13. 6. 15 08:45 TEMPO Huňáč PK GP Rangers 11. 2:9 (1:4)
Rangers jako mladší tým jasně přehráli Huňáč, který nastoupil už předem poražen. Tomáš Flekač, Lukáš Rožánek
Zdeněk Mareš – Oldřich Benda, Jiří Míšek, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Roman Šmejkal, Pavol Štofa vs Mikoláš Obrusník – Dominik Čemus, Filip Dolan, Patrik Jantač, Tadeáš Kárník, Albert Kincl, Jan Skřivánek, Adam Tročil, Raimund Unger
21. Albert Kincl
44. Jan Skřivánek
51. Adam Tročil
30. 5. 15 10:00 DEKAN Dýně AC A Huňáč PK 10. 1:2 (1:2)
Pohledné utkání s vyrovnaným průběhem rozhodli slepenými góly na konci první půle hosté ve svůj prospěch. Kohout,Pavlíček
Dýně AC A Huňáč PK
Roman Šilov – Tomáš Horvát, Michal Mach, Jaroslav Novák, Petr Přerovský, Petr Skalický, Martin Vrkoč, Tomáš Zeman vs Zdeněk Mareš – Patrik Jirka, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Roman Šmejkal, Pavol Štofa, Taras Vatral
10. Jaroslav Novák 27., 28. Radek Patrovský
23. 5. 15 11:15 ZABEH Huňáč PK Guláš FC 9. 1:7 (1:3)
Vysoká výhra hostů mohla být i vyšší. Domácí dělali spoustu chyb, které Guláš nekompromisně trestal. Milan Cina, Pavel Cina
Huňáč PK Guláš FC
Zdeněk Mareš – Oldřich Benda, Patrik Jirka, Jiří Míšek, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Roman Šmejkal vs Petr Beneš – Jan Jiráň, Miroslav Korecký, Tomáš Korecký, David Petr, Zdeněk Procházka, Radim Švehla, Mirko Vasič
30. Radek Patrovský 10., 17. Radim Švehla
13., 32., 45. Jan Jiráň
49. David Petr
60. Zdeněk Procházka
16. 5. 15 11:15 P2 Cosmo Hagibor FC Huňáč PK 8. 2:1 (2:1)
Cosmo Haribor vyhrálo zásluhou Řežábků, kteří se podělili o obě branky. Jinak vyrovnaný duel.
Cosmo Hagibor FC Huňáč PK
Jindřich Rašek – Vlastislav Lukášek, Viktor Morkus, David Rašek, Luděk Řežábek, Pavel Řežábek, Ivan Svoboda, Patrik Svoboda vs Miloš Velinský – Oldřich Benda, Patrik Jirka, Jiří Míšek, Radek Patrovský, Adam Pekárek, Radek Pekárek, Jiří Princ, Pavol Štofa
7. Pavel Řežábek
10. Luděk Řežábek
9. Radek Pekárek
8. 5. 15 10:00 P3 Huňáč PK A.F.K. 7. 4:1 (4:0)
Huňáč rozhodl zápas už do poločasu, hosté alespoň v závěru vstřelili čestný gól. Filip Donát, Václav Adolf
Huňáč PK A.F.K.
Miloš Velinský – Oldřich Benda, Patrik Jirka, Jiří Míšek, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Roman Šmejkal, Pavol Štofa vs Tomáš Fatura – Mohamed Shendy Bayomi, Daniel Biderman, Pavol Chovan, Petr Hrbek, Jan Koháry, Václav Krampera, Marek Myška, Ondřej Pöschl
17. Radek Patrovský
22. Jiří Míšek
29. Patrik Jirka
30. Pavol Štofa
60. Ondřej Pöschl
1. 5. 15 08:45 P3 SG-II Butovice Huňáč PK 6. 4:2 (3:0)
Domácí měli zápas pod kontrolou, nicméně za jasného stavu zahazovali své šance, čehož hosté využili alespoň ke zdramatizování závěru. Procházka, Dreksler
SG-II Butovice Huňáč PK
Lukáš Krist – Jakub Beran, Vítězslav Černý, Vojtěch Koželka, Tomáš Slavík, Petr Staněk, Martin Stupka, Jan Surovec vs Miloš Velinský – Oldřich Benda, Patrik Jirka, Jiří Míšek, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Roman Šmejkal
5. Jakub Beran
10. Jan Surovec
15. Vítězslav Černý
36. Vojtěch Koželka
38. OG
50. Radek Pekárek
25. 4. 15 11:15 P3 Huňáč PK Sexnejensex 5. 3:0 (2:0)
Vítězové byli lepším týmem a vyhráli zaslouženě. V první půli si vytvořili dvoubrankový náskok a ten v klidu drželi až do konce. Český
Huňáč PK Sexnejensex
Zdeněk Mareš – Oldřich Benda, Patrik Jirka, Jiří Míšek, Radek Patrovský, Adam Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Roman Šmejkal, Pavol Štofa vs Jiří Trenkler – Petr Čihák, Emil Horný, David Krejča, Miroslav Malý, Jakub Mrázko, Radek Mrázko, Filip Mrvík
5. Patrik Jirka
27. Jiří Princ
60. Zdeněk Mareš
18. 4. 15 11:15 DEKAN Rychlá rota Huňáč PK 4. 3:0 (1:0)
Utkání bylo ovlivněno nízkým počtem hráčů hostů. Ti i přes oslabení statečně bojovali a  gólman zejména ve druhé půli chytil i nemožné. František Hašpl, Tomáš Pudil
Rychlá rota Huňáč PK
Martin Hrnčíř – Jaroslav Bureš, Jiří Hrnčíř, Lukáš Hrnčíř, Jan Janura, Lukáš Kapinus, Vojtěch Raiman, Vladimír Škaloud vs Miloš VelinskýJan Pospíšil, Jiří Princ, Roman Šmejkal, Pavol Štofa
23. Jiří Hrnčíř
43., 44. Jaroslav Bureš
11. 4. 15 11:15 HOSTI Huňáč PK Modrý balet A 3. 2:3 (1:2)
Pohledné utkání na 7. ligu. Michal Pešek, Richard Franěk
Huňáč PK Modrý balet A
Zdeněk Mareš – Oldřich Benda, Patrik Jirka, Radek Patrovský, Adam Pekárek, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Pavol Štofa vs Petr Převrátil – Petr Cihelka, Martin Digoň, Robert Digoň, Milan Hulcr, Peter Kunca, Pavel Malý, David Novotný, Michael Šípek, Radim Zeisberg
20. Radek Patrovský
37. Jiří Princ
6., 30. Peter Kunca
57. Radim Zeisberg
4. 4. 15 10:00 ZABEH Samson Žižkov 1.FC Huňáč PK 2. 3:1 (3:0)
Domácí zaslouženě vyhráli. Martin Pašek, Pavel Hradílek
Samson Žižkov 1.FC Huňáč PK
Pavel Tošnar – Eduard Hindl, Marek Lehovec, Vladimír Roubíček, Daniel Šafránek, Karel Samek vs Zdeněk Mareš – Oldřich Benda, Patrik Jirka, Jiří Míšek, Adam Pekárek, Jan Pospíšil, Roman Šmejkal
18. Karel Samek
21. Marek Lehovec
26. OG
52. Patrik Jirka
28. 3. 15 08:45 P2 Homogen 1.FC A Huňáč PK 1. 1:1 (0:1)
Ve velmi průměrném zápase je bod pro oba dva týmy velkou výhrou. Paleček
Homogen 1.FC A Huňáč PK
Vít Mašek – Michael Bárta, Ondřej Charamza, Tomáš Horník, David Hron, Lukáš Hron, Pavel Mašek, Tomáš Vrábel vs Zdeněk Mareš – Oldřich Benda, Patrik Jirka, Radek Patrovský, Radek Pekárek, Jan Pospíšil, Jiří Princ, Roman Šmejkal, Pavol Štofa