Čt 21.5.15 20:15 P3 Sedm zbabělých A SK Elet   (HL8I)

17. 6. 15 19:30 HOSTI Nezlomní bastardi Unreal Students FC 11. 3:5 (1:2)
V tempu odehrané utkání. Hosté byli důraznější v koncovce. Procházka M.
David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Tomáš Karnet, Martin Ptáček, Christoph Puschmann, Aleš Smetanka, Libor Švec vs Davide Vitale – Tomáš Cerman, Tomáš Drahorád, Jaroslav Hoch, Tom Kadeřábek, Karel Nejman, David Scholle, David Veselý, Štěpán Weinzettl
13. Štěpán Weinzettl
31. Jaroslav Hoch
48. Karel Nejman
3. 6. 15 20:45 HOSTI Kelímci 3.FC Nezlomní bastardi 10. 2:2 (2:1)
Tempem nadprůměrné a celkem koukatelné utkání. V úvodu lepší domácí, konec patřil hostům, takže zasloužená remíza. Závěr byl trochu zbytečně nervózní. Duben
Kelímci 3.FC Nezlomní bastardi
Jan Němec – Adam Gužík, Jakub Mareš, Petr Mrzena, David Runt, Patrik Šafránek, Marek Šindelář vs David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Jiří Hrubeš, Tomáš Karnet, Jiří Pereverzov, Martin Ptáček, Christoph Puschmann, Jakub Šmíd ml.
7. David Runt
10. Petr Mrzena
58 Jakub Mareš 21. Jakub Šmíd ml.
54. Jiří Pereverzov
58. Jakub Šmíd ml.
27. 5. 15 20:45 HOSTI Nezlomní bastardi Guatemalské ještěrky 9. 2:1 (0:1)
V utkání hraném v rychlém tempu excelovali oba gólmani. Ještěrky hrály na útočníka Dvořáka, který jim v prvním poločase zajistil vedení. Po změně stran však Bastardi zvýšili tlak a dvěma góly otočili zápas. Čapla
Nezlomní bastardi Guatemalské ještěrky
David ŠístekMartin Boháček, Jaroslav Březina, Tomáš Karnet, Jiří Pereverzov, Christoph Puschmann, Aleš Smetanka vs František Bartůněk – Milan Bubeníček, Petr Dvořák, Jakub Hovorka, Jan Kalík, Petr Pavlík, Martin Pešek
44. Jiří Pereverzov
52. Jaroslav Březina
23. Petr Dvořák
20. 5. 15 20:45 HOSTI Cerveza 18.FC Nezlomní bastardi 8. 1:2 (0:1)
Vyrovnané utkání, které mělo náboj, někdy překračující fair-play. Janda
Cerveza 18.FC Nezlomní bastardi
Jiří Pondělíček – Jan Kareta, Jan Kovář, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Vojtěch Svoboda vs David Šístek – Martin Boháček, Tomáš Karnet, Jiří Pereverzov, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka
32. Jan Kareta 5. Jiří Pereverzov
52. Aleš Smetanka
26. Tomáš Karnet
60. Jiří Pereverzov
13. 5. 15 20:45 HOSTI Nezlomní bastardi AC SK FC 7. 2:3 (1:1)
Vyrovnané utkání s mnoha příležitostmi na obou stranách. Nakonec ale zvítězili šťastnější hosté.
Nezlomní bastardi AC SK FC
David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Jiří Hrubeš, Tomáš Karnet, Jiří Pereverzov, Martin Ptáček, Aleš Smetanka, Jakub Šmíd ml. vs Jan Kosík – Denis Bezemek, Petr Homolka, Jakub Kyselka, Tomáš Linhart, Filip Masri, Sebastian Rygl
16. Jiří Hrubeš
47. Jakub Šmíd ml.
22., 42. Jakub Kyselka
40. Filip Masri
6. 5. 15 20:45 HOSTI 1.W.C. Nezlomní bastardi 6. 0:3 (0:3)
Nezlomní bastardi rozhodli zápas už v 1. poločase, kdy si vytvořili 3 gólový náskok. Druhý poločas už gól nepadl. Husák, Bulíř
1.W.C. Nezlomní bastardi
Petr Koloničný – Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Martin Paulus, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka vs David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Jiří Hrubeš, Tomáš Karnet, Martin Ptáček, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka, Jakub Šmíd ml.
4. Jakub Šmíd ml.
13. Aleš Smetanka
30. Dylan Schiffers
22. 4. 15 20:45 HOSTI Nezlomní bastardi Typos FC 5. 2:4 (0:0)
Vyrovnaná partie přinesla góly až ve druhém poločase. Definitivní konec znamenala chyba brankáře domácích v 58. minutě. Michal Bartůněk
Nezlomní bastardi Typos FC
David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Tomáš Karnet, Martin Ptáček, Christoph Puschmann, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka vs Radim Pařík – Zdeněk Adámek, Jan Hlinák, Tomáš Indrák, Tomáš Kratochvíl, Lukáš Rejka, Martin Štolba, Filip Trnka, Jakub Vokurka
40. Aleš Smetanka
52. Martin Ptáček
38., 45., 48. Lukáš Rejka
58. Jan Hlinák
15. 4. 15 20:45 HOSTI Torolka Nezlomní bastardi 4. 3:2 (1:1)
Díky silnější lavičce měla Torolka převahu, přesto Bastardi na konci vydolovali zbytky sil a málem vyrovnali. Vladimír Šišma, Marek Zelc
Torolka Nezlomní bastardi
Jaromír Srba – David Baran, Pavel Čermák, Jakub Hořák, Marek Hricko, Jiří Perůtka, Tomáš Pressl, Jakub Traxmandl vs David ŠístekMartin Boháček, Jaroslav Březina, Martin Ptáček, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka
12. David Baran
39. Pavel Čermák
40. Tomáš Pressl
20. Jaroslav Březina
57. Martin Ptáček
8. 4. 15 20:45 HOSTI Nezlomní bastardi Tajfun AC 3. 3:3 (1:1)
Dramatické a vyrovnané utkání skončilo zaslouženou dělbou bodů. Paleček
Nezlomní bastardi Tajfun AC
David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Jiří Hrubeš, Tomáš Karnet, Jiří Pereverzov, Martin Ptáček, Christoph Puschmann, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka vs Pavel Heral – Martin Endršt, David Hartmann, Lukáš Heral, Daniel Jiříček, Radim Thiel
25., 45. Dylan Schiffers
59. Christoph Puschmann
9., 56. Daniel Jiříček
60. Radim Thiel
1. 4. 15 20:45 HOSTI S.N.F. B Nezlomní bastardi 2. 1:1 (0:1)
Vyrovnané utkání. Sahula, Hemer
S.N.F. B Nezlomní bastardi
Vladimír Kuzmik – Jan Brabec, Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Daniel Krůla, Michal Malý, Jaroslav Němeček, Jiří Pazderec, Dominik Zukal vs David Šístek – Martin Boháček, Jaroslav Březina, Jiří Hrubeš, Tomáš Karnet, Jiří Pereverzov, Martin Ptáček, Christoph Puschmann, Dylan Schiffers, Aleš Smetanka, Libor Švec
52. Michal Malý 5. Dylan Schiffers
25. 3. 15 20:45 HOSTI Nezlomní bastardi Notorlet Stodůlky 1. 5:2 (3:0)
Na ohromném hřišti vyhrál běhavější tým. Stěhule
Nezlomní bastardi Notorlet Stodůlky
Martin Boháček – Jaroslav Březina, Tomáš Karnet, Jiří Pereverzov, Martin Ptáček, Christoph Puschmann, Dylan Schiffers, David Šístek, Aleš Smetanka, Jakub Šmíd ml., Libor Švec vs Marek Ždánský – Otto Chrastil, Štěpán Hampl, Pavel Krbec, Pavel Kyndl, Jakub Poláček, Pavel Rach, Petr Šandera