12. Guatemalské ještěrky 11 2 2 7 29:39 2

Pá 1.5.15 08:45 P2 Sexnejensex Modrý balet A   (HL7I)
Pá 1.5.15 10:00 P2 A.F.K. Homogen 1.FC A   (HL7I)
Pá 1.5.15 11:15 P2 Pivnice U Zpěváčků Xichties FC   (HL8L)
Čt 11.6.15 17:45 ZABEH Trops 1.SK SUP PFC Kodymka SUP A   (SVL2B)
Čt 11.6.15 19:00 ZABEH Bohemia Prd Super Naděje B   (SVL3B)
Čt 11.6.15 20:15 ZABEH Celtic Prague FC Lucián FC A   (HL2A)

17. 6. 15 19:15 STER2 Tajfun AC Cerveza 18.FC 11. 1:7 (1:3)
První minuty patřili hostům a ty si vypracovali tříbrankový náskok. Pak domácí hru vyrovnali a snížili. Konec zápasu patři opět vítězům. Zasloužená výhra.
Tajfun AC Cerveza 18.FC
Pavel Heral – Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Lukáš Heral, Daniel Jiříček, Radim Thiel vs Jiří Pondělíček – Jan Kovář, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Marek Schneeweis, Vojtěch Svoboda
17. David Hartmann 4., 10., 45. Jan Kovář
11., 56. Marek Schneeweis
49., 51. Ondřej Levý
3. 6. 15 20:45 MIKU2 AC SK FC Tajfun AC 10. 7:2 (4:1)
První poločas si AC SK FC vytvořilo třígólový náskok. Tajfun se snažil, ale dokázal vstřelit pouze jeden gól za poločas. Skóre narůstalo ve prospěch dobře hrajícího AC SK FC. Husák
AC SK FC Tajfun AC
Martin Holada – Petr Homolka, Jan Kosík, Jan Kutman, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Filip Masri, Petr Morávek, Sebastian Rygl vs Pavel Heral – Petr Dvořák, Martin Endršt, Libor Gvoždík, Daniel Jiříček, Radim Thiel
7., 24., 38. Sebastian Rygl
9. Jan Kosík
21. Tomáš Linhart
38. Jakub Kyselka
44. Filip Masri
21., 58. Daniel Jiříček
27. 5. 15 20:15 zzSANC3 Tajfun AC 1.W.C. 9. 0:5 (0:1)
S chutí hrající "toaleťáci" si došli k zaslouženému vítězství. První gól padl po nedorozumění brankáře s vlastní tyčí a Zíka dal svůj asi nejjednodušší gól ve své hanspaulské kariéře. Druhý přidal po ideálním pasu nejlepšího hráče Pauluse. Tento hráč v následujících čtyřech minutách dal dva góly a bylo hotovo. Lukáš Mašek, Tomáš Hosnedl
Tajfun AC 1.W.C.
Petr Dvořák – Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Lukáš Heral, Pavel Heral vs Petr Koloničný – Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Tomáš Kliment, Martin Paulus, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka
10., 36. Petr Zíka
38., 40. Martin Paulus
60. Tomáš Klejna
20. 5. 15 19:45 HRAB3 Typos FC Tajfun AC 8. 6:0 k.
Hosté se z utkání omluvili.
13. 5. 15 19:00 zzSANC3 Tajfun AC Torolka 7. 1:6 (1:3)
Jednoznačné utkání s množstvím šancí soupeře. Zasloužená výhra. Martin Hajný, Jaroslav Guzy
Tajfun AC Torolka
Pavel Menhard – Petr Dvořák, Libor Gvoždík, David Hartmann, Lukáš Heral, Daniel Jiříček vs Pavel Pražák – David Baran, Pavel Čermák, Robert Fišer, Jakub Hořák, Marek Hricko, Tomáš Pressl, Jaromír Srba
22. Lukáš Heral 15., 21., 28. Tomáš Pressl
34. Marek Hricko
44. Pavel Čermák
59. Robert Fišer
6. 5. 15 19:45 HRAB2 Unreal Students FC Tajfun AC 6. 3:0 (1:0)
Celkem vyrovnané utkání, které rozhodli hráči Unrealu v závěru zápasu. Václav Mottl, Václav Váradi
Unreal Students FC Tajfun AC
Giacomo Donini – Tomáš Cerman, Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Milan Maleňák, Karel Nejman, David Scholle, David Veselý, Štěpán Weinzettl vs Martin Endršt – Petr Dvořák, Libor Gvoždík, David Hartmann, Pavel Heral, Daniel Jiříček, Radim Thiel
13. Tomáš Drahorád
54. Milan Maleňák
60. David Veselý
22. 4. 15 18:00 STER1 S.N.F. B Tajfun AC 5. 1:5 (0:1)
Vyrovnaný zápas. Rozhodla přesnost hostů. Melíšek, Cavev
S.N.F. B Tajfun AC
Vladimír Kuzmik – Jan Brabec, Jan Černohaus, Michal Kaplan, Daniel Krůla, Michal Malý, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal vs Pavel Heral – Petr Dvořák, Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Daniel Jiříček, Radim Thiel
34. Daniel Krůla 24., 43., 44. Martin Endršt
32. Petr Dvořák
55. David Hartmann
15. 4. 15 18:00 STOD Tajfun AC Notorlet Stodůlky 4. 3:2 (1:1)
Ve vyrovnaném utkání průměrné úrovně zvítězil šťastnější Tajfun. Brhel, Husák
Tajfun AC Notorlet Stodůlky
Pavel Heral – Martin Endršt, Libor Gvoždík, Lukáš Heral, Daniel Jiříček, Josef Novák vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Kyndl, Nikola Lancz, Martin Neuvirt, Jakub Poláček, Petr Šandera, Vladimír Valášek
25. Martin Endršt
38., 53. Libor Gvoždík
9. Petr Šandera
58. Nikola Lancz
8. 4. 15 20:45 HOSTI Nezlomní bastardi Tajfun AC 3. 3:3 (1:1)
Dramatické a vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Paleček
Nezlomní bastardi Tajfun AC
David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Jiří Hrubeš, Tomáš Karnet, Jiří Pereverzov, Martin Ptáček, Christoph Puschmann, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka vs Pavel Heral – Martin Endršt, David Hartmann, Lukáš Heral, Daniel Jiříček, Radim Thiel
25., 45. Dylan Schiffers
59. Christoph Puschmann
9., 56. Daniel Jiříček
60. Radim Thiel
1. 4. 15 19:30 HOSTI Tajfun AC Kelímci 3.FC 2. 0:6 k.
Domácí se k utkání nedostavili.
Tajfun AC Kelímci 3.FC
vs Jan Němec – Adam Gužík, Miloň Jedlička, David Král, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek, Marek Šindelář
25. 3. 15 19:15 STER1 Guatemalské ještěrky Tajfun AC 1. 2:3 (1:2)
Velmi pohledné utkání. Vyrovnanou hru rozhodlo ve prospěch Tajfunu trochu štěstí a hlavně nejlepší hráč celého utkání Endršt. Petr Bešta, Josef Řezníček
Guatemalské ještěrky Tajfun AC
František Bartůněk – Milan Bubeníček, Jan Dvořáček, Petr Dvořák, Petr Pavlík, Tomáš Půček, Michal Turza, Robin Vyhnálek vs Pavel Heral – Martin Endršt, Libor Gvoždík, David Hartmann, Daniel Jiříček, Josef Novák, Radim Thiel