Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 14.6.15 | 18:45 | ZABEH | Hustá pěna FC Blesk VK B | 11. | 2:5 |
Ne 31.5.15 | 20:00 | BECH | Avengers FC Hustá pěna FC | 10. | 0:3 |
Ne 24.5.15 | 15:00 | MIKU2 | Hustá pěna FC Atomový veverky B | 9. | 7:0 |
Ne 17.5.15 | 15:00 | ZABEH | Athletico Spořilov Hustá pěna FC | 8. | 1:0 |
Ne 10.5.15 | 13:45 | ZAK | Hustá pěna FC Sokol V.-Notorax B | 7. | 1:3 |
Ne 3.5.15 | 18:45 | LITVI | Rychlí banáni Hustá pěna FC | 6. | 1:5 |
Ne 26.4.15 | 17:30 | P2 | Hustá pěna FC Medvědi B | 5. | 1:1 |
Ne 19.4.15 | 13:45 | P1 | Terron AC Bozi B Hustá pěna FC | 4. | 3:1 |
Ne 12.4.15 | 17:30 | P2 | Fifty-two faders Hustá pěna FC | 3. | 2:0 |
Po 6.4.15 | 20:00 | P2 | Hustá pěna FC Dropa FC A | 2. | 4:4 |
Ne 29.3.15 | 17:30 | P2 | Česlo Hustá pěna FC | 1. | 4:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Athletico Spořilov | 11 | 8 | 1 | 2 | 33:16 | 17 |
2. | Dropa FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 44:27 | 15 |
3. | Atomový veverky B | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:32 | 15 |
4. | Medvědi B | 11 | 7 | 1 | 3 | 29:21 | 15 |
5. | Sokol V.-Notorax B | 11 | 6 | 2 | 3 | 34:37 | 14 |
6. | Terron AC Bozi B | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:29 | 13 |
7. | Avengers FC | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:32 | 11 |
8. | Blesk VK B | 11 | 4 | 1 | 6 | 31:35 | 9 |
9. | Hustá pěna FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 26:24 | 8 |
10. | Fifty-two faders | 11 | 3 | 2 | 6 | 23:33 | 8 |
11. | Česlo | 11 | 2 | 2 | 7 | 26:43 | 6 |
12. | Rychlí banáni | 11 | 0 | 1 | 10 | 13:45 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 7.5.15 | 19:00 | P2 | Žlutá křídla Integrita Jinonice (HL6G) |
Čt 7.5.15 | 20:15 | P2 | Ňiňos F.C. Ústavan 01 KK B (HL8K) |
Ne 7.6.15 | 17:30 | zzSANC3 | Corleone Protector 1320 FC (HL7L) |
Ne 7.6.15 | 18:45 | zzSANC3 | Alkohol Vršovice FC Puk PFC (HL5H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beneš Daniel | 10 | 3 |
Bráza Petr | 11 | 0 |
Divíšek Michal | 7 | 0 |
Gregora David | 10 | 7 |
Morda Pavel | 10 | 1 |
Sobota Tomáš | 10 | 4 |
Stáňo Michal | 6 | 4 |
Stuchlý Lumír | 10 | 7 |
Voldřich Jakub | 11 | 0 |