0)
Pěkné, slušně hrané utkání, kterému by více slušela remíza. Otta
Dominik Šaržík – Ludvík Bruckner, Ivan Caralaşciuc, Petr Mikeš, Tomáš Mikulů, Jiří Švec, Patrik Vágner vs Milan Fischer – Ondřej Freml, Patrik Hudec, Daniel Janda, Jiří Jantač, Robert Volník
4. Patrik Vágner 54. Jiří Jantač
58. Patrik Hudec
9. 6. 15 19:30 DEKAN K.K.K. MC Blázinec 10. 3:5 (2:2)
Tým MC vstoupil do utkání v roli velkého favorita, jelikož hrál jako vedoucí celek tabulky proti poslednímu. Tým K.K.K. však svým výkonem překvapil a dokonce v utkání 3:2 vedl. Ovšem díky herní převaze v závěru MC rozhodl o zaslouženém vítězství kterým si zajistil postup. Petr Buchta, Josef Dufek
K.K.K. MC Blázinec
Jan Koška – Petr Brabec, Libor Jelen, Ľubomír Krígovský, Milan Melišík, Dejan Milinkovič, Michal Šmíd vs Dominik Šaržík – Ludvík Bruckner, Lukáš Havrdlík, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Tomáš Mikulů, Michal Rábl, Jiří Švec, Patrik Vágner
21., 27. Dejan Milinkovič
32. Ľubomír Krígovský
12., 55. Patrik Vágner
27. Tomáš Mikulů
43. Lukáš Havrdlík
58. OG
2. 6. 15 20:45 CESMI MC Blázinec J.R.Club A 9. 1:5 (0:1)
Rychlé, technické utkání s řadou zbytečných střetů. Domácí hráli na efekt, J.R.Club byl efektivnější. Lubomír Štorek, Milan Höllge
MC Blázinec J.R.Club A
Jiří Švec – Ludvík Bruckner, Ivan Caralaşciuc, Lukáš Havrdlík, Lukáš Kratochvíl, Jordi Parrado Garcia, Patrik Vágner vs Alessio Scarano – Václav Blažek, Petr Kolář, Marek Lidmila, David Matouš, Aleš Mička, David Mička, Jiří Němeček, Miloš Opatrný, Kamil Zimmer
55. Petr Kolář
26. 5. 15 18:15 MIKU1 H.K. 12 MC Blázinec 8. 2:8 (1:5)
Utkání plné gólů s jasnou převahou týmu MC Blázinec.
H.K. 12 MC Blázinec
Josef Hochman – David Franěk, Tomáš Kotapka, Martin Pelant, Michal Polčák, Jiří Sehnoutka, Martin Štětka, Jaromír Topič vs Jiří Švec – Ludvík Bruckner, Lukáš Havrdlík, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Jaroslav Nejepsa, Michal Rábl, Patrik Vágner
46. Patrik Vágner
19. 5. 15 18:30 HRAB2 MC Blázinec Dynamo R.U.M. A 7. 8:2 (5:1)
Hosté hráli pouze v počtu 4+1, ale domácí s nimi měli asi větší problémy než si původně mysleli. Nakonec zasloužená výhra.
MC Blázinec Dynamo R.U.M. A
Jiří Švec – Ludvík Bruckner, Lukáš Havrdlík, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Jaroslav Nejepsa, Jordi Parrado Garcia, Michal Rábl, Patrik Vágner vs Milan Matoušek – Petr Hoch, Pavel Lang, Martin Říha, Michal Šelmeci
40. Petr Hoch
11. 5. 15 19:15 STER1 TBC Lachtan A MC Blázinec 6. 0:6 (1:1)
Utkání rozhodla vydařená akce hostů v druhé půli. Zápas byl kontumován ve prospěch MC Blázinec pro start hráče v trestu v týmu TBC Lachtan A.
TBC Lachtan A MC Blázinec
Vladimír Mádr – Tomáš Andrle, Jiří Balla, Alexandru Nicolae Bej, Sergiu Grigoras, Jaroslav Hudec, Kiril Kirilov, Jozef Novák, Jan Vejmelka vs Jan Paszyc – Ludvík Bruckner, Ivan Caralaşciuc, Petr Mikeš, Jaroslav Nejepsa, Jordi Parrado Garcia, Michal Rábl, Dominik Šaržík, Jiří Švec
4. Sergiu Grigoras 34 Sergiu Grigoras
35 Kiril Kirilov
55 Jiří Balla
4. Petr Mikeš
45. Jordi Parrado Garcia
5. 5. 15 20:15 MOTO3 MC Blázinec D.G.Team 5. 5:1 (1:0)
Podstatně mladší tým slavil vítězství. Zejména v první půli to ale vítězové neměli jednoznačné, když přestáli obrovskou šanci DG teamu, aby vzápětí udeřili a poločas vyhráli, i když skóre mohlo být klidně opačné. Ve druhé půli DG teamu docházely síly a domácí změnili zápas v exhibici. Procházka
MC Blázinec D.G.Team
Jiří Švec – Ludvík Bruckner, Ivan Caralaşciuc, Lukáš Havrdlík, Petr Mikeš, Jaroslav Nejepsa, Jiří Pražák, Michal Rábl, Patrik Vágner vs Tomáš Rottenberg – Roman Barcal, Václav Blažek, Jiří Bradka, David Kafuněk, Michal Kafuněk, Jaroslav Kapek, Pavel Mlíkovský, Stanislav Šeba, Jakub Svoboda
21. Lukáš Havrdlík
42., 43. Ivan Caralaşciuc
51. Patrik Vágner
56. Jaroslav Nejepsa
57. Michal Kafuněk
21. 4. 15 18:30 HRAB3 Real Sharks MC Blázinec 4. 2:7 (1:4)
Utkání slušné úrovně, ve kterém se po zásluze prosadil tým Blázinec. Trnka
Real Sharks MC Blázinec
Jiří Šebesta – Jiří Křemen, Lukáš Matoušek, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča vs Jiří Švec – Ludvík Bruckner, Ivan Caralaşciuc, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Jordi Parrado Garcia, Michal Rábl, Patrik Vágner