St 25.3.15 18:15 BIHOR Blizzard ZM VET Tuscarora VET   (VL4D)
St 25.3.15 19:30 BIHOR TBC Lachtan A Vibromax 1985   (HL6C)
Ne 7.6.15 10:00 ZAK Morna to zařídí FC Krabice   (HL8N)
Ne 7.6.15 11:15 ZAK Atlanta Žižkov FC Sananim FC A   (HL6I)

14. 6. 15 17:30 ZABEH Čanda bůráků Alvarez D.C. 11. 7:3 (3:0)
Čanda se dostala rychle do vysokého vedení a měla zápas pod kontrolou. Alvarez ale bojoval, Vamberský však zazdil tři gólové šance a po otevření hry inkasoval další branky.
Čanda bůráků Alvarez D.C.
Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Ptáčník, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Roland Marcsa – Dominik Jambor, Robert Jiroušek, Roman Kovařík, Rudolf Lavický, Jiří Mrázek, Petr Procházka, Martin Šmíd, Róbert Szántó, Tomáš Szántó, Ladislav Vamberský
8. Josef Münzberger
9., 56. Martin Ptáčník
17., 51. René Souček
38., 57. Dan Souček
35., 39., 52. Jiří Mrázek
31. 5. 15 13:45 zzSANC3 Zimbru Olymp B Čanda bůráků 10. 6:0 (2:0)
Jednoznačná záležitost v podání domácího týmu, který byl jasně lepší po celou dobu a mohl vyhrát i daleko vyšším rozdílem. Andrej Šnajder, Viktor Chačaturov
Zimbru Olymp B Čanda bůráků
Petru Cristea – Mihail Botnari, Andrei Cepoi, Alexandru Cioclu, Stefan Cioclu, Oleg Cojocari, Vitalie Dumitras, Iurie Fodor, Stepan Lungu, Vadim Maistruc, Veaceslav Todorov vs Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Michal Machurka, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Dan Souček, René Souček
2., 37. Vitalie Dumitras
30. Oleg Cojocari
39., 42. Vadim Maistruc
58. Stepan Lungu
24. 5. 15 16:15 CESMI Torpédo Řepy Čanda bůráků 9. 3:7 (2:2)
Zápas poměrně vyrovnaný. Po 4. gólu Čandy začaly Řepy útočit a Čanda využila své brejky k dalším góĺům. Tomáš Axler, David Chrást
Torpédo Řepy Čanda bůráků
Richard Kulík – Petr Hénig, Jan Jeřábek, Richard Kulík, Matěj Lev, Libor Náměstek, Karel Poupě vs Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Dan Souček, René Souček
33., 48., 50. Martin Ptáčník
17. 5. 15 16:15 MIKU2 Čanda bůráků Sportbar ZIPO 8. 5:2 (0:1)
V 1. poločase lepší hosté, ale ve 2. půli utkání ztratili, protože hráli bez střídání a došly jim síly. Kohout, Hauptmann
Čanda bůráků Sportbar ZIPO
Pavel Bareš – Lukáš Klucký, Michal Machurka, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Daniel Šindelář – Radim Břoušek, Ondřej Hartl, Václav Kamenický, Jakub Kebrle, Miroslav Vašina, Tomáš Vašina
41. Dan Souček
41. René Souček
42. Tomáš Münzberger
51. Lukáš Klucký
60. Martin Nentvich
6., 34. Tomáš Vašina
10. 5. 15 18:45 P3 Sestra Sojka Čanda bůráků 7. 2:4 (0:3)
Hosté vedli 3:0 po první půli a zdálo se být vše jasné. Po přestávce domácí sice zabrali a zápas zdramatizovali, ale Čanda už vítězství nepustila. Petr Jambor, Miroslav Otta
Sestra Sojka Čanda bůráků
Jan Bělonožník – Ondřej Holubík, Lukáš Horák, Adam Vála, Ondřej Vála, Michal Vlasák, Jiří Výborný, Michal Žák vs Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Dan Souček, Václav Voslář
38. Ondřej Holubík
60. Michal Žák
10. Martin Ptáčník
15. Josef Münzberger
30. Tomáš Münzberger
57. Václav Voslář
3. 5. 15 17:30 MIKU4 Čanda bůráků Potíže 6. 4:3 (2:0)
Ve výborném utkání plném krásných branek zaslouženě zvítězili domácí. Hosté v závěru výrazně snížili, ale na bod to nestačilo. Čapla, Čapla
Čanda bůráků Potíže
Pavel Bareš – Lukáš Klucký, Michal Machurka, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jaroslav Dolejší, Martin Kovář, Tomáš Kulhánek, Ondřej Nykodým, Jakub Sluka
51. Martin Bálek
26. 4. 15 11:15 STOD Poštmistři A Čanda bůráků 5. 3:2 (3:2)
Hosté vedli během tři minut o dvě branky, ale poté domácí zabrali a ještě do poločasu dokázali skóre otočit. Ve druhé půli už si domácí hlídali svoje vedení a zaslouženě vyhráli. Husák,Kremlík
Poštmistři A Čanda bůráků
Artur Zhytnyk – Dominik Benda, Richard Bláha, Karel Brousil, Tomáš Navrátil, Petr Škvor vs Pavel Bareš – Michal Machurka, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář
7., 22. Petr Škvor
25. Richard Bláha
2. Martin Ptáčník
3. Josef Münzberger
19. 4. 15 17:30 zzSANC3 Čanda bůráků Parádníci 4. 2:4 (1:2)
Parádníci se rozparádili hned v úvodu a rychle vedli o dva góly. Domácí se nevzdali a dokázali srovnat. Parádníci však měli ve 2.půli převahu, kterou i gólově vyjádřili. Hošek, Svoboda
Čanda bůráků Parádníci
Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Michal Machurka, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček, René Souček vs Robin Erde – Jan Brinar, Tair Iminov, Martin Moravec, Zdeněk Neužil, Thanh Nguyen, Marcel Patěk, Vojtěch Urban, Viet Anh Vu
10. René Souček
34. Dan Souček
7. Vojtěch Urban
8. Marcel Patěk
50., 60. Thanh Nguyen
12. 4. 15 17:30 zzSANC3 Los Niňos M.B. Čanda bůráků 3. 1:1 (0:1)
Utkání kvalitou odpovídalo sedmé lize. Fotbalovějším dojmem působil celek Čanda, avšak výkon domácích táhl skvělý Gothard, který se také postaral o vyrovnávací gól. Ondřej Příhonský, Jan Strnad
Los Niňos M.B. Čanda bůráků
Matěj Kovář – Ondřej Gothard, Michal Hrabák, Petr Kouba, Tomáš Koutský, Václav Pekárek, David Sládek, David Staněk vs Pavel Bareš – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář
43. Ondřej Gothard 28. René Souček
6. 4. 15 15:00 P1 Čanda bůráků Epic Fail 2. 4:1 (1:0)
Průměrné utkání. Epic hráli celý zápas bez střídání a na těžkém terénu jim v závěru soupeř vstřelil rozdílové branky. Libor Petřina, Tomáš Vogl