Út 12.5.15 18:00 STOD Notorlet Stodůlky 1.W.C.   (HL6E)
Út 12.5.15 19:15 STOD Žabí hlen JZD Slivenec   (HL8F)
Ne 7.6.15 18:45 P1 Bamboocha City Sokol Barča Vysočany   (HL3D)
Ne 7.6.15 20:00 P1 Atomovej brouk B Botič FC   (HL4F)

14. 6. 15 17:30 HANSP Sportbar ZIPO Epic Fail 11. 1:5 (1:1)
Utkání průměrné úrovně. První poločas vyrovnaný, po změně stran už se prosazovali jen hosté.
Sportbar ZIPO Epic Fail
Radim Břoušek – Ondřej Hartl, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Martin Růžička, Miroslav Vašina vs Petr Svoboda – Pavel Čapek, Robert Horčík, Hristo Kanchev, Lukáš Krupička, Daniel Kučera, Daniel Musca
23. Václav Kamenický 48 Jakub Kebrle 20. Lukáš Krupička
39. OG
46. Pavel Čapek
54. Daniel Kučera
58. Daniel Musca
31. 5. 15 13:45 SANC1 Vodka team FC Sportbar ZIPO 10. 1:2 (1:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém vyhráli o gól šťastnější hosté.
Vodka team FC Sportbar ZIPO
David Veselý – Tomáš Dvořák, Pavel Eder, Michal Fišer, Jan Foukner, Ervín Schün, Tomáš Sibřina, Michal Stárek, Petr Vála vs Daniel Šindelář – Radim Břoušek, Ondřej Hartl, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Martin Růžička, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina
30. Jan Foukner 11. Miroslav Vašina
18. Václav Kamenický
24. 5. 15 16:15 MIKU4 Sportbar ZIPO Alvarez D.C. 9. 4:2 (1:1)
Alvarez se ujal vedení, ale další šance zahazoval. Sportbar do poločasu srovnal a po změně stran už byl lepší. Čapla, Čapla
Sportbar ZIPO Alvarez D.C.
Daniel Šindelář – Radim Břoušek, Ondřej Hartl, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Martin Růžička, Andrej Urbán, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina vs Dominik Jambor – Tomáš Čejna, Roman Kovařík, Rudolf Lavický, Jiří Mrázek, Petr Procházka, Róbert Szántó, Tomáš Szántó, Ladislav Vamberský
27. Radim Břoušek
34., 46. Tomáš Vašina
48. Miroslav Vašina
8. Tomáš Szántó
59. Tomáš Čejna
17. 5. 15 16:15 MIKU2 Čanda bůráků Sportbar ZIPO 8. 5:2 (0:1)
V 1. poločase lepší hosté, ale ve 2. půli utkání ztratili, protože hráli bez střídání a došly jim síly. Kohout, Hauptmann
Čanda bůráků Sportbar ZIPO
Pavel Bareš – Lukáš Klucký, Michal Machurka, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Daniel Šindelář – Radim Břoušek, Ondřej Hartl, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina
41. Dan Souček
41. René Souček
42. Tomáš Münzberger
51. Lukáš Klucký
60. Martin Nentvich
6., 34. Tomáš Vašina
10. 5. 15 20:00 P2 Sportbar ZIPO Torpédo Řepy 7. 4:3 (4:2)
Vypjaté utkání, ve kterém rozhodly chyby hostů. Marek Dlouhý
Sportbar ZIPO Torpédo Řepy
Daniel Šindelář – Radim Břoušek, Ondřej Hartl, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Miroslav Vašina vs Richard Kulík – Petr Hénig, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě, Martin Prokš
3. Jakub Kebrle
8., 27. Radim Břoušek
14. Miroslav Vašina
10., 25. Richard Kulík
58. Karel Poupě
43. Karel Poupě
3. 5. 15 15:00 P3 Zimbru Olymp B Sportbar ZIPO 6. 3:3 (2:2)
Velmi vyrovnané utkání s vyrovnaným výsledkem. Linhart, Mleziva
Zimbru Olymp B Sportbar ZIPO
Petru Cristea – Mihail Botnari, Andrei Cepoi, Stefan Cioclu, Oleg Cojocari, Vitalie Dumitras, Iurie Fodor, Aureliu Secara, Veaceslav Todorov vs Daniel Šindelář – Radim Břoušek, Ondřej Hartl, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Martin Růžička, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina
23., 27. Oleg Cojocari
48. Andrei Cepoi
4. OG
7. Jakub Kebrle
46. Tomáš Vašina
26. 4. 15 19:30 DABLI Sestra Sojka Sportbar ZIPO 5. 0:5 (0:1)
Jednoznačné utkání, ve kterém Sportbar ZIPO nedal soupeři žádnou šanci na úspěch. Řešil se pouze rozdíl skóre. Dufek, Vejvoda
Sestra Sojka Sportbar ZIPO
Jan Bělonožník – Lukáš Horák, Max Hornof, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák vs Daniel Šindelář – Radim Břoušek, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina
9., 42., 43. Václav Kamenický
54. Jakub Kebrle
57. Marián Pettinger
19. 4. 15 12:30 ZAK Sportbar ZIPO Potíže 4. 3:2 (2:0)
Sportbar se rychle dostal do vedení, které navýšil na 3:0. Poté trochu domácí přestali hrát a soupeř dokázal snížit na rozdíl 1 branky. Víc už Potíže nestihli a nakonec o jednu branku prohráli. Dufek, Vejvoda
Sportbar ZIPO Potíže
Daniel Šindelář – Radim Břoušek, Ondřej Hartl, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Martin Kovář, Tomáš Kulhánek, Ondřej Nykodým, Jakub Sluka
2., 35. Tomáš Vašina
29. Radim Břoušek
45., 52. Martin Kovář
12. 4. 15 18:45 zzSANC4 Poštmistři A Sportbar ZIPO 3. 0:1 (0:0)
Bezproblémové utkání. Pavel Vystrčko, Jan Hladík
Poštmistři A Sportbar ZIPO
Petr Škvor – Richard Bláha, Karel Brousil, Jakub Kuchař, Tomáš Navrátil, Artur Zhytnyk vs Daniel Šindelář – Radim Břoušek, Ondřej Hartl, Václav Kamenický, Martin Růžička, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina
55. Radim Břoušek
6. 4. 15 18:45 MIKU4 Sportbar ZIPO Parádníci 2. 2:6 (0:1)
Po opatrném začátku hosté postupně prokazovali svou větší kvalitu. Tým s řadou zahraničních hráčů byl rychlejší a lepší v práci s míčem a svému soupeři prakticky nedal šanci. Robin Kocman, Michal Jančář
Sportbar ZIPO Parádníci
Daniel Šindelář – Radim Břoušek, Ondřej Hartl, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Marián Pettinger, Martin Růžička, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina vs Robin Erde – Jan Brinar, Tair Iminov, Zdeněk Neužil, Thanh Nguyen, Marcel Patěk, Vojtěch Urban, Viet Anh Vu
44. Radim Břoušek
59. Jakub Kebrle
25 Marián Pettinger 14. Thanh Nguyen
32., 33., 41. Vojtěch Urban
40. Jan Brinar
43. Marcel Patěk
29. 3. 15 15:00 MIKU3 Los Niňos M.B. Sportbar ZIPO 1. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání, které skončilo zaslouženou remízou. Kohout, Hauptmann
Los Niňos M.B. Sportbar ZIPO
Matěj Kovář – Ondřej Gothard, Pavel Hanuš, Michal Hrabák, Matouš Hrubeš, Tomáš Koutský, David Sládek, David Staněk vs Radim Břoušek – Ondřej Hartl, Martin Růžička, Daniel Šindelář, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina